Biegi Niepodległości – A. Lisowska druga we Wrocławiu, P. Sowiński wygrał w Malborku, A. Jakimczuk trzecia w Tczewie

Fot, gmina dywity facebook

W miniony weekend (9/10 listopada) z poniedziałkiem włącznie obfitował w wiele imprez biegowych związanych ze Świętem Niepodległości. Aleksandra Lisowska z Dywit zajęła drugie miejsce we Wrocławiu, gdzie startowało ponad 2 tys. osób. Patryk Sowiński z AZS UWM Olsztyn (mieszkaniec Tczewa) wygrał w Malborku. Aleksandra Jakimczuk (Braniewo) była trzecia w 29 Biegu Sambora w Tczewie. Drugi w kat. 70+ był Andrzej Grabkowski z Iławy

Wrocławski Bieg Niepodległości 2019

Kobiety

1 JEPCHUMBA Nelly ELSORET KEN / INDIVIDUAL 95 K20/1 (K)1 00:33:27

2 LISOWSKA Aleksandra DYWITY / OLSZTYN POL / WOSIEK TEAM 90 K20/2 (K)2 00:33:32

3 RUTH NUNDU Mbatha ELDORET KEN / INDIVIDUAL 94 K20/3 (K)3 00:34:21

4 KACZMAREK Monika ŁÓDŹ POL / ASICSFRONTRUNNER POLSKA 89 K30/1 (K)4 00:35:16

5 FICNER Anna ZŁOTORYJA POL / OLAWS ZŁOTORYJA/MKS SIECHNICE 85 K30/2 (K)5 00:38:16

6 BOSIAK Patrycja WROCŁAW POL / KARKONOSZ RUNNING TEAM 93 K20/4 (K)6 00:38:43

….......................

9 KĘDZIA Milena OLSZTYN POL / WOSIEK TEAM 97 K20/6 (K)9 00:10:52 00:40:31

Open

1 ROMANENKO Roman DNIPRO UKR / KYZIN TEAM 88 M30/1 (M)1 00:29:39

2 CHERUTICH Nelson kipkogei ELDORET KEN / INDIVIDUAL 93 M20/1 (M)2 00:30:32

3 DOBROWOLSKI Emil CHOTOMÓW POL / LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 86 M30/2 (M)3 00:30:36

4 SAKONG Ndiwa chepkurui ELDORET KEN / INDIVIDUAL 93 M20/2 (M)4 00:30:42

5 BORATYŃSKI Dariusz WROCŁAW POL / CITY TRAIL TEAM / WOSIEK TEAM 97 M20/3 (M)5 00:31:06

6 CHATYS Przemysław KĘDZIERZYN-KOŹLE POL / AKADEMIA BIEGANIA / KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 90 M20/4 (M)6 00:31:18

….....................

11 LISOWSKA Aleksandra DYWITY / OLSZTYN POL / WOSIEK TEAM 90 K20/2 (K)2 00:33:32

36 KOZAK Karol ELBLĄG POL 00 M20/14 (M)32 00:36:50

128 KĘDZIA Milena OLSZTYN POL / WOSIEK TEAM 97 K20/6 (K)9 00:40:31

Malborski Bieg Niepodległości 2019

1 SOWIŃSKI PATRYK M 1 M 0-23 TCZEW AZS UWM Olsztyn 0:31:13

2 DUDZIAK MATEUSZ M 2 M 24-29 TCZEW REAL-NA GWIAZDECZKA 0:34:50

3 GODLEWSKI ŁUKASZ M 3 M 30-39 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 0:35:13

4 TUR MARCIN M 4 M 30-39 1 MALBORK GRUPA MALBORK 0:35:40

5 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 5 M 24-29 1 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 0:36:14

6 DOBROWOLSKI KAMIL M 6 M 30-39 2 MALBORK 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 0:36:15

…....................

16 KOTLENGA PRZEMYSŁAW M 16 M 30-39 6 IŁAWA 0:38:37

61 JABŁONOWSKI WOJCIECH M 54 M 40-49 17 ELBLĄG TEAM KARAŚ ELBLĄG 0:43:57

109 KRYSZCZUK PIOTR M 91 M 30-39 29 PASŁĘK 0:47:47

165 KOWALCZYK MATEUSZ M 133 M 24-29 13 PASŁĘK 0:54:31

187 KOTLENGA MONIKA K 40 K 40-49 13 IŁAWA 0:57:03

189 WÓJCICKI RAFAŁ M 149 M 40-49 37 ELBLĄG 0:57:04

221 PEPLIŃSKI MAREK M 167 M 60+ 15 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 1:10:21

226 PROKOPOWICZ ROMUALD M 169 M 30-39 61 ELBLĄG 1:16:42

29 Bieg Sambora Tczew 2019

1 MYKOLA MEVSHA M 1 1994 M 0-29 DNIPRO ONE-TIME 0:30:51

2 RYBAK SERGII M 2 1986 M 30-39 WINNITSYA LKB RUDNIK 0:30:56

3 SOWIŃSKI PATRYK M 3 1996 M 0-29 TCZEW PACKMAN TEAM/ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 0:31:12

4 ELASARI ABDERRAHIM M 4 1982 M 30-39 1 CHORZÓW TEAM ELASARI 0:31:27

5 GŁOGOWSKI ADAM M 5 1993 M 0-29 1 GDYNIA UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 0:31:39

6 SANKO ALEX M 6 1989 M 30-39 2 MIŃSK AMATAR 0:32:33

…...............…..................................

28 JAKIMCZUK ALEKSANDRA K 3 1989 K 30-39 BRANIEWO 0:38:36

101 WYWIAŁ SEBASTIAN M 89 1989 M 30-39 29 MAZURY PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY 0:45:27

285 GRABKOWSKI ANDRZEJ M 221 1947 M 70+ 2 IŁAWA 1:00:03

307 PEPLIŃSKI MAREK M 227 1957 M 60-69 15 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 1:10:38

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn