Memoriał Henryka Aniołkowskiego i Caligula Cup 2017 - Dni Tomasza Zakrzewskiego

Fot, bojery mazury calugula facebook

Na jeziorze Okartowskim odbyły w weekend (25/26 lutego) się dwie bojerowe imprezy: Memoriał Henryka Aniołkowskiego i Caligula Cup. Spiętrzenie regat w tej dyscyplinie to norma. Warunki często są kapryśne i trzeba korzystać z każdego dnia, bo może być za późno. W obu imprezach triumfował były mistrz świata Tomasz Zakrzewski z MKŻ Mikołajki przed Jarosławem Radzkim i Markiem Bernatem (obaj Warmia Olsztyn)

W rywalizacji zabrakło kilku bojerowców ścisłej czołówki, którzy kilka dni wcześniej uczestniczyli na Wegrzech w Mistrzostwach Europy. W regatach Ice Opti najlepszy okazał się Cezary Sternicki (Baza Mrągowo), Na podium znalazł się też Bartosz Andrzejak (Nauticus Olsztyn).

Wyniki

Memoriał Henryka Aniołkowskiego

Senior

1 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 1975 6* 1 1 1 1 4.0

2 Jarosław Radzki KKS Warmia 1969 1 2 2 4* 2 7.0

3 Marek Bernat KKS Warmia 1962 2 3 3 3 3* 11.0

4 Maciej Brosz SFPDN 1979 3 6* 4 2 4 13.0

5 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 1977 5 10* 6 5 5 21.0

6 Roger Rowecki PKM LOK Poznań 1971 4 4 7 9* 7 22.0

7 Tomasz Macugowski Viking Człuchów 1983 7 9* 5 7 6 25.0

8 Piotr Burczyński AZS UWM Olsztyn 1947 8 8 8 6 13* 30.0

9 Paweł Macugowski KŻ Viking Człuchów 1982 11* 11 9 8 8 36.0

10 (1) Maciej Chmielewski UKŻ Grot 1996 12 14* 11 12 9 44.0

11 Zdzisław Prot AZS UWM Olsztyn 1949 13* 12 12 11 11 46.0

11(2) Jakub Krynicki UKŻ Grot 1997 14 15* 13 10 10 47.0

13 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki 1968 10 7 21 14 21* 52.0

14 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 1949 21 5 10 21 21* 57.0

15 Michał Jodzis YKP WARSZAWA 1982 21* 18 16 13 12 59.0

16 Paweł Matejak YKP WARSZAWA 1956 9 16 17 21 21* 63.0

17 Mirosław Kisły YKP WARSZAWA 1954 21 13 14 21 21* 69.0

18 Janusz Taber YKP WARSZAWA 1944 16 17 15 21 21* 69.0

19(3) Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 1998 21 21 21* 15 14 71.0

20(4)Radosław Jankowski KKS Warmia olsztyn 1999 15 21 21 21 21* 78.0

Ice Opti

1 Cezary Sternicki KS Baza 2001 1 1 1 1 1* 4.0

2 Mateusz Wasilewski UKŻGrot 2005 2 5* 2 2 2 8.0

3 Bartosz Andrzejak Nauticus olsztyn 2004 3 4* 3 3 3 12.0

4 Michał Skawiński YKP WARszawa 2007 4 3 5* 4 4 15.0

5 Wiktoria Roman KKS Warmia 5 2 4 5 5* 16,0

6 Dudek Maciej KKS Warmia 6 6 6 6 7* 24.0

7 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia 7 7 7 7* 6 27.0

Caligula Cup

1 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 1975 8* 1 2 1 1 1 6.0

2 Jarosław Radzki KKS Warmia 1969 6* 2 1 3 2 4 12.0

3 Marek Bernat KKS Warmia 1962 16* 3 3 2 4 3 15.0

4 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 1977 7 7* 4 4 3 2 20.0

5 Tomasz Macugowski Viking Człuchów 1983 2 4 6 5 7* 5 22.0

6 Roger Rowecki PKM LOK Poznań 1971 9* 5 5 6 6 6 28.0

7 Paweł Macugowski KŻ Viking Człuchów 1982 1 6 7 8 8 16* 30.0

8 Piotr Burczyński AZS UWM Olsztyn 1947 16 16 16* 7 5 7 51.0

9 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki 1949 3 8 8 16 16 16* 51.0

10 Janusz Taber YKP WARSZAWA 1944 4 10 10 16 16 16* 56.0

11 Michał Jodzis YKP WARSZAWA 1982 5 11 16 9 16 16* 57.0

12 Mirosław Kisły YKP WARSZAWA 1954 16 9 9 16 16 16* 66.0

13 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki 1998 16 16 16 16 16 16* 80.0

14 Paweł Matejak YKP WARSZAWA 1956 16 16 16 16 16 16* 80.0

15 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki 1968 16 16 16 16 16 16* 80.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn