III Międzynarodowy Turniej Grand Prix Białegostoku – Celne ciosy młodzieży z Tygrysa, Gwardii i Juniora

Fot. nadesłane

W weekend (28/29 kwietnia) w Białymstoku odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski, w którym nie zabrakło zawodników z okręgu warmińsko-mazurskiego. Impreza miała mocną obsadę. Do rywalizacji przystąpiło 97 zawodników i zawodniczek, 20 klubów z Ukrainy, Białorusi, Litwy i Polski. Nasi reprezentanci wrócili z głównymi nagrodami.

W kategorii wiekowej Młodzik (14 lat) Łukasz Stempniewski (Tygrys Elbląg) w wadze 56 kg zajął zdobył złoty medal. W półfinale zdecydowanie na punkty pokonał Szymona Perkowskiego (Hetman Białystok), a w finale Białorusina Maksyma Kolesnikowa.

W kat 59 kg młodzików Maciej Mielczarczyk (Gwardia Szczytno) wypunktował w finale Bartosza Kranza (Tygrys). Rafał Kowalczyk (UKS Junior Świątki) w wadze 52 kg kadetów zwyciężył Nikodema Bujalskiego (Tygrys). W kat. 72 kg kadetów triumfował Patryk Borucki (Gwardia Szczytno), wygrywając dwa pojedynki przed czasem. Drugie miejsce w wadze 40 kg młodzików zajął Jakub Pop (Gwardia Szczytno).

image1

Łukasz STEMPNIEWSKI reprezentować nas będzie podczas Mistrzostw Europy Młodzików w boksie w bułgarskiej Albenie (21/30 maja) Wywalczył sobie przepustkę podczas kwalifikacji w Karlinie.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn