ME Młodzików Albena 2018 - Łukasz pechowo wylosował, ale czasu nie zmarnował

Fot. nadesłane

W dniach 21-30 maja w bułgarskiej Albenie Łukasz STEMPNIEWSKI KSW („Tygrys” Elbląg) reprezentował Polskę, województwo warmińsko-mazurskie i Elbląg podczas Mistrzostw Europy Młodzików w Boksie w wadze 56 kg. Podczas losowania już w pierwszej walce trafił na zawodnika Rosji Ivana Romanchuka, który okazał się najlepszym w tej kategorii wagowej. Łukasz odpadł, ale czasu nie zmarnował.

Pomimo przegranej w trakcie całego pobytu uczestniczył w treningach i toczył walki sparingowe z zawodnikami innych krajów Europy prezentując się w ocenie trenera kadry narodowej bardzo dobrze. Analizując formę i umiejętności Łukasza przy innym losowaniu mógł z tych Mistrzostw wrócić z medalem. Doświadczenie nabyte w tej prestiżowej imprezie sportowej w przyszłości powinno procentować w dalszej karierze bokserskiej zawodnika.

Wyjazd i udział Łukasza Stempniewskiego w Mistrzostwach był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego Elbląg, rodzinie i innym osobom dobrej woli, za co Zarząd KSW Tygrys dziękuję z przekonaniem, że Łukasz niebawem odniesie sukces sportowy.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn