Festiwal Biegów Świętych Mikołajów 2019 – Iławianie błysnęli w Torumiu

Fot. archiwum Pawła Hofmana

W niedzielę (1 grudnia) w Toruniu obył się Festiwal Biegów Świętych Mikołajów. Na trzech dystansach (21 km, 10 km o 5 km) wystartowało około 2.5 tysiąca uczestników. Swój udział zaakcentowali reprezentanci Warmii i Mazur. Na 5 km wygrała Beata Świegocka (Iław)a, w półmaratonie 11 miejsce w open i drugie w M40 wywalczył Sławomir Adamusiak (Iława). Beata Dębowska (Olsztyn) – czwarta w open triumfowała w kat. K45, a Wiesław Rychter (Elblag) w M65.

Wyniki

Dystans 21 km

1 LEŚNIAK Kamil TORUŃ POL / JEM KLOPSA / DZIĘKI BENEK 93M25/1 (M)1 01:11:39

2 BĘTKOWSKI Piotr WARSZAWA KEN / JEM KLOPSA / DZIĘKI BENEK 87M30/1 (M)2 01:11:48

3 GOLENIEWSKI Mateusz TORUŃ POL / JEM KLOPSA / DZIĘKI BENEK 92M25/2 (M)3 01:12:52

4 ŚWIDEREK Wojciech TORUŃ/GŁOGOWO POL / T.S. OPATRUNKI TORUŃ 82M35/1 (M)4 01:13:46

5 KOPCZYŃSKI Szymon WĘGORZYN POL / TEAM KOPEĆ 95M18/1 (M)5 01:15:47

6 WILIGALSKI Bartosz PIGŻA POL / T.S. OPATRUNKI TORUŃ 89M30/2 (M)6 01:18:05

…................................

11 ADAMUSIAK Sławomir IŁAWA POL / IŁAWA BIEGA....... 76M40/2 (M)11 01:19:32

39 WASILCZYK Tomasz EŁK POL 91M25/9 (M)37 01:28:15

74 KOWALSKI Grzegorz OLSZTYN POL / ORANGE POLSKA 74M45/9 (M)71 01:31:34

93 DĘBOWSKA Beata OLSZTYN POL 71K45/1 (K)4 01:33:06

104 GOSIEWSKI Cezariusz OSTRÓDA POL 76M40/25 (M)98 01:33:54

171 KALWAS Robert OLSZTYN POL 69M50/11 (M)157 01:37:42

184 JASTRZĘBSKI Rafał IŁAWA POL 81M35/37 (M)169 01:38:31

246 RYCHTER Wiesław ELBLĄG POL / BUCHALTER 54M65/1 (M)221 01:41:47

254 BRODZIK Zenon OLSZTYN POL 60M55/12 (M)228 01:42:03

317 KOSIN Marcin BARCZEWO POL / PGB SPORTOWA PACZKA 83M35/57 (M)281 01:45:30

318 ZDUNEK Józef SZCZYTNO POL / KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 64M55/17 (M)282 01:45:31

350 JURGOŃSKA Ewa OLSZTYN POL 79K40/5 (K)42 01:46:57

436 ŁĄTKOWSKI Sławomir LUBAWA POL / ORKAMASTERS IŁAWA 76M40/90 (M)378 01:50:23

437 465 ŁĄTKOWSKA Mirosława LUBAWA POL 78K40/11 (K)59 01:50:25

483 ZIELIŃSKI Przemysław OLSZTYN / WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI 76M40/96 (M)409 01:52:40

532 SOWIŃSKI Bogdan NIDZICA POL / NIDZICA BIEGA 62M55/30 (M)443 01:54:38

555 SIERAK Małgorzata SZCZYTNO POL / KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 75K40/23 (K)95 01:55:57

569 FRYDRYCH Bernadeta SZCZYTNO POL / KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 77K40/26 (K)102 01:56:22

597 JANKOWSKA Aneta ROŻENTAL POL 92K25/22 (K)112 01:57:15

636 SOLIWODA Iwona SZCZYTNO POL / KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 83K35/23 (K)132 01:58:37

638 KACZYŃSKA Ewelina WIELBARK POL / KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 88K30/22 (K)133 01:58:39

650 GŁĘBOCKA Joanna RADOMNO POL / RADOMNO BIEGA 91K25/25 (K)135 01:59:14

676 WILCZEWSKA Monika OLSZTYN POL / DRUŻYNA WILKA 84K35/27 (K)142 02:00:30

705 RUTKOWSKI Grzegorz MORAG POL 81M35/105 (M)552 02:02:10

817 GLIŃSKA Anna OLSZTYN POL 93K25/32 (K)197 02:11:12

818 ŚLIWIŃSKI Paweł BARTOSZYCE POL / DRUŻYNA WILKA 91M25/50 (M)621 02:11:12

877 STOŁOWSKA Aurelia ELBLĄG POL / ORANGE POLSKA 62K55/7 (K)224 02:17:45

77197306 1459975497485666 3530562129193074688 o

Dystans 10 km

1 URBASZEK Krystian TOMASZÓW POL / WANDA PANFIL TEAM 91M25/1 (M)1 00:32:05

2 SZYMAŃSKI Sylwester SZCZECINEK POL / ULKS BARWICE 73M45/1 (M)2 00:32:40

3 JAGIELSKA Ewa WYSZKÓW POL / LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 82K35/1 (K)1 00:33:31

4 SZULOWSKI Tomasz TOMASZÓW POL / WANDA PANFIL TEAM 79M40/1 (M)3 00:34:32 0

5 POBŁOCKI Piotr LĘBORK POL / UKS EKONOMIK- MARATOŃCZYK LĘBORK 65M50/1 (M)4 00:34:32

6 WATKOWSKI Bartłomiej TORUŃ POL / DAMIAN RUDNIK TEAM 79M40/2 (M)5 00:34:37

…......................................

163 PAWLAK Paweł DZIAŁDOWO POL 77M40/28 (M)135 00:46:15

307 DUDEK Małgorzata GIETRZWAŁD POL 92K25/16 (K)74 00:50:27

341 PARZYCHOWSKA Marta OLSZTYN POL 94K25/17 (K)85 00:51:07

360 GOSIEWSKA Marta OSTRÓDA POL 77K40/15 (K)94 00:51:46

364 STRADOMSKI Marcin OLSZTYN POL / SĄ WOLNIEJSI 78M40/55 (M)270 00:51:54

372 KONARZEWSKA Izabela IŁAWA POL 86K30/15 (K)100 00:52:25

519 WALKIEWICZ Joanna OLSZTYN POL 78K40/27 (K)185 00:56:41

585 KUŚNIERZ Dariusz BARTOSZYCE POL / BKM `POLAR` 64M55/19 (M)367 00:59:09

74569905 1446232548859961 1771186376193081344 n

Dystans 5 km

1 RUDNIK Damian BYDGOSZCZ POL / DAMIAN RUDNIK TEAM 95M18/1 (M)1 00:15:59

2 SZYNAKA Wiktor TORUŃ POL / PARKRUN TORUŃ 01M18/2 (M)2 00:16:33

3 ZIĘBA Mikołaj TORUŃ POL / MKL TORUŃ 97M18/3 (M)3 00:16:42

4 STARSZAK Marcin OSIEK NAD NOTECIĄ POL / KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 82M35/1 (M)4 00:17:08 )

5 GULIŃSKI Grzegorz TORUŃ POL / TEAM KOPEĆ 84M35/2 (M)5 00:17:54

6 WIŚNIEWSKI Krzysztof TORUŃ POL 00M18/4 (M)6 00:19:06

…....................................................

16 ŚWIEGOCKA Beata IŁAWA POL / IŁAWA BIEGA....... 82K35/1 (K)1 00:19:58

39 SKURAT Łukasz OLSZTYN POL 84M35/8 (M)32 00:22:05

140 SIEKIERSKA-DOMURAD Agnieszka MRĄGOWO POL 78K40/7 (K)43 00:27:34

201 JANOWSKI Patryk OSTRÓDA POL / PLAY 91M25/19 (M)124 00:29:24

Fot. Jacek Smarz/nowości.com

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn