Gala Sportowa w Kętrzynie – Pięściarze na pierwszym planie

W czwartek (8 lutego) podczas Gali Sportu poznaliśmy laureatów 4. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Kętrzyna, Trenera i Wydarzenie Sportowe Roku 2017. O wynikach decydowali Czytelnicy gazety NaszeMiastoKetrzyn.pl. Zwycięzcą został pięściarz LKS Niedźwiedź Kętrzyn Hubert Wardak – brązowy medalista Mistrzostw Polski. Wydarzeniem roku 2017 okazał się Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza.

Nie znaczy to, że boks zdominował rezultaty plebiscytu, bowiem w dziesiątce wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele wielu dyscyplin, co świadczy o harmonijnym rozwoju sportu w Kętrzynie.

10 Paweł Krawiec – futsal

W kategorii najpopularniejszy trener zwyciężył Maciej Wyszyński – trener personalny w Klubie CorossBoxFit Kętrzyn. Kolejne miejsca zajęli