I Bieg Mikołajów -XI Warmiński Jarmark Świąteczny Olsztyn 2019 – Triahloniści górą

Fot. OSiR Olsztyn

W niedzielę (15 grudnia) w Olsztynie odbył się I Bieg Mikołajów, który był sportowym akcentem Warmińskiego Jarmarku Świątecznego. Trasa długości 5 km zlokalizowana została na Starówce prowadziła ulicami olsztyńskiego Starego Miasta, malowniczymi alejkami Parku Centralnego oraz Łynostrady. Zgłosiło się ponad 200 uczestników, prowadzono klasyfikacje kobiet, mężczyzn, oraz drużynowa bez podziału na kategotie wiekowe.

Pierwszy na mecie zameldował się Paweł Najmowicz (Olsztyn), który o niespełna 20 sekund wyprzedził Marcina Koniecznego (Olsztyn), a więc triathloniści górą. Na trzecim miejscu przybiegł Przemysław Flaga (Barczewo). Rywalizację pań wygrała Paulina Peczyńska (Olsztyn) przed Emilią Kosacką (Skajboty) i Dorotą Jachimowicz (Jeziorany). W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Kopeć Team przed Młynago i Pszczółkowski Team

Klasyfikacja open

1 Najmowicz Paweł Olsztyn Tri NEGU 1993 Open M 1 16:33

2 Konieczny Marcin Olsztyn NIEMANIEMOGE 1972 Open M 2 16:52

3 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 Open M 3 6:59

4 Krupiński Bogumił Olsztyn 1973 Open M 4 17:58

5 Rudowski Damian Dobre Miasto Pszczółkowki Team 1999 Open M 5 18:10

6 Czaplicki Piotr Olsztyn Team Kopeć 1977 Open M 6 18:40

7 Wdowiak Wojciech Olsztyn MŁYNAGO 1973 Open M 7 18:49

8 Śmieszny Marcin Olsztyn 1983 Open M 8 18:58

9 Kiernozek Tomasz Szczytno Byle Dobiec 1984 Open M 9 18:57

10 Stefanski Krystian Olsztyn KS KANAŁEK 1984 Open M 10 19:03

11 Dymek Adrian Ostróda Najmowicz Triathlon 1989 Open M 11 19:07

12 Olszewski Kamil Nidzica Decathlon Olsztyn 1994 Open M 12 19:13

13 Pieczarka Dariusz Olsztyn Kuropatwa Team 1972 Open M 13 19:20

14 Krzykwa Maciej Olsztyn Pszczółkowski Team 1994 Open M 14 19:37

15 Białek Piotr Olsztyn 3Bro 1981 Open M 15 19:46

16 Śliwczyński Jarosław Olsztyn Elektrojar Usługi Elektryczne 1984 Open M 16 19:56

17 Hermann Tomasz Olsztyn Są Wolniejsi 1978 Open M 17 20:00

18 Kowalski Grzegorz Olsztyn GregoRun 1974 Open M 1820:08

19 Arczak Mirosław Olsztyn Wspólny Olsztyn 1978 Open M 19 020:12

20 Brzeziński Mariusz Olsztyn Są Wolniejsi 1983 Open M 20 20:32

21Niewdzięczny Jerzy Olsztyn Są Wolniejsi 1972 Open M 21 20:33

2 Kurmin Paweł Olsztyn Team Kopeć 1987 Open M 22 20:35

23 Peczyńska Paulina Olsztyn Team Kopeć 1986 Open K 1 20:37

24 Rudziński Andrzej Jonkowo Młynago 1974 Open M 23 20:37

25 Kulas Mirosław Krutyń OSP KRUTYN 1973 Open M 24 20:45

26 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 Open K 2 20:45

27 Małkowski Maciej Ruciane Nida Team Kopeć 1986 Open M 25 20:46

28 Szok Adam Olsztyn Skazani na sukces 1973 Open M 26 20:56

29 Clajot Fabian Olsztyn 1993 Open M 27 20:58

30 Drygas Paweł Olsztyn Sam Dla Siebie 1978 Open M 28 21:02

31 Jachimowicz Dorota Jeziorany Młynago - Qźnia Jeziorany 1978 Open K 3 21:05

32 Wojciechowski Piotr Olsztyn Drużyna Wilka 1987 Open M 29 21:08

33 Sarol Adrian Olsztyn Heart Team Olsztyn 1989 Open M 30 21:10

34 Pałejko Mateusz Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1987 Open M 31 21:03

35 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1978 Open M 32 21:13

36 Rojek Andrzej Olsztyn mok 1971 Open M 33 21:25

37 Słowik Jarosław Olsztyn Są Wolniejsi 1994 Open M 34 21:27

38 Wasiak Miłosława Olsztyn Pszczółkowski Team 1991 Open K 4 21:28

39 Nieściór Jan Stękiny / Olsztyn Młynago/Kąpiący się Zimą Olsztyn 1968 Open M 35 21:27

40 Kulas Piotr Krutyń OSP KRUTYŃ 1974 Open M 36 21:33

41 Holender Sebastian Olsztyn Kuropatwa Team 1982 Open M 37 21:38

42 Wilmowicz Michał Olsztyn 1989 Open M 38 1:52

43Kopczyński Piotr Lipinki 1996 Open M 39 21:54

44 Jurewicz Arkadiusz Ostróda Ostróda Runners 1978 Open M 40 21:55

45 Podlewski Tomasz Olsztyn 1978 Open M 41 21:59

46 Zaremba Jakub Olsztyn Są Wolniejsi 1978 Open M 42 22:09

47 Pawlukiewicz Paweł Sigajny 1991 Open M 43 22:15

48 Cynta Maciej Olsztyn 1989 Open M 44 22:20

49 Stradomski Marek Olsztyn Są Wolniejsi 1965 Open M 45 22:27

50 Olszewski Wojciech Ostróda Sa wolniejsi 1977 Open M 46 22:30

51 Białkowski Kazimierz Lidzbark Warmiński 1981 Open M 47 22:24

52 Grabowski Patryk Olsztyn Są Wolniejsi 2003 Open M 48 22:33

53 Pieczkowski Piotr Dywity #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1977 Open M 49 22:33

54 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 Open M 50 22:45

55 Mikita Mirek Olsztyn Są Wolniejsi 1967 Open M 51 22:50

56 Miller Marta Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 Open K 5 22:51

57 Jerszewski Andrzej Olsztyn Są Wolniejsi 1994 Open M 52 22:54

58 Dąbrowski Robert Olsztyn 1978 Open M 53 22:53

59 Jotejko Krystian Dorotowo 1996 Open M 54 22:59

60 Chrostowski Sebastian Olsztyn, Polska 1993 Open M 55 22:54

61 Grams Paulina Olsztyn Młynago 1988 Open K 6 23:01

62 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 Open M 56 23:12

63 Lisowski Wiktor Sochaczew 1995 Open M 57 23:24

64 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczòłkowski Team 1982 Open K 7 23:27

65 Łodziana Dorota Dywity Woodrun 1981 Open K 8 023:29

66 Sułowski Krzysztof Ostróda 1973 Open M 58 23:27

67 Gutkowski Norbert Olsztyn Kiszone OGóry 1994 Open M 59 23:35

68 Kowalski Sylwester Olsztyn Samotny Wilk 1967 Open M 60 23:42

69 Tomasik Maciej Olsztyn 1987 Open M 61 23:48

70 Olszewska Małgorzata Łęgajny Pszczółkowski Team 1979 Open K 9 23:50

71 Kaszkin Piotr Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI w biegu 1988 Open M 62 23:48

72 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 Open M 63 24:17

73 Hałajko Sebastian Olsztyn 1990 Open M 64 24:06 24:23 64

74 Godzieba Marek Barczewo 1979 Open M 65 24:18

75 Sepioło Katarzyna Olsztyn 1991 Open K 10 24:27

76 Traczyk Paweł Olsztyn 1989 Open M 66 24:25

77 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 Open K 11 24:45

78 Wrzochalski Robert Olsztyn 1981 Open M 67 24:40

79 Darmofał Piotr Olsztyn 1980 Open M 68 24:48

80 Janicka Aleksandra Olsztyn 1983 Open K 12 24:55

81 Jacewicz Ryszard Olsztyn KS Neonet 1962 Open M 69 24:54

82 Płochocki Konrad Bartąg WARMIA FRUIT 1975 Open M 70 25:03

83 Grabowski Grzegorz Olsztyn Są Wolniejsi 1965 Open M 71 25:04

84 Bielicki Radosław Olsztyn 1970 Open M 72 25:04

85 Palowska Joanna Olsztyn Są Wolniejsi 1992 Open K 13 25:09

86 Całka Aneta Olsztyn Są Wolniejsi 1974 Open K 14 25:07

87 Stanek-Spitulska Joanna Szczytno Pszczółkowski Team 1982 Open K 15 25:06

88 Osowiecka Martyna Olsztyn 1996 Open K 16 25:13

89 Szwaj Łukasz Olsztyn Team Kopeć 1983 Open M 73 25:13

90 Prass Martin Lipinki 1996 Open M 74 25:15

91 Rozicka Adriana Olsztyn 1991 Open K 17 25:15

92 Kolasa Radosław Olsztyn 1989 Open M 75 25:06

93 Leński Michał Słupy Wdowiak@Friends 1980 Open M 76 25:05

94 Bednarczyk Kamila Bartąg WARMIA FRUIT 1986 Open K 18 25:21

95 Stańko Patryk Olsztyn 1990 Open M 77 25:15

96 Kotlarz Karol Ostrołęka 1990 Open M 78 25:19

97 Kamiński Kacper Nidzica 2000 Open M 79 25:21

98 Kamińska Justyna Olsztyn Są Wolniesji 1983 Open K 19 25:28

99 Pytka Bartosz Wadąg forBET Runners 1991 Open M 80 25:29

100 Patalan Magda Olsztyn Byle Dobiec... 1994 Open K 20 25:26

Kobiety

1 Peczyńska Paulina Olsztyn Team Kopeć 1986 Open K 20:37

2 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 Open K 20:45

3 Jachimowicz Dorota Jeziorany Młynago - Qźnia Jeziorany 1978 Open K 21:05

4 Wasiak Miłosława Olsztyn Pszczółkowski Team 1991 Open K21:28

5 Miller Marta Olsztyn Pszczółkowski Team 1980 Open K 22:51

6 Grams Paulina Olsztyn Młynago 1988 Open K 23:01

7 Radziewicz Iwona Olsztyn Pszczòłkowski Team 1982 Open K 23:27

8 Łodziana Dorota Dywity Woodrun 1981 Open K 23:29

9 Olszewska Małgorzata Łęgajny Pszczółkowski Team 1979 Open K 23:50

10 Sepioło Katarzyna Olsztyn 1991 Open K 24:27

11 Matwiejczuk Eliza Olsztyn 1983 Open K 24:45

12 Janicka Aleksandra Olsztyn 1983 Open K 24:55

13 Palowska Joanna Olsztyn Są Wolniejsi 1992 Open K 25:09

14 Całka Aneta Olsztyn Są Wolniejsi 1974 Open K 25:07

15 Stanek-Spitulska Joanna Szczytno Pszczółkowski Team 1982 Open K 25:06

16 Osowiecka Martyna Olsztyn 1996 Open K 25:13

17 Rozicka Adriana Olsztyn 1991 Open K 25:15

18 Bednarczyk Kamila Bartąg WARMIA FRUIT 1986 Open K 025:21

19 Kamińska Justyna Olsztyn Są Wolniesji 1983 Open K 025:28

20 Patalan Magda Olsztyn Byle Dobiec... 1994 Open K 25:26

Drużyny

1 Team Kopeć (Piotr Czaplicki, Piotr Kurmin, Paulina Peczyńska, Maciej Małkowski)

2 Młynago (Wojciech Wdowiak, Andrzej Rudziński, Dorota jachimowicz, Jan Nieściór)

3 Pszczółkowski Team (Damian Rudowski, maciej Krzykwa, Miłosława wasiak, Marta Miller)

4 Są Wolniejsi

5 #Wipasz Aktywni w Biegu

6 Kuropatwa Team

7 Byle Dobiec

8 Skajbiegacze

9 Decathlon Olsztyn

10 MOK

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn