PRIME FOOD TRIATHLON PRZECHLEWO 2015 - Magda Mielinik brązową medalistą MP Elita

W niedzielnym (6 września) triathlonie w Przechlewie odbyły się Mistrzostwa Polski Pro i Amatorów w na dystansie olimpijskim (,5 km + 40 km + 10 km). Brązowy medal w elicie pań zdobyła Magdalena Mielnik (WMKS Olsztyn), która przegrała tylko z Agnieszką Jerzyk (Leszno) i Małgorzatą Szczerbińską (Malbork). W rywalizacji mężczyzn bracia Paweł i Sebastian Najmowicz ( Tri Negu Olsztyn) zajęli odpowiednio 14 i 17 miejsce. W grupie amatorów nasze panie zdobyły dwa krążki.

MP  Kategoria Pro

Kobiety

1 JERZYK AGNIESZKA LESZNO 64-STO Polska 1988 K0 00:20:20 (22) 00:02:30 01:05:51 (19) 00:00:45 00:38:30 (20) 02:07:56 1

2 SZCZERBIŃSKA MAŁGORZATA MALBORK MKS TRIATHLON MALBORK / WARRIORS FACTORY Polska 1991 K0 00:20:24 (27) 00:02:53 01:08:50 (24) 00:01:27 00:37:13 (10) 02:10:47 2

3 MIELNIK MAGDALENA OLSZTYN WMKS Polska 1991 K0 00:20:18 (19) 00:02:51 01:08:54 (25) 00:00:42 00:38:08 (18) 02:10:53 3

4 KOTFICA PAULINA POLICE ELEMENTAL TEAM Polska 1986 K0 00:20:23 (25) 00:02:42 01:09:00 (28) 00:00:41 00:38:13 (19) 02:10:59 4

5 MATYSIAK HANNA LESZNO- STRZYŻEWICE ELEMENTAL TEAM Polska 1990 K0 00:20:21 (23) 00:02:47 01:09:01 (29) 00:01:07 00:39:12 (21) 02:12:27 5

6 BUGDOŁ EWA RUDY WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA Polska 1986 K0 00:20:18 (20) 00:02:45 01:09:07 (30) 00:00:50 00:40:25 (27) 02:13:25 6

Mężczyźni

1 KUSTER SYLWESTER DĄBROWA GÓRNICZA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA Polska 1985 M0 00:18:01 (7) 00:02:25 01:02:59 (7) 00:00:38 00:32:24 (2) 01:56:27 1

2 KAŹMIERCZAK MATEUSZ KALISZ ELEMENTAL TEAM Polska 1990 M0 00:18:19 (10) 00:02:24 01:02:40 (2) 00:00:43 00:32:24 (1) 01:56:30 2

3 BREMBOR TOMASZ CHORZÓW AZS AWF KATOWICE Polska 1994 MU-23 1 00:17:59 (4) 00:02:23 01:03:00 (8) 00:00:35 00:33:15 (3) 01:57:13 3

4 KOWALSKI DARIUSZ GNIEZNO KS AZS-AWF KATOWICE Polska 1990 M0 00:18:18 (9) 00:02:18 01:02:46 (4) 00:00:32 00:33:51 (4) 01:57:45 4

5 STĘPNIAK KACPER NIEMCZ UKS TRI-TEAM RUMIA Polska 1994 MU-23 2 00:18:01 (6) 00:02:40 01:02:42 (3) 00:00:34 00:34:59 (5) 01:58:56 5

6 MARCINEK TOMASZ RACIBÓRZ AZS AWF KATOWICE Polska 1991 M0 00:18:17 (8) 01:05:04 01:59:42 6

.............................................................

14 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN WMKS OLSZTYN/ TRI NEGU Polska 1993 MU-23 8 00:19:33 (17) 00:03:02 01:04:11 (13) 00:00:40 00:36:30 (8) 02:03:56 14

17 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN WMKS OLSZTYN/TRI NEGU Polska 1991 M0 00:18:49 (16) 00:02:42 01:06:51 (20) 00:00:47 00:37:19 (11) 02:06:28 17

MP Amatorów (dystans olimpijskim)

W wyścigu amatorów zdobylismy dwa medale. Emilia Wołyniec (Gołdap) wywalczyła brąz w kat. 30/34, a Beata Karaś (Elbląg) srebro w kat. 50/54. Blisko podium na 4 miejscu znalazł się Rafał Jarliński (Iława) w kat. 40/44

Klasyfikacja open

1 HADAS KRZYSZTOF POZNAŃ UKS CITYZEN POZNAŃ Polska 1996 M18-24 1 02:05:24 1

2 BANACH BARTOSZ GDAŃSK HOTEL CZTERY BRZOZY - APTEKA GEMINI Polska 1986 M25-29 1 02:05:56 2

3 MIZIARSKI PAWEŁ REDA TORUS TRIATHLON TEAM Polska 1990 M25-29 2 02:11:50 3

4 ZARZECKI ADRIAN WARSZAWA TRINERGY TEAM Polska 1987 M25-29 3 02:12:01 4

5 KISŁO ŁUKASZ LESZNO 64-STO Polska 1983 M30-34 1 02:13:05 5

6 MAJCHRZAK MICHAŁ NOWY LUBOSZ TGV CLUB Polska 1985 M30-34 2 02:15:08 6

..................................................................................................................

71 JARLIŃSKI RAFAŁ IŁAWA SSP ORKA IŁAWA Polska 1968 M45-49 4 02:34:11 70

80 GROSZEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN TRI NEGU Polska 1976 M35-39 17 02:35:32 79

109 STOSIK SŁAWOMIR ROŻENTAL TRI ÓSEMKA STAROGARD Polska 1972 M40-44 15 02:40:27 10

150 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP TRI NEGU Polska 1983 K30-34 3 02:44:45 6

173 HOŃKO PRZEMYSŁAW ELBLĄG SPORTEVO Polska 1984 M30-34 37 02:46:47 163

244 BRZOZOWSKI PIOTR MIŁOMŁYN WWW.BRZOZOWSKIPIOTR.PL Polska 1981 M30-34 49 02:57:15 228

320 KARAŚ BEATA ELBLĄG PROGRESS TRIATHLON TEAM Polska 1962 K50-54 2 03:07:48 27

349 GRALIK ARTUR ELBLĄG Polska 1987 M25-29 46 03:13:19 318

431LIPSKI KONRAD IŁAWA ORKA IŁAWA Polska 1995 M18-24 13 04:22:56 380

1/2 Iron

W sobotę rywalizowano na dystansie 1/2 Iron. Wystartowało prawie 200 uczestników. Warmię i Mazury reprezentowała bardzo skromna grupa. W klasyfikacji generalnej trójka młodych: Gniewomir Pluta (Susz), Rafał Gierasimczyk (Morąg) i Paweł Mazur (Susz) przybiegła w przedziale miejsc 20/30. Najstarszy Stanisław Gierasimczyk (Morąg) był w drugiej setce za to czwarty w swojej grupie 50/59.

Wyniki Open

1 ADAM KACPER CZĘSTOCHOWA ENEA TRI TOUR TEAM/OLIMPIUS.PL Polska 1992 M18-29 1 00:25:09 (1) 00:02:57 02:13:53 (1) 00:00:54 01:24:57 (2) 04:07:49 1

2 DOMAGAŁA TOMASZ POZNAŃ CITYZEN Polska 1988 M18-29 2 00:27:52 (2) 00:03:22 02:15:11 (2) 00:00:45 01:28:31 (4) 04:15:41 2

3 CZAJA JAKUB GDAŃSK ALE Polska 1980 M30-39 1 00:31:14 (15) 00:03:48 02:24:02 (7) 00:01:01 01:18:21 (1) 04:18:27 3

4 DEC JAKUB GOLENIÓW KS HANZA GOLENIÓW/TRIATHLON SERIES TEAM Polska 1988 M18-29 3 00:27:58 (3) 00:02:55 02:20:16 (5) 00:01:06 01:28:54 (5) 04:21:09 4

5 WOJTYŁO MICHAŁ WROCŁAW GRUPA TRIATHLONOWA RAT Polska 1982 M30-39 2 00:30:13 (10) 00:03:18 02:18:36 (4) 00:00:53 01:30:24 (7) 04:23:24 5

6 WOJNAR ROBERT TORUŃ Polska 1976 M30-39 3 00:36:53 (61) 00:03:39 02:24:37 (8) 00:01:24 01:28:02 (3) 04:34:35 6

7 GUCWA ZBIGNIEW ŚWIEBODZICE GVT Polska 1986 M18-29 4 00:37:54 (86) 00:03:16 02:17:13 (3) 00:00:46 01:37:16 (18) 04:36:25 7

8 FRĄSZCZAK MARCIN NEKLA BE3 CITYZEN_ POZNAŃ Polska 1985 M30-39 4 00:30:11 (9) 00:03:17 02:27:03 (9) 00:01:15 01:35:16 (14) 04:37:02 8

9 POLAŃSKI PIOTR SŁUPSK UKS TRI TEAM RUMIA Polska 1981 M30-39 5 04:38:23 9

10 BORCZYK JANISZ CZĘSTOCHOWA OLIMPIUS.PL Polska 1987 M18-29 5 00:34:58 (35) 00:03:45 02:20:52 (6) 00:01:56 01:42:21 (35) 04:43:52 10

....................................................................

20 PLUTA GNIEWOMIR SUSZ UKS-TRS SUSZ Polska 1981 M30-39 11 00:30:07 (8) 00:04:56 02:42:15 (42) 00:01:18 01:33:36 (9) 04:52:12 20

21 GIERASIMCZYK RAFAŁ MORĄG BIERNAT REHABILITACJA & SPORT Polska 1993 M18-29 8 00:31:02 (14) 00:03:42 02:43:05 (47) 00:01:16 01:36:19 (15) 04:55:24 21

25 MAZUR PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ Polska 1989 M18-29 9 00:32:33 (21) 00:04:23 02:40:24 (34) 00:01:1801:38:46 (24) 04:57:24 24

139 GIERASIMCZYK STANISŁAW MORĄG BIERNAT REHABILITACJA&SPORT Polska 1959 M50-59 4 00:38:03 (88) 00:06:14 03:12:11 (164) 00:02:38 01:54:47 (99) 05:53:53 129

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn