Triathlon Energy Starogard Gdański 2017 – Marta Konarzewska i Maciej Kosmala

Fot. mtb.pl

W niedziele (18 czerwca) w Starogardzie Gdańskim odbył się Triathlon Energy. W tym samym dniu odbywał się triathlon w Elblągu. Niektórzy wybrali jednak Starogard, gdzie znaczące wyniki osiągnęła dwójka reprezentantów Warmii i Mazur. Pochodząca z Działdowa Marta Konarzewska (Olsztyn) była druga w open w „połówce” i pierwsza w K2. Maciej Kosmala (Elbląg) zajął 2 miejsce w „ćwiartce”. W Iron 1/8 nie startowaliśmy.

1/2 Iron

1 MIZIARSKI PAWEŁ REDA TORUS TRIATHLON TEAM POL 1990 M1 1 00:27:02 (1) 00:02:23 02:13:48 (1) 00:01:37 01:25:36 (4) 04:10:26 1

2 CZAJKOWSKI PAWEŁ GDYNIA BCT TEAM GDYNIA POL 1981 M2 1 00:31:39 (6) 00:02:11 02:21:12 (2) 00:01:04 01:30:27 (7) 04:26:33 2

3 BUSZAN RADEK GDYNIA K.S. NIEMANINEMOGE POL 1980 M2 2 00:28:07 (2) 00:02:00 02:26:44 (8) 00:01:48 01:30:29 (8) 04:29:08 3

4 ŻYDKIEWICZ SYLWESTER ŁÓDŹ BIEGACZ NOWOSOLNA POL 1970 M3 1 00:30:52 (4) 00:03:18 02:32:43 (11) 00:01:29 01:22:05 (1) 04:30:27 4

5 EJSMONT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ TRI SPACE POL 1977 M3 2 00:34:29 (21) 00:02:43 02:26:04 (6) 00:01:17 01:28:56 (5) 04:33:29 5

6 PIOSIK EMIL POZNAŃ VELOCITY WARSZTAT TRENINGU POL 1990 M1 2 00:33:33 (12) 00:04:21 02:32:01 (9) 00:01:50 01:24:57 (3) 04:36:42 6

...............................................

16 MILDNER HUBERT OLSZTYN TRI NEGU POL 1979 M2 10 00:35:25 (23) 00:04:04 02:38:14 (20) 00:01:08 01:36:05 (12) 04:54:56 16

20 ROMANOW MARCIN OLSZTYN CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN POL 1977 M3 5 00:33:31 (11) 00:03:09 02:36:18 (15) 00:01:38 01:51:52 (26) 05:06:28 19

27 KONARZEWSKA MARTA OLSZTYN TRI NEGU POL 1984 K2 1 00:34:17 (18) 00:04:35 02:46:05 (32) 00:02:04 01:52:10 (27) 05:19:11 2

19399693 1810125702637175 6568998916450578795 n

1/4 Iron

1 SPALENIAK TOMASZ DOBRZEWINO ENDURE TEAM POL 1990 M1 1 00:15:20 (4) 00:02:24 01:07:10 (2) 00:00:56 00:37:02 (1) 02:02:52 1

2 KOSMALA MACIEJ ELBLĄG TEAMKARAS/ CZAJA TRAINING SYSTEM POL 1994 M1 2 00:14:18 (1) 00:02:05 01:08:05 (4) 00:00:54 00:40:51 (3) 02:06:13 2

3 ZIĘBA ADAM BYDGOSZCZ TRISPACE POL 1973 M3 1 00:18:57 (32) 00:02:06 01:07:55 (3) 00:00:56 00:40:57 (4) 02:10:51 3

4 WĄSOWSKI RAFAŁ GDAŃSK POL 1990 M1 3 00:14:57 (2) 00:02:24 01:12:19 (12) 00:01:11 00:41:25 (5) 02:12:16 4

5 WENGERSKI JĘDRZEJ MAŁĄ NIESZAWKA ROWERY KWIATKOWSKI TEAM POL 1992 M1 4 00:15:34 (5) 00:02:20 01:09:31 (5) 00:01:33 00:43:27 (11) 02:12:25 5

6 KOPER MATEUSZ TCZEW GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM POL 1988 M1 5 00:17:27 (21) 00:02:48 01:11:01 (8) 00:01:00 00:40:21 (2) 02:12:37 6

....................................................

14 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG POL 1993 M1 7 00:16:29 (12) 00:02:18 01:11:21 (10) 00:01:12 00:49:06 (41) 02:20:26 14

41 STAWIŃSKI PAWEŁ ELBLĄG NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1982 M2 15 00:23:07 (113) 00:03:48 01:13:40 (15) 00:02:09 00:51:05 (61) 02:33:49 38

47 KOŚCIESZA PIOTR OLSZTYN TRI NEGU POL 1986 M2 19 00:22:17 (99) 00:03:09 01:19:20 (53) 00:02:53 00:48:05 (33) 02:35:44 43

49 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN SS DRUŻYNA WILKA POL 1987 M2 20 00:22:43 (110) 00:03:20 01:23:22 (87) 00:01:28 00:45:49 (16) 02:36:42 45

53 STOSIK SŁAWOMIR ROŻENTAL POL 1972 M3 14 00:23:49 (117) 00:04:57 01:14:22 (19) 00:02:35 00:51:29 (67) 02:37:12 49

116 KOŚCIESZA ROBERT OLSZTYN TRI NEGU POL 1972 M3 39 00:19:17 (37) 00:04:58 01:28:05 (121) 00:03:10 00:58:02 (116) 02:53:32 104

1/8 Iron

1 RUCIŃSKI JAKUB SOPOT EUROPELL- BIKE U UP - HOTEL CZTERY BRZOZY POL 1975 M3 1 00:07:38 (13) 00:02:21 00:37:37 (1) 00:01:20 00:20:10 (4) 01:09:06 1

2 SIÓDMIAK IGOR SZCZECINEK MKP SZCZECINEK TRIATHON POL 1998 M1 1 00:05:48 (1) 00:01:53 00:42:06 (8) 00:01:04 00:20:39 (5) 01:11:30 2

3 BIEGAŁA MAREK GDAŃSK POL 1984 M2 1 00:08:25 (39) 00:02:13 00:39:52 (2) 00:00:50 00:22:00 (10) 01:13:20 3

4 ZALEWSKI KAROL RUMIA JATRENUJE/CITYZEN POL 1979 M2 2 00:07:14 (6) 00:02:05 00:41:47 (4) 00:01:33 00:20:49 (6) 01:13:28 4

5 WRONKA CEZARY GDAŃSK GT RAT POL 1986 M2 3 00:07:40 (14) 00:02:09 00:42:44 (11) 00:01:04 00:20:02 (3) 01:13:39 5

6 NOWAK ROMAN CZŁUCHÓW TRIDEA TEAM POL 1981 M2 4 00:07:37 (12) 00:01:43 00:41:47 (5) 00:01:16 00:21:39 (8) 01:14:02 6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn