III Gala Boksu w Jedwabnie Memoriał Józefa Grudnia – Powiat Szczytno kontra Grodno

Fot. ilustracja

III Gala Boksu w Jedwabnie to międzynarodowa impreza sportowa organizowana przez Gminę Jedwabno już po raz trzeci. Odbędzie się w Hali Sportowej w Jedwabnie w sobotę (19 maja) . W tym roku będzie to Memoriał Józefa Grudnia – jednego z najwybitniejszych polskich pięściarzy - mistrza i wicemistrza olimpijskiego.

Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą w Kościele w Jedwabnie o godzinie 17:00. Na część sportową uczestnicy przeniosą się do hali w Jedwabnie. Przyjadą bokserzy z Białorusi, z miejscowości Grodno, którzy stoczą dwanaście walk z reprezentantami Powiatu Szczycieńskiego na profesjonalnym ringu. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę, którą będzie walka pokazowa judoki Michała Jędrzejczyka, który zdobywa liczne sukcesy w imprezach ogólnopolskich, a prywatnie jest mieszkańcem Jedwabna.

Ubiegłoroczne przedsięwzięcie było wielkim wydarzeniem w skali całego regionu. Walki budziły ogromne emocje wśród licznej widowni, która głośno dopingowała nie tylko zawodników z Polski, ale i gości z zagranicy. Słowami nie da się oddać klimatu tego wydarzenia - na tej imprezie po prostu trzeba być!

eru1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn