OOM Pułtusk 2017 – Zuzanna Zych zdobyła brąz, chłopcy bez medalu

Fot.uks junior swiatki facebook (ilustracja)

Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie w Pułtusku wystartowała 14-osobowa ekipa z Warmii i Mazur z klubów: PKS Gwardia Szczytno, UKS Junior Świątki, UKS Kontra Elbląg, MKB Mazur Ełk, LKS Niedźwiedź Kętrzyn.  Brązowy medal w kat. 52 kg zdobyła  Zuzanna Zych z UKS Junior Świątki. Żaden z chłopców nie awansował do strefy medalowej, a jedyne zwycięstwo w turnieju odniósł Adrian Krukowski (Mazur Ełk)

Reprezentacja Warmii i Mazur

Kadeci

Rafał Kowalczyk (UKS Junior Świątki) – 48 kg

Kacper Szwajdych (LKS Niedźwiedź Kętrzyn) – 54 kg

Wardak (LKS Niedźwiedź Kętrzyn) – 57 kg

Mateusz Kłoskowski (PKS Gwardia Szczytno) – 57 kg

Dawid Dziuwe (UKS Kontra Elbląg) – 60 kg

Adrian Krukowski (MKB Mazur Ełk_ - 66 kg

Nikodem Kiński (UKS Junior Świątki) – 70 kg

Sebastian Dymkowski (UKS Kontra Elbląg) – 80 kg

Kadetki

Zuzanna Zych (UKS Junior Świątki) – 52 kg

Natalia Kotowska (UKS Junior Świątki) - 54 kg

Marytna Turowska (PKS Gwardia Szczytno) – 54 kg

Agfnieszka Pawlikowska (UKS Junior Świątki)– 57 kg

Patrycja Krawczyk (PKS Gwardia Szczytno)– 57 kg

Aleksandra Łachacz (PKS Gwardia Szczytno) – 70 kg

Walki

Kadeci

Waga 48 kg

Rafał Kowalczyk (UKS Junior Świątki)

Eliminacje

- Piotr Niewiadomski (TS Wisła Kraków) porażka AB I runda

Waga 54 kg

Kacper Szwajdych (LKS Niedźwiedź Kętrzyn)

Eliminacje

- Dominik Noweta (WKB Gryf Wejherowo) porażka 0:3

Waga 57 kg

Hubert Wardak (LKS Niedźwiedź Kętrzyn)

Eliminacje

- Karol Osipowicz (UKS Nowi Polanica) porażka RSC II runda

Waga 57 kg

Mateusz Kłoskowski (PKS Gwardia Szczytno)

Eliminacje

- Dawid Piasecki (KS Korona Wałcz) porażka RSC II runda

Waga 60 kg

Dawid Dziuwe (UKS Kontra Elbląg)

Eliminacje

- Adam Mika (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) porażka 0:3

Waga 66 kg

Adrian Krukowski (MKB Mazur Ełk)

Eliminacje

- Jakub Dobrzyń (OSiR Suwałki) zwycięstwo RSC II runda

Ćwierćfinał

- Kamil Majdański (Czarni Słupsk) - porażka 0:3

Waga 70 kg

Nikodem Kiński (UKS Junior Świątki)

Eliminacje

- Kacper Martyka (Akademia Boksu Roberta Gortata) porażka 0:3

Waga 80 kg

Sebastian Dymkowski (UKS Kontra Elbląg)

Eliminacje

- Damian Zawieruszyński (BSB Astoria Bydgoszcz) porażka

Kadetki

Waga 52 kg

Zuzanna Zych (UKS Junior Świątki)

Ćwierćfinał

- Magdalena Tylenda (BKS Skorpion Szczecin) zwycięstwo 3:0

Półfinał

- Dominika Pogrzebska (KS Korona Wałcz) porażka RSC I runda

Waga 54 kg

Natalia Kotowska (UKS Junior Świątki)

Ćwierćfinał

– Wiktoria Jamborek (MOSM Tychy) porażka AB I runda

Waga 54 kg

Martyna Turowska (PKS Gwardia Szczytno)

Ćwierćfinał

– Micola Kaczmarek (KS Prosna Kalisz) porażka AB I runda

Waga 57 kg

Agnieszka Pawlikowska (UKS Junior Świątki)

Ćwierćfinał

– Nicole Czysta (Boxing Team Szamotuły) porażka RSC II runda

Waga 57 kg

Patrycja Krawczyk (PKS Gwardia Szczytno)

Ćwierćfinał

- Natalia Dulian (UKS Evan Nowy Sacz) porażka 0:3

Waga 70 kg

Aleksandra Łachacz (PKS Gwardia Szczytno)

Ćwierćfinał

– Weronika Ciereszko (MOSM Tychy) porażka 0:3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn