UKSW Pirs gospodarzem ciekawego seminarium - Trenerzy wymieniają doświadczenia

Fot. nadesłane

W sobotę (30 czerwca) odbyła się w Olsztynie III Edycja Ogólnopolskiego Seminarium Metodyczno - Szkoleniowego ,,Boks od A doZ", którą poprowadzili Mariusz Durjasz i Jarosław Soroko. Organizatorem był trener olsztyńskiego klubu bokserskiego UKSW Pirs Krzysztof Kaim przy współpracy ze szkoleniowcami: Janem Dobrzyjałowskim z Sekcji Szkoleń Specjalistycznych LTS Legionowo i Zenonem Jagiełło z Policyjnego Klubu Sportowego Gwardia Szczytno.

Miło było nam też gościć trenerów i zawodników z klubów z Warszawy, Trójmiasta , Elbląga oraz Lidzbarka Warmińskiego, a także Honorowego Prezesa i założyciela UKSW Pirs Powiatu Olsztyńskiego Pana Arkadiusza Patureja. Swoją obecność zaznaczył również pochodzący z Olsztyna a pracujący na co dzień w Warszawie trener Mateusz Staszkiewicz ze SPORT GANG Polska.

Celem cyklu seminariów ,,Boks od A do Z" jest doskonalenie technik nauczania przede wszystkim przez kadry szkoleniowe, podczas spotkań istnieje możliwość wymiany doświadczeń i podzielenia się spostrzeżeniami - podczas seminarium każdy trener ma możliwość zaprezentowania swojego warsztatu. Celem jest dotarcie do minimum 12 klubów w całej Polsce ( za sobą mamy już Seminaria w Szczytnie , Ełku i Olsztynie ) a całość zmontowana zostanie w jeden dokumentalny materiał filmowy oraz dokumentację fotograficzną.

Po wakacjach kolejne seminaria ze znanymi trenerami i zawodnikami, ale planujemy też niespodziankę w wakacje. Zapraszamy do treningów podczas lata w UKSW Pirs dla tych co spędzają wakacje w Olsztynie (kontakt tel.600 424 410)

Krzysztof Kaim

tr2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn