OOM Ostrowiec Świętokrzyski – Mamy pięć krążków, Daniel Warać ze Świątek wraca ze srebrem

Fot. husaria gołdap facebook

W Ostrowcu Świętokrzyskim od środy (22 maja) trwa Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie. Do rywalizacji przystąpiło siedmioro pięściarzy z Warmii i Mazur, którzy wcześniej wygrali kwalifikacje strefowe, a to w przypadku kadetek zapewniało brązowe medale, które zdobyły Aleksandra Kożak (Husaria Gołdap) i Izabela Iwaniuk (Niedźwiedź Kętrzyn). Z piątki walczących kadetów do finału awansował Daniel Warać (Junior Świątki), ale przegrał i zdobył srebro.

W półfinałach przegrali  : Nikodem Bujalski (Tygrys Elbląg) i Kacper Konieczek (Gwardia Szczytno). Wrócą do domu z brązowymi krążkami

Kadetki

Waga 46 kg

Aleksandra Kożak (Husaria Gołdap)

Półfinał

- Myroslawa Vakulenko (Novi Polnica) porażka 1:4

Waga 46 kg

Izabela Iwaniuk (Niedźwiedź Kętrzyn)

Półfinał

- Olimpia Konczalska (Pomorzanin Toruń) porazka 0:5

Kadeci

Waga 57 kg

Nikodem Bujalski (Tygrys Elbląg)

Ćwierćfinał

- Dominik Radziszewski (Skorpion Szczecin) zwyciestwo 2:1

Półfinał

- Kacper Ciureja (Tiger Tarnów)  porażka RSC I runda

Waga 63 kg

Maciej Sztura (Gwardia Szczytno)

Ćwierćfinał

- Damian Hofman (Garda Gierałtowice) porażka 0:3

Waga 66 kg

Adam Naklicki (Junior Świątki)

Ćwierćfinał

– Paweł Korzec (Hetman Zamość) porażka 0:3

Waga 70 kg

Kacper Konieczek (Gwardia Szczytno)

Ćwierćfinał

– Karol Kupis (RUSHH Kielce) zwycięstwo RSC 3 runda

Półfinał

- Raemigiusz Runowski (Orkan Lębok) porażka 0:5

Waga +80 kg

Daniel Warać (Junior Świątki)

Ćwierćfinał

- Dawid Tkacz (Garda Chojna) zwycięstwo 3:0

Półfinał

- Oskar Babiloński (X Fight Piaseczno) zwycięstwo 4:1

Finał

- Mateusz Bielicki (Start Włocławek) porażka 0:5

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn