II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca – Sporo miejsc na podium

Fot. Piotr Zienkiewicz facebook

W minioną niedzielę (17 listopada) odbyła się pierwsza impreza z cyklu II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca. W biegu najwyższe siódme miejsce w open zajął Piotr Zienkiewicz (Młynary), który wygrał kat M45/49. Ponadto w swoich kategoriach zwyciężyli: Michał Kurowski  (Elbląg) w M30/34, Karolina Godzińska (Milejewo) w K20/24 i Alicja Wądołowska (Braniewo) w K16/19. Trzecia w kat K45/49 była Małgorzata Tamkun-Pawłowska (Braniewo).

W nordic walking w rywalizacji pań najszybsza była Asia Gibas (Elbląg) przed Dorotą Godzińską (Milejewo) i taka sama kolejność była w kat K40/49. Ponadto zwycięstwa w kategoriach odnieśli: Jarosław Czopek (Ełk) w M20/39, Henryk Kulig (Elbląg)  w M60/69, Andrzej Chudziński (Elbląg) w M70+, Marzena Bujnicka (Braniewo)w K0/19, Mateusz Rogulski (Pasłęk) w M0/19. Drugie miejsca wywalczyli: Marcin Jankowski (Elbląg) w M40/49, Katarzyna Bogusławska (Elbląg) w K20/39, Joanna Świerczyńska (Elbląg) w K50/59,a trzecie: Mirosław Wasielewski (Elbląg) w M50/59 i Bożena Kulig (Elbląg) w K60/69.

Wyniki biegu

1 GODLEWSKI ŁUKASZ M 1 M 35-39 1 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 0:17:20

2 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 25-29 1 ROZADNY GMINA GARDEJA 0:17:31

3 OŁOWSKI KAMIL M 3 M 35-39 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE/DZIERZGOŃ TEAM 0:17:37

4 OLIŃSKI WOJCIECH M 4 M 50-54 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 0:17:46

5 ZINIEWICZ LEON M 5 M 16-19 1 MALBORK WANIEWSKI COACHING 0:17:52

6 SENIUŚ MARCIN M 6 M 40-44 1 EGIERTOWO 0:18:07

….............................

7 ZIENKIEWICZ PIOTR M 7 M 45-49 1 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 0:18:07

17 KUROWSKI MICHAŁ M 16 M 30-34 1 ELBLĄG GOLDEN TEAM 0:19:59

29 TYFERT KRZYSZTOF M 26 M 40-44 6 ELBLĄG 0:21:20

42 STANKIEWICZ PIOTR M 39 M 40-44 8 ELBLĄG #BKKSE 0:22:20

48 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 44 M 25-29 5 ELGLĄG 0:22:37

51 SPARZAK TOMASZ M 47 M 25-29 6 ELBLĄG 0:22:48

58 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 52 M 45-49 4 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 0:23:04

72 OLEJARCZYK PIOTR M 61 M 60-64 4 ELBLĄG 0:24:23

79 ZYCH DAWID M 67 M 45-49 7 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:24:49

86 KIRZENIEWSKI ADRIAN M 72 M 25-29 10 KURZĘTNIK TEAM SALCESON 0:25:14

87 BABALSKI KRYSTIAN M 73 M 35-39 14 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 0:25:14

95 PAWŁOWSKA JULIA K 19 K 0-15 2 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:25:43

99 SZKLARSKI ANDRZEJ M 80 M 45-49 8 ELBLĄG SZKLARSCY 0:25:56

102 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA K 20 K 45-49 3 BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0:26:11

120 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 95 M 30-34 11 ELBLĄG 0:27:27

125 SZELSKI KRYSTIAN M 96 M 40-44 16 ELBLĄG 0:27:41

156 PĘKALSKA MONIKA K 43 K 40-44 9 ELBLĄG 0:30:43

159 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 46 K 16-19 1 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 0:30:57

163 FILIPIAK BEATA K 49 K 45-49 5 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 0:31:30

164 TOŁOCZKO PAULINA K 50 K 30-34 11 ELBLĄG 0:31:38 9.48

166 ORZECHOWSKA MAGDALENA K 52 K 40-44 11 ELBLĄG 0:31:42

167 SZKLARSKA ALICJA K 53 K 40-44 12 ELBLĄG 0:31:57

176 PEPLIŃSKI MAREK M 116 M 60-64 8 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 0:33:05

177 WEREDYCKA MONIKA K 61 K 40-44 15 ELBLĄG 0:33:26

187 SOWA SYLWESTER M 122 M 40-44 20 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Sowy 0:40:49

188 SOWA RENATA K 66 K 45-49 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Sowy 0:40:49

70406339 2104688856506493 7008346905683951616 n

Nordic walking

1 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 1 M 40-49 1 MALBORK GRUPA MALBORK 0:31:05

2 CZŁAPSKI KRZYSZTOF M 2 M 50-59 1 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 0:32:06

3 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 3 M 50-59 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0:32:14

4 WASIELEWSKI MIROSŁAW M 4 M 50-59 3 ELBLĄG BARZANT NORDIC WALKING ELBLĄG 0:33:15

5 JANKOWSKI MARCIN M 5 M 40-49 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 0:33:20

6 GIBAS ASIA K 1 K 40-49 1 ELBLĄG BAŻANT NW ELBLĄG 0:33:36

….........................

9 GODZIŃSKA DOROTA K 2 K 40-49 2 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG 0:34:21

10 GODZIŃSKI PAWEŁ M 8 M 40-49 4 MILEJEWO BAŻANT NW ELBLĄG 0:34:22

13 CZOPEK JAROSLAW M 11 M 20-39 1 EŁK MARATONKA 0:34:38

15 BUJNICKI MARCIN M 12 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:34:44

20 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 14 M 70+ 1 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZKIJE 0:35:16

26 BOGUSŁAWSKA KATARZYNA K 7 K 20-39 2 ELBLAG ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 0:36:45

28 ROGULSKI TOMASZ M 20 M 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:37:12

36 ŚWIERCZYŃSKA JOANNA K 13 K 50-59 2 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE 0:38:08

38 BUJNICKA MAGDALENA K 14 K 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:38:12

39 CHOJNICKA JOANNA K 15 K 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:38:12

47 ŁAPINSKI LESZEK M 28 M 70+ 6 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE 0:39:21

51 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 23 K 50-59 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:39:43

56 ROGULSKI MATEUSZ M 30 M 0-19 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:40:28

57 ROGULSKA ANNA K 27 K 40-49 10 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:40:28

61 KULIG BOŻENA K 30 K 60-69 3 ELBLAG 0:40:50

62 KOZŁOWSKA ANNA K 31 K 40-49 13 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:40:59

92 WIADERSKA GRAŻYNA K 57 K 60-69 9 ELBLĄG 0:47:35

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn