XII Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy Białystok 2019 – Cztery złote krążki

W weekend (7/8 grudnia) w Białymstoku odbył się międzynarodowy turniej bokserski. Startowało ponad 100 zawodników z 16 klubów z Polski, przyjechali też zawodnicy z Białorusi. Z powodzeniem wystąpili w tej imprezie reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich: Husarii Gołdap i Mazura Ełk. Czwórka stanęła na najwyższym stopniu podium.

Natalia Kuczewska z Mazura pokonała w finale pokonała Natalie Buławską (Hetman Białystok) i w kategorii wagowej 46 kg zajęła pierwsze miejsce. Jej kolega Maciej Domasiewicz w kategorii wagowej 65 kg w walce finałowej wygrał na punkty na punkty z Jakubem Karbowskim (UKS Unia Hajnówka) Gołdapianie przywieźli dwa złote krążki. Zdobyli je: Gracjan Ludtke i Aleksandra Kożak

kick 8 500x375