OOM Konin 2018 – Dwa srebrne Niedźwiedzie z Kętrzyna i brązowy Dawid ze Świątek

Fot. uks niedźwiedź kętrzyn facebook

W Koninie zakończył się w niedzielę (3 czerwca) turniej pięściarski kadetów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W każdej kategorii wagowej startowało po 16 zawodników. Z reprezentantów Warmii i Mazur dwa srebrne medale wywalczyli pięściarze Niedźwiedzia Kętrzyn  Hubert Wardak – 63 kg i Nazar Mykytiuk +80 kg. Przegrali na punkty potyczki finałowe.  Brąz zdobył Dawid Kalwara (Junior Świątki) - 46 kg,

Waga 48 kg

Dawid Kalwara (Junior Świątki)

1/8 finału

- Mateusz Piotrowski (Imperium Boxing Walbrzych) zwycięstwo 2:1

Ćwierćfinał

- Kamil Sieradzki (Wtra Śrem) zwycięstwo 2:1

Półfinał

- Kmail Bzdyl (KS Górnik Wieliczka) porażka 0:5

Waga 50 kg

Mateusz Wnuk (Gwardia Szczytno)

1/8 finału

- Damian Gawłowski (Zietek Team Kalisz) porażka 1:2

Waga 52 kg

Nikodem Bujalski (Tygrys Elbląg)

1/8 finału

- Maciej Basta (Tiger Tarnów) porażka rsc (I runda)

Waga 54 kg

Rafał Kowalczyk (Junior Świątki)

1/8 finału

- Paweł Sulęcki (niestowarzyszony) porażka 0:3

Waga 60 kg

Mateusz Kłoskowski (Gwardia Szczytno)

1/8 finału

- Przemysław Rozpęda (Astoria Bydgoszcz) zwycięstwo 3:0

Ćwierćfinał

- Dominik Noweta (Gryf Wejherowo) porażka 0:3

Waga 60 kg

Krzysztof Radziński (Gwardia Szczytno)

1/8 finału

- Dominik Noweta (Gryf Wejherowo) porażka 0:3

Waga 63 kg

Hubert Wardak (Niedźwiedź Ketrzyn)

1/8 finału

- Oskar Murzyn (Red Fighters Jelenia Góra) zwycięstwo 3:0

Ćwierćfinał

- Adam Mika (Orkan Gorzów Wielkopolski) zwycięstwo 3:0

Półfinał

- Grzegorz Żmuda (KS Korona Wałcz) zwycvięstwo 3:2

Finał

- Jacek Żuchowski (Gladiator Brodnica) porażka 1:4

Waga 80 kg

Daniel Warać (Junior Świątki)

1/8 finału

- Oskar Maciągowski (Skorpion Szczecin) porażka 0:3

Waga +80 kg

Nazar Mykytiuk (Niedźwiedź Ketrzyn)

1/8 finału

-Bartłomiej Prus (Avia Świdnik) zwycięstwo 3:0

Ćwierćfinał

-  Mateusz Gappa (Boxing team Chojnice) zwycięstwo (wo)

Półfinał

- Grzegorz Golonka (UKS Gladiator  Binczarowa) zwycięstwo przez poddanie (II runda)

Finał

- Ashot  Gamruian (Gladiator Brodnica) porażka 0:5

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn