Leśne Run Warmia (zima) Ruś 2019 – Nie narzekali, tylko biegali

Fot. leśne run facebook (ilustracja)/Michał Kieres

W sobotę (14 grudnia) w okolicach Rusi pod Olsztynem odbyło się kolejne Leśne Run Warmia. Zaplanowane na zimę zawody nie przebiegały w typowej dla tego okresu scenerii, ale jak zwykle uczestnicy nie narzekali tylko biegali. Dystans 10 km wygrał Szymon Sawicki przed Wojciechem Wdowiakiem i Mateuszem Pałejko (wszyscy Olsztyn). Wsród pań triumfowała Aneta Całka, druga była Anna Podlewska, a trzecia Żaneta Tomaszewska (wszystkie Olsztyn)

Zwycięzcy kategorii: M20: Szymon Sawicki, U30: Mariusz Pałejko o Anna Podlewska, U40: Wojciech Wdowiak i Aneta Całka. Na dystansie 5 km najszybszy okazał się Andrzej Rudziński (Jonkowo), drugie miejsce zajął Tomasz Herrmann (Olsztyn) a trzecie Leszek Sławuszewski (Olsztyn). W rywalizacji pań najlepsza była Iwona Jakimowicz (Ostróda) przed Małgorzata Sławuszewską (Olsztyn) i Ewa Szymańska (Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: M20: Dominik Barski (Iłowo Osada), U30: Maciej Tomasik (Olsztyn) i Małgorzata Sławuszewska, U40: Andrzej Rudziński i Iwona Jakimowicz.

Wyniki

Dystans 10 km

1 Sawicki Szymon 1991 Sawik, Olsztyn 00:42:22 1 1/M20

2 Wdowiak Wojciech 1978 Olsztyn 00:42:26 2 1/M40

3 Pałejko Mateusz 1987 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Olsztyn 00:45:03 3 1/M30

4 Kuczkowski Ryszard 1966 Kieźliny 00:46:51 4 1/M50

5 Podlewski Tomasz 1978 Olsztyn 00:47:11 5 2/M40

6 Puławski Kazimierz 1963 Łyse 00:48:26 6 2/M50

7 Pruchniewski Marek 1971 Lubawa Kocha Biegać, Lubawa 00:51:37 7 3/M40

8 Szczepaniak Piotr 1968 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:51:58 8 3/M50

9 Sass Szymon 1991 Lubawa Kocha Biegać, Lubawa 00:52:11 9 2/M20

10 Bentel Marcin 1992 Olsztyn 00:54:21 10 3/M20

11 Kozłowski Wiesław 1978 Lubawa Kocha Biegać, Grabowo 00:54:59 11 4/M40

12 Godziuk Roman 1960 Toruń 00:55:08 12 4/M50

13 Tryk Piotr 1986 Olsztyn 00:55:15 13 2/M30

14 Całka Aneta 1974 Olsztyn 00:55:13 1 1/K40

15 Podlewska Anna 1980 Olsztyn 00:57:44 2 1/K30

16 Paltian Piotr 1971 Są Wolniejsi, Dywity 00:57:54 14 5/M40

17 Tomaszewska Żaneta 1985 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Olsztyn 00:59:23 3 2/K30

18 Cichomska Marzena 1981 Biegam Bo Muszę Inaczej Się Uduszę, Kętrzyn 01:02:23 4 3/K30

Dystans 5 km

1 Rudziński Andrzej 1974 Młynago, Jonkowo 00:22:05 1 1/M40

2 Hermann Tomasz 1978 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:22:27 2 2/M40

3 Sławuszewski Leszek 1978 4 Team Morsy Skanda Olsztyn, Olsztyn 00:23:02 3 3/M40

4 Niewdzięczny Jerzy 1972 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:23:23 4 4/M40

5 Jakimowicz Iwona 1978 Ostróda 00:25:02 1 1/K40

6 Wróblewski Tomasz 1979 Kętrzyn 00:25:29 5 5/M40

7 Sławuszewska Małgorzata1982 Team Kopeć, Olsztyn 00:25:37 2 1/K30

8 Kąkol Krzysztof 1976 Olsztyn 00:25:41 6 6/M40

9 Tomasik Maciek 1987 Są Wolniejsi, Olsztyn 00:25:48 7 1/M30

10 Zakabłuk Marcin 1989 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Olsztyn 00:25:58 8 2/M30

11 Tomaszewski Krzysztof 1989 Olsztyn 00:26:01 9 3/M30

12 Barski Dominik 1992 Iłowo-Osada 00:26:34 10 1/M20

13 Miecznikowski Artur 1993 Olsztyn 00:32:43 11 2/M20

14 Suchodolski Adrian 1993 Olsztyn 00:33:40 3 12 3/M20

15 Szymańska Ewa 1980 Olsztyn 00:33:41 3 2/K30

16 Wójcik Izabela 1981 Olsztyn 00:34:34 4 3/K30

17 Wojno Olga 2006 Snails, Patryki 00:37:51 5

18 Wojno Joanna 1975 Snails, Patryki 0 00:38:05 6 2/K40

19 Lis Aneta 1981 #WIPASZAKTYWNI w biegu, Kieźliny 00:38:06 7 4/K30

20 Przeworska Małgorzata 1982 Iława 00:40:49 8 5/K30

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn