Susz Triathlon 2017 – Poznaliśmy mistrzów sprintu, w "połówce" pół tysiąca uczestników, w aquathlonie pokazała sie młodzież Warmii i Mazur

Fot. susz triathlon 2017 facebook

W niedzielę (25 czerwca) zakończył Susz Triathlon 2017 – jedna z najważniejszych imprez krajowych w tej dyscyplinie. Niewielkie miasteczko na skraju Warmii i Mazur przed laty było prekursorem triathlonu, gdy znajdował się jeszcze w powijakach. Dziś jest jednym z najbardziej powszechnych sportów letnich, a Susz ma tym ogromne zasługi. I choć potentaci sprowadzili imprezy do wielkich miast Susz pozostał mekką - taka jest opinia „żelaznych ludzi.”

W sobotę w programie imprezy były przede wszystkim Mistrzostwa Polski w sprincie. W elicie nasz udział był symboliczny, natomiast w kategoriach wiekowych mieszkańcy Warmii i Mazur wystartowali tłumnie i to z dużym powodzeniem

Medale zdobyli:

Złote

Janusz Brzyski (Elbląg) w M70

Paweł Traczyk (Susz) w M35 – pierwszy na mecie

Weronika Glaubert (Elbląg) w K16

Srebrne

Damian Dobosik (Elbląg) w M25

Marcin Cichocki (Olsztyn) w M40

Kinga Lorek (Elbląg) w M18

Marta Maksymiuk (Elbląg) w K25

Emilia Wołyniec (Gołdap) w K30

Brązowe

Natalia Nikiel (Susz) w K18

Przedtem odbyły się trzy wyścigi w Aquathlonie (pływanie + bieg), gdzie błysnęła młodzież Warmii i Mazur. W M16 zajęliśmy wszystkie miejsca na podium. Wygrał Szymon Dzik (Iława) przed Mikołajem Jednaszewskim (Olsztyn) i Oliwierem Zielskim (Iława). W M14 zwyciężył Maksymilian Kopiczko (Giżycko), a drugi był Jakub Bogusiewicz (Iława). W K16 trzecie miejsce zajęła Maja Bużycka (Iława)

W starszych grupach zawodnicy z Warmii i Mazur też spisali się na medal. Zwycięstwa odnieśli: Marcin Trudnowski (Elbląg) w M40 i Wojciech Eliminowski (Elbląg) w M50, drugie miejsca wywalczyli: Paweł Jakubowski (Lubawa) w M24, Tomasz Gleb (Elbląg) w M50 i Adrianna Żbik (Olsztynn) w K20. Na trzeciej pozycji uplasował się Damian Dębowski (Barczewo) w M24

W niedzielę odbył się wyścig na dystansie 1/2 Iron w którym wystartowało prawie pół tysiąca zawodniczek i zawodników. Najszybszy okazał się Ukrainiec Danill Sapunov. Bardzo dobre czwarte miejsce zajął Paweł Najmowicz (Olsztyn) zwycięzca kategorii M18. Na dziewiątej pozycji finiszował jego brat Sebastian, który szybko wraca do formy po kontuzji. W czołówce na 18 miejscu zameldował się Maciej Kosmala (Elbląg) – drugi w kat. M18. Triumfatorka kategorii K18 została Paulina Załucka (Elblag) – szósta w open. Na podium stawali jeszcze: Monika Chodyna (Olsztyn) druga w kat. K25. Krzysztof Wacławski (Iława) drugi w kat. M50, Dorota Kowalewska (Olsztyn) trzecia w kat, K25 i Krzysztof Sobolewski (Elbląg) drugi w kat. M60.

Wyniki open 1/2 IM (1900m / 90km / 21,1km

1 SAPUNOV DANIIL KIJOW SAPIK TEAM UKRAINA 1982 M35 1 00:23:57 (2) 00:02:08 02:11:26 (4) 00:01:42 01:16:39 (5) 03:55:52 1

2 BANACH BARTOSZ GDAŃSK TORUS - APTEKA GEMINI GDANSK POLSKA 1986 M30 1 00:27:52 (20) 00:01:57 02:07:36 (1) 00:01:34 01:19:21 (10) 03:58:20 2

3 WOŹNIAK JAKUB KRAKÓW DOTSPORT POLSKA 1990 M25 1 00:32:01 (92) 00:02:17 02:09:39 (2) 00:01:29 01:14:49 (3) 04:00:15 3

4 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU POLSKA 1993 M18 1 00:25:12 (6) 00:01:59 02:12:06 (5) 00:01:45 01:20:13 (12) 04:01:15 4

5 SPALENIAK TOMASZ DOBRZEWINO ENDURE TEAM POLSKA 1990 M25 2 00:27:53 (21) 00:02:42 02:15:20 (14) 00:01:35 01:14:09 (2) 04:01:39 5

6 PRZYMUSIŃSKI FILIP POZNAŃ KS UAM TRIATHLON POZNAŃ POLSKA 1983 M30 2 00:23:53 (1) 00:02:11 02:12:33 (6) 00:01:51 01:22:37 (14) 04:03:05 6

......................................................................

9 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON / ROWERYSPORTOWY.PL POLSKA 1991 M25 4 00:25:05 (4) 00:02:09 02:17:24 (21) 00:01:33 01:18:47 (8) 04:04:58 9

14 KOSMALA MACIEJ ELBLAG POLSKA 1994 M18 2 00:25:14 (8) 00:02:09 02:20:32 (34) 00:02:04 01:23:50 (20) 04:13:49 14

18 MAJKA MICHAŁ ELBLĄG LABOSPORT TEAM - ORLIŃSCY SALONY OPTYCZNE POLSKA 1978 M35 4 00:29:25 (40) 00:02:27 02:18:08 (24) 00:02:04 01:24:24 (24) 04:16:28 18

19 PRUCHNIEWSKI KAROL SZCZYTNO WWW.TEAMKARAS.PL POLSKA 1985 M30 6 00:30:33 (54) 00:02:50 02:18:08 (23) 00:01:47 01:23:38 (19) 04:16:56 19

24 OŁOWSKI JAKUB BISKUPIEC TRI NEGU POLSKA 1984 M30 7 00:32:04 (95) 00:02:21 02:19:27 (29) 00:01:35 01:23:52 (21) 04:19:19 23

35 JARECKI GRZEGORZ ELBLĄG TRUSO ELBLĄG / TEAMKARAŚ POLSKA 1995 M18 5 00:30:52 (67) 00:02:45 02:15:55 (15) 00:01:58 01:32:09 (76) 04:23:39 32

42 JADESZKO ŁUKASZ ELBLĄG POLSKA 1982 M35 9 00:27:47 (15) 00:03:22 02:27:57 (92) 00:02:11 01:28:41 (45) 04:29:58 39

47 MAZUR PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ/AGROLOK SPORT TEAM POLSKA 1989 M25 8 00:29:54 (45) 00:02:49 02:26:21 (77) 00:01:55 01:29:51 (56) 04:30:50 44

53 KORD RADOSŁAW BARCZEWO KROSS STAFF TEAM POLSKA 1985 M30 14 00:31:57 (90) 00:02:37 02:22:18 (46) 00:02:12 01:32:36 (85) 04:31:40 49

56 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG POLSKA 1993 M18 7 00:30:41 (58) 00:02:36 02:23:36 (53) 00:01:49 01:33:32 (99) 04:32:14 52

60 JABŁOŃSKI JAROSŁAW SUSZ UKS TRS SUSZ/NADLEŚNICTWO SUSZ POLSKA 1973 M40 9 00:34:46 (187) 00:02:41 02:25:15 (64) 00:01:54 01:29:10 (52) 04:33:46 56

62 POGORZELSKI WOJCIECH TOLKMICKO TEAM NOWINKA POLSKA 1981 M35 14 00:30:46 (61) 00:02:11 02:28:10 (96) 00:02:07 01:31:30 (71) 04:34:44 57

64 CYBULSKI KAMIL GOŁDAP NAJMOWICZ TRIATHLON POLSKA 1984 M30 17 00:39:23 (358) 00:02:25 02:20:32 (35) 00:01:59 01:30:42 (64) 04:35:01 59

70 ZAŁUCKA PAULINA ELBLĄG POLSKA 1995 K18 1 00:29:07 (32) 00:02:12 02:32:38 (147) 00:01:45 01:30:15 (61) 04:35:57 6

76 SOBOLEWSKI MARCIN ZALEWO UKS TRS SUSZ / ZPD KACZKAN POLSKA 1977 M40 12 00:31:11 (76) 00:02:28 02:32:17 (143) 00:02:05 01:29:30 (53) 04:37:31 70

87 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN LABOSPORT TEAM POLSKA 1975 M40 15 00:32:28 (107) 00:03:06 02:30:00 (116) 00:01:47 01:33:14 (92) 04:40:35 81

89 KURCZYCKI MICHAŁ OLSZTYN WANIEWSKI COACHING POLSKA 1979 M35 22 00:30:51 (65) 00:02:29 02:23:27 (52) 00:01:44 01:42:25 (217) 04:40:56 83

94 JEDOWSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ/OPTYK JEDOWSKI POLSKA 1981 M35 24 00:34:08 (157) 00:03:08 02:23:22 (51) 00:02:31 01:39:37 (171) 04:42:46 88

96 SZABELSKA EWELINA PIECKI KUŹNIA TRIATHLONU / GVT POLSKA 1986 K30 5 00:33:42 (142) 00:02:43 02:27:02 (82) 00:01:43 01:37:59 (149) 04:43:09 7

105 LITWINIUK KRZYSZTOF OLSZTYN/SUSZ TRI NEGU POLSKA 1980 M35 29 00:32:37 (118) 00:02:55 02:26:03 (74) 00:02:02 01:40:33 (193) 04:44:10 96

118 LANGE GRZEGORZ GOŁDAP 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY POLSKA 1978 M35 34 00:34:31 (174) 00:02:21 02:32:36 (146) 00:01:48 01:36:18 (133) 04:47:34 107

121 KLEJZEROWICZ PAWEŁ EŁK NADAKTYWNI POLSKA 1990 M25 13 00:33:07 (135) 00:03:23 02:24:52 (60) 00:01:46 01:45:00 (252) 04:48:08 110

122 CHODYNA MONIKA OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON POLSKA 1992 K25 2 00:25:09 (5) 00:02:35 02:35:59 (191) 00:02:04 01:42:21 (216) 04:48:08 12

126 SZUL DANIEL SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1982 M35 37 00:36:07 (244) 00:03:01 02:30:32 (121) 00:01:50 01:37:13 (140) 04:48:43 114

127 PATALON PIOTR NOWE MIASTO LUBAWSKIEORKAMASTERS IŁAWA POLSKA 1969 M45 6 00:34:42 (184) 00:02:55 02:33:19 (156) 00:01:44 01:36:11 (131) 04:48:51 115

135 WACŁAWSKI KRZYSZTOF IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POLSKA 1965 M50 2 00:31:32 (79) 00:03:15 02:34:28 (171) 00:02:18 01:38:07 (151) 04:49:40 123

137 KUSKOWSKI MAREK GOŁDAP LABOSPORT TEAM POLSKA 1978 M35 41 00:37:27 (306) 00:02:35 02:35:03 (179) 00:02:14 01:32:43 (88) 04:50:02 125

146 PUNPUR KRZYSZTOF OSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM POLSKA 1983 M30 32 00:32:48 (129) 00:03:22 02:38:11 (225) 00:01:54 01:35:42 (123) 04:51:57 134

159 STAWIŃSKI PAWEŁ ELBLĄG POLSKA 1982 M35 46 00:39:25 (359) 00:03:40 02:29:22 (110) 00:02:51 01:39:55 (178) 04:55:13 147

173 ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POLSKA 1976 M40 30 00:31:56 (89) 00:03:43 02:29:22 (109) 00:02:33 01:49:19 (321) 04:56:53 161

189 FURMAŃSKI KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS POLSKA 1976 M40 39 00:35:52 (232) 00:03:11 02:38:51 (234) 00:02:07 01:39:16 (165) 04:59:17 177

198 KOWALEWSKA DOROTA OLSZTYN TRIBOARS POLSKA 1988 K25 3 00:32:45 (126) 00:03:20 02:45:41 (328) 00:02:04 01:37:04 (139) 05:00:54 14

212 UTYKAŃSKI MICHAŁ EŁK SBR TEAM EŁK POLSKA 1986 M30 44 00:27:59 (23) 00:03:09 02:41:46 (272) 00:02:17 01:47:28 (290) 05:02:39 198

227 ROKICKI LESZEK ELBLĄG POLSKA 1973 M40 49 00:39:55 (369) 00:03:16 02:39:45 (243) 00:02:26 01:40:19 (188) 05:05:41 212

228 175 GUTOWSKI PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1981 M35 66 00:34:29 (171) 00:02:59 02:40:35 (251) 00:02:18 01:45:25 (256) 05:05:46 213

237 FRIEDRICH AREK OLSZTYN TRI NEGU / ADIAM DIAMENT WŚRÓD ZAWODOWCÓW POLSKA 1978 M35 69 00:39:32 (363) 00:04:32 02:27:37 (87) 00:03:01 01:51:42 (341) 05:06:24 222

243 POGORZELSKI DANIEL ELBLAG POLSKA 1986 M30 50 00:38:57 (350) 00:03:43 02:47:39 (353) 00:02:07 01:34:34 (109) 05:07:00 228

257 KOŁECKI MICHAŁ IŁAWA TRI NEGU / IŁAWA BIEGA POLSKA 1995 M18 8 00:46:14 (462) 00:02:27 02:34:42 (176) 00:02:27 01:42:20 (215) 05:08:10 241

263 SARNOWSKI ZBYSZEK SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M40 64 00:34:46 (188) 00:05:17 02:31:59 (140) 00:02:34 01:55:04 (379) 05:09:40 247

284 SOBOLEWSKI KAZIMIERZ ELBLĄG POLSKA 1951 M60 2 00:38:02 (324) 00:04:22 02:59:07 (441) 00:16:04 01:15:42 (4) 05:13:17 265

287 GRUDZIŃSKI ARKADIUSZ ELBLĄG IRONMANIA POLSKA 1985 M30 55 00:37:51 (318) 00:03:51 02:42:04 (278) 00:03:05 01:46:45 (277) 05:13:36 268

292 MICHALSKI ARKADIUSZ IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POLSKA 1971 M45 24 00:34:29 (173) 00:03:57 02:39:43 (242) 00:03:02 01:53:42 (370) 05:14:53 273

294 WEJKUĆ GRZEGORZ MRĄGOWO POLSKA 1978 M35 80 00:37:20 (299) 00:03:56 02:46:38 (342) 00:02:08 01:45:16 (255) 05:15:18 275

301 PIOTROWSKI WIKTOR KĘTRZYN TRIWAWA POLSKA 1971 M45 28 00:42:16 (416) 00:03:00 02:35:24 (183) 00:02:49 01:52:52 (357) 05:16:21 282

308 KUDYK JAN IŁAWA ORKA MASTRS IŁAWA POLSKA 1968 M45 29 00:38:10 (329) 00:04:59 02:45:33 (325) 00:03:23 01:45:11 (253) 05:17:16 287

309 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG MAM TRI ELBLĄG TEAM POLSKA 1977 M40 72 00:38:24 (339) 00:03:50 02:47:14 (349) 00:02:50 01:45:00 (251) 05:17:18 288

310 JAŻDŻEWSKI KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1990 M25 30 00:45:12 (455) 00:03:11 02:36:01 (192) 00:02:02 01:50:58 (337) 05:17:24 289

342 WASILEWSKI MIROSŁAW IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POLSKA 1974 M40 79 00:36:53 (282) 00:03:30 02:42:14 (281) 00:02:42 01:58:19 (405) 05:23:38 319

364 CHOROSZUCHA MACIEJ OLSZTYN POLSKA 1986 M30 71 00:37:21 (300) 00:04:11 02:45:47 (330) 00:04:23 01:57:26 (399) 05:29:08 340

383 ZALEWSKI JAROSŁAW ELBLAG EL-AKTYWMY GIT TEAM POLSKA 1986 M30 75 00:36:46 (276) 00:03:47 02:51:24 (392) 00:02:22 01:57:36 (400) 05:31:55 358

405 MICHAŁOWSKI RADOSŁAW ELBLĄG WANIEWSKI COACHING POLSKA 1973 M40 94 00:41:32 (403) 00:06:31 02:53:41 (411) 00:03:30 01:50:52 (336) 05:36:06 378

408 KWAKSZYS KRZYSZTOF SĘPOPOL ŁYNA SĘPOPOL POLSKA 1983 M30 81 00:35:50 (230) 00:03:05 02:49:30 (372) 00:02:35 02:05:56 (449) 05:36:56 381

416 JABŁONOWSKI WOJCIECH ELBLAG EL-AKTYWNI GIT TEAM TRIATHLON POLSKA 1974 M40 96 00:37:49 (317) 00:04:22 03:00:37 (449) 00:02:27 01:54:14 (374) 05:39:29 387

420 GĄSIOR KRYSTIAN SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1996 M18 10 00:36:05 (240) 00:03:07 02:55:53 (424) 00:03:12 02:02:51 (434) 05:41:08 390

432 IWANOW BARTOSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1985 M30 86 00:50:05 (480) 00:05:03 02:52:27 (395) 00:03:26 01:53:03 (360) 05:44:04 401

443 GARDECKI PAWEŁ OSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM POLSKA 1990 M25 38 00:55:51 (485) 00:03:36 02:59:38 (442) 00:02:14 01:46:25 (273) 05:47:44 412

453 SZULC MACIEJ ELBLĄG EL-AKTYWNI GIT TEAM POLSKA 1974 M40 104 00:41:11 (401) 00:05:55 03:05:02 (463) 00:03:05 01:58:21 (407) 05:53:34 421

458 KŁUBA SŁAWOMIR SUSZ KTS IRONMAN POLSKA 1990 M25 39 00:42:23 (419) 00:03:26 02:43:32 (301) 00:02:30 02:24:01 (479) 05:55:52 425

464 TOPOLEWSKI JACEK IŁAWA ORKAMASTERS POLSKA 1971 M45 43 00:34:34 (176) 00:04:44 03:07:56 (468) 00:03:30 02:07:16 (455) 05:58:00 430

470 LEMPEK DANIEL LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POLSKA 1982 M35 119 00:41:45 (408) 00:06:08 03:02:45 (459) 00:03:21 02:05:19 (448) 05:59:18 434

19399156 1355714727811312 4154090817491665775 n

Mistrzostwa Polski w sprincie (1/8 Iron)

Elita kobiet Sprint (750m / 22km / 5km)

1 OTWOROWSKA MAŁGORZATA SZCZECIN KS IRONMAN CS POLSKA POLSKA 1990 K 00:11:07 (3) 00:01:06 00:35:31 (2) 00:18:49 (4) 01:06:33

2 KLIMAS PAULINA KATOWICE KS AZS-AWF KATOWICE POLSKA 1996 K20 1 00:11:03 (2) 00:01:09 00:35:32 (3) 00:19:07 (6) 01:06:51

3 ŁAGOWNIK MARTA GDAŃSK UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK POLSKA 1995 K20 2 00:11:26 (14) 00:01:06 00:36:55 (4) 00:17:55 (1) 01:07:22

Elita mężczyzn Sprint (750m / 22km / 5km)

1 KUSTER SYLWESTER DĄBROWA GÓRNICZA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA POLSKA 1985 M 00:10:12 (5) 00:01:03 00:32:48 (6) 00:15:27 (1) 00:59:30

2 DAMENTKA KAMIL WARSZAWA ELEMENTAL TRI TEAM UKS G-8 POLSKA 1998 M 00:09:58 (3) 00:01:03 00:32:54 (8) 00:15:40 (3) 00:59:35

3 SOWINSKI MILOSZ KRZYŻANOWICE AZS AWF WROCŁAW POLSKA 1995 M20 1 00:10:12 (7) 00:01:07 00:32:20 (1) 00:16:00 (4) 00:59:39

................................

20 MAKSYMOWICZ TOMASZ ELBLĄG G-8 BIELANY WARSZAWA POLSKA 2000 M 00:10:28 (15) 00:01:08 00:35:49 (20) 00:18:39 (19) 01:06:04

19420502 1355892817793503 7515367235366766352 n

MP kategorie wiekowe Sprint (750m / 22km / 5km)

1 TRACZYK PAWEL SUSZ TRI TEAM RUMIA POLSKA 1979 M35 1 00:10:22 (2) 00:01:54 00:31:00 (3) 00:01:36 00:22:18 (23) 01:07:10 1

15 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1995 M18 6 00:11:56 (24) 00:02:05 00:32:51 (30) 00:01:25 00:22:02 (16) 01:10:19 15

20 RÓŻALSKI PIOTR ELBLĄG KADYNY FOLWARK HOTEL TRIATHLON TEAM POLSKA 1979 M35 5 00:11:43 (16) 00:02:10 00:32:16 (15) 00:01:48 00:22:59 (37) 01:10:56 20

22 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN TRI NEGU/NO-TAX.OLSZTYN.PL POLSKA 1979 M35 6 00:13:14 (69) 00:02:03 00:32:00 (10) 00:01:27 00:22:17 (21) 01:11:01 22

39 DOBOSIK DAMIAN ELBLĄG GRUPA WODNA POLSKA 1988 M25 2 00:13:11 (65) 00:02:41 00:33:57 (50) 00:01:41 00:22:19 (24) 01:13:49 38

50 KOZAK KAROL ELBLĄG MKS TRUSO ELBĄG POLSKA 2000 M16 5 00:13:06 (60) 00:02:13 00:33:48 (46) 00:01:43 00:24:05 (65) 01:14:55 49

51 SYDOR TOMASZ SĘPOPOL TRIATHLON TROJMIASTO POLSKA 1984 M30 14 00:12:55 (53) 00:02:08 00:33:15 (38) 00:01:32 00:25:13 (101) 01:15:03 50

52 PACZKOWSKI RAFAŁ STARZYNY KUŹNIA TRIATHLONU POLSKA 1982 M35 14 00:12:17 (38) 00:02:08 00:35:06 (84) 00:01:27 00:24:10 (72) 01:15:08 51

53 CICHOCKI MARCIN OLSZTYN TRI NEGU/NO-TAX.OLSZTYN.PL POLSKA 1975 M40 2 00:13:51 (92) 00:01:59 00:34:18 (59) 00:01:28 00:23:42 (52) 01:15:18 52

58 PALIŃSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2000 M16 6 00:13:28 (79) 00:01:58 00:35:24 (95) 00:01:14 00:23:42 (51) 01:15:46 57

71 DRZEWOSZEWKI KAMIL SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2000 M16 7 00:13:16 (71) 00:02:10 00:37:28 (160) 00:01:23 00:23:04 (39) 01:17:21 68

78 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN AUDYTING SP. Z O.O. POLSKA 1971 M45 4 00:12:44 (47) 00:02:38 00:35:25 (96) 00:01:36 00:25:32 (114) 01:17:55 75

87 KORD ARKADIUSZ BARCZEWO AWFIS GDAŃSK POLSKA 1996 M18 12 00:14:01 (106) 00:02:57 00:35:23 (92) 00:01:21 00:25:19 (107) 01:19:01 84

89 ZMYŚLONY FRANCISZEK ELBLĄG MKS TRUSO ELBLAG POLSKA 2001 M16 9 00:13:46 (89) 00:03:00 00:37:41 (170) 00:01:51 00:22:44 (34) 01:19:02 86

90 SARBIEWSKI DARIUSZ BARTĄG POLSKA 1974 M40 6 00:13:56 (96) 00:02:34 00:36:19 (126) 00:01:36 00:24:38 (82) 01:19:03 87

93 KONOPACKI PIOTR OLSZTYN AQUASFERA MASTERS OLSZTYN POLSKA 1978 M35 26 00:11:56 (26) 00:04:17 00:36:05 (116) 00:02:02 00:24:59 (95) 01:19:19 90

95 PODHORODECKI ARKADIUSZ ELBLĄG ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PL POLSKA 1967 M50 5 00:15:42 (175) 00:02:40 00:34:08 (54) 00:01:49 00:25:11 (99) 01:19:30 92

99 LOREK KINGA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POLSKA 1998 K18 2 00:12:34 (42) 00:02:00 00:37:49 (178) 00:01:31 00:25:48 (132) 01:19:42 4

102 SKOLASIŃSKI RADEK SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2000 M16 10 00:11:58 (28) 00:02:05 00:35:55 (110) 00:01:39 00:28:10 (215) 01:19:47 98

105 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU POLSKA 1979 M35 28 00:14:09 (120) 00:02:32 00:34:25 (66) 00:01:39 00:27:43 (207) 01:20:28 100

107 SZYMAŃSKI ŁUKASZ OLSZTYN TRI NEGU POLSKA 1979 M35 29 00:15:33 (170) 00:02:15 00:34:27 (67) 00:01:59 00:26:17 (149) 01:20:31 102

121 SIEMIANOWSKI SŁAWOMIR SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1975 M40 10 00:14:09 (118) 00:03:23 00:36:24 (130) 00:02:00 00:25:49 (134) 01:21:45 115

124 GROSZEWSKI RADOSLAW DYWITY ROWERYSPORTOWY.PL POLSKA 1976 M40 11 00:14:31 (133) 00:02:55 00:37:25 (158) 00:01:45 00:25:21 (109) 01:21:57 118

130 MAKSYMIUK MARTA ELBLĄG KADYNY FOLRWARK TRIATHLON TEAM POLSKA 1988 K25 2 00:16:04 (189) 00:02:21 00:38:17 (193) 00:01:39 00:24:00 (64) 01:22:21 7

131 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS-TRS SUSZ POLSKA 1977 M40 12 00:17:41 (269) 00:02:55 00:36:13 (121) 00:01:54 00:23:39 (50) 01:22:22 124

135 SZARMACHER SEBASTIAN DZIAŁDOWO SZARMACHER POLSKA 1983 M30 22 00:16:04 (190) 00:02:39 00:37:16 (153) 00:01:59 00:24:52 (92) 01:22:50 128

141 HERMANOWICZ CEZARY EŁK SBR POLSKA 1987 M30 24 00:15:25 (167) 00:02:39 00:37:46 (176) 00:01:41 00:26:05 (142) 01:23:36 132

145 KARCZEWSKI JAN GDAŃSK UKS TRS SUSZ POLSKA 1988 M25 14 00:15:39 (174) 00:02:37 00:37:22 (157) 00:02:05 00:26:21 (153) 01:24:04 135

146 STOSIK SŁAWOMIR ROŻENTAL POLSKA 1972 M45 13 00:18:39 (302) 00:04:30 00:33:50 (47) 00:02:38 00:24:30 (77) 01:24:07 136

148 SIECIŃSKI LESZEK SUSZ UKS SUSZ POLSKA 1963 M50 8 00:17:14 (250) 00:03:20 00:34:25 (64) 00:02:14 00:27:00 (185) 01:24:13 138

149 GÓRSKI ANDRZEJ LUBAWA POLSKA 1989 M25 16 00:14:08 (117) 00:03:16 00:39:59 (260) 00:01:37 00:25:15 (104) 01:24:15 139

151 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP ROWERYSPORTOWY.PL POLSKA 1983 K30 2 00:16:21 (211) 00:02:37 00:38:18 (194) 00:01:49 00:25:15 (105) 01:24:20 11

152 GLAUBERT WERONIKA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POLSKA 2000 K16 1 00:13:30 (82) 00:02:25 00:40:10 (270) 00:01:33 00:26:43 (174) 01:24:21 12

153 SANECKI PIOTR PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK POLSKA 1987 M30 27 00:16:46 (231) 00:03:30 00:37:45 (175) 00:01:57 00:24:27 (76) 01:24:25 141

155 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW ELBLĄG OPEN BALANCE ELBLAG POLSKA 1968 M45 15 00:14:02 (111) 00:02:52 00:38:48 (215) 00:02:11 00:26:49 (179) 01:24:42 143

157 GĄSIOR RAFAŁ SUSZ POLSKA 1982 M35 37 00:14:25 (129) 00:03:08 00:37:36 (166) 00:02:21 00:27:34 (200) 01:25:04 145

158 MICHAŁOWSKI MATEUSZ GOŁDAP NAJMOWICZ TRIATHLON POLSKA 1992 M25 17 00:14:33 (138) 00:02:48 00:40:17 (277) 00:02:04 00:25:32 (115) 01:25:14 146

66 NIKEL NATALIA SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1997 K18 3 00:13:38 (83) 00:02:56 00:39:27 (242) 00:01:43 00:28:11 (216) 01:25:55 14

176 KOŚCIESZA PATRYCJA OLSZTYN TRI NEGU POLSKA 1994 K18 4 00:14:28 (131) 00:03:05 00:39:35 (247) 00:01:38 00:28:24 (220) 01:27:10 16

194 GĄSIOR PIOTR SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1984 M30 33 00:17:24 (260) 00:03:39 00:40:04 (267) 00:01:45 00:25:26 (113) 01:28:18 174

213 JASZCZUK JAROSŁAW BRANIEWO POLSKA 1977 M40 26 00:15:58 (182) 00:03:21 00:41:02 (307) 00:02:28 00:26:27 (160) 01:29:16 187

216 SZYPNIK MACIEJ IŁAWA NIHNIC POLSKA 1972 M45 20 00:16:40 (224) 00:03:13 00:41:41 (324) 00:01:20 00:26:47 (178) 01:29:41 190

219 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM POLSKA 1977 M40 27 00:18:15 (284) 00:03:40 00:36:49 (143) 00:02:30 00:28:35 (228) 01:29:49 191

228 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN POLSKA 1980 K35 5 00:18:11 (282) 00:03:18 00:40:54 (302) 00:01:21 00:26:38 (170) 01:30:22 30

246 KUCIŃSKI IRENEUSZ PASŁĘK KRAM TEAM POLSKA 1977 M40 30 00:19:06 (317) 00:04:24 00:38:33 (209) 00:02:27 00:27:08 (189) 01:31:38 213

261 WACŁAWSKI BARTOSZ IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POLSKA 1989 M25 27 00:14:35 (140) 00:03:10 00:40:41 (289) 00:02:09 00:32:25 (348) 01:33:00 228

263 KAROLEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM POLSKA 1982 M35 51 00:19:09 (321) 00:04:51 00:43:36 (367) 00:01:58 00:23:37 (46) 01:33:11 229

273 MILEWSKI JACEK KIEŹLINY LIBRO CYCLING TEAM POLSKA 1970 M45 22 00:20:50 (378) 00:03:01 00:39:17 (235) 00:02:00 00:28:56 (245) 01:34:04 236

275 ZALEŚKIEWICZ IGA SUSZ POLSKA 1985 K30 14 00:18:16 (285) 00:04:24 00:42:53 (345) 00:01:30 00:27:08 (188) 01:34:11 39

277 LASKOWSKI SEBASTIAN SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1979 M35 55 00:14:21 (125) 00:04:21 00:39:27 (243) 00:03:01 00:33:13 (367) 01:34:23 238

278 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA BRANIEWO PAWŁOWSKITEAM POLSKA 1974 K40 6 00:17:49 (271) 00:03:31 00:40:46 (296) 00:02:32 00:29:51 (277) 01:34:29 40

273 MILEWSKI JACEK KIEŹLINY LIBRO CYCLING TEAM POLSKA 1970 M45 22 00:20:50 (378) 00:03:01 00:39:17 (235) 00:02:00 00:28:56 (245) 01:34:04 236

274 KOPYTOWSKA ANNA WARSZAWA TRICLUB POLSKA 1987 K30 13 00:16:48 (235) 00:04:27 00:42:43 (342) 00:03:35 00:26:33 (165) 01:34:06 38

275 ZALEŚKIEWICZ IGA SUSZ POLSKA 1985 K30 14 00:18:16 (285) 00:04:24 00:42:53 (345) 00:01:30 00:27:08 (188) 01:34:11 39

277 LASKOWSKI SEBASTIAN SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1979 M35 55 00:14:21 (125) 00:04:21 00:39:27 (243) 00:03:01 00:33:13 (367) 01:34:23 238

278 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA BRANIEWO PAWŁOWSKITEAM POLSKA 1974 K40 6 00:17:49 (271) 00:03:31 00:40:46 (296) 00:02:32 00:29:51 (277) 01:34:29 40

280 KUKAŁOWICZ MICHAŁ PODĄGI POLSKA 1997 M18 18 00:16:26 (218) 00:04:49 00:34:53 (77) 00:01:50 00:36:32 (408) 01:34:30 240

286 SKOCKI BARTŁOMIEJ KURZĘTNIK POLSKA 1979 M35 58 00:19:26 (343) 00:03:57 00:39:16 (232) 00:02:23 00:29:56 (280) 01:34:58 246

294 TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLAG POLSKA 2000 M16 11 00:13:09 (63) 00:03:00 00:44:38 (386) 00:01:39 00:32:57 (359) 01:35:23 252

296 SIENKIEWICZ WOJCIECH OLSZTYN POLSKA 1959 M55 10 00:20:32 (375) 00:04:32 00:39:46 (256) 00:03:05 00:27:35 (201) 01:35:30 253

308 LISOWSKI PRZEMEK OLSZTYN CTMIR POLSKA 1976 M40 43 00:20:23 (371) 00:03:21 00:41:00 (305) 00:02:13 00:29:45 (272) 01:36:42 261

314 MISIAK PRZEMYSŁAW SUSZ MISIAK TEAM POLSKA 1983 M30 45 00:23:51 (410) 00:04:40 00:39:42 (253) 00:01:44 00:27:25 (195) 01:37:22 266

316 SOKOŁOWSKI JACEK SUSZ POLSKA 1974 M40 46 00:18:42 (304) 00:04:11 00:40:45 (294) 00:01:55 00:31:53 (338) 01:37:26 268

318 OBOJSKI WOJCIECH EŁK WWOIPCHIH POLSKA 1983 M30 46 00:19:04 (316) 00:03:27 00:39:22 (238) 00:02:32 00:33:11 (364) 01:37:36 270

323 WSZEBOROWSKI DARIUSZ EŁK SBR EŁK POLSKA 1967 M50 17 00:17:52 (272) 00:05:25 00:44:15 (382) 00:02:26 00:28:13 (217) 01:38:11 274

326 GRASZEK MARIUSZ IŁAWA POLSKA 1989 M25 32 00:20:59 (379) 00:03:50 00:40:23 (281) 00:02:50 00:30:11 (287) 01:38:13 276

329 SZABLIŃSKA JOANNA OSTRÓDA TRI NEGU POLSKA 1989 K25 11 00:21:40 (389) 00:03:53 00:40:52 (300) 00:01:48 00:30:30 (300) 01:38:43 52

334 KORD BOGDAN BARCZEWO POLSKA 1958 M55 11 00:17:19 (255) 00:02:56 00:41:17 (314) 00:02:07 00:35:24 (398) 01:39:03 280

336 KACA KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M40 50 00:18:03 (279) 00:04:25 00:39:24 (240) 00:02:34 00:34:47 (388) 01:39:13 282

351 NIEMKIEWICZ GRZEGORZ SUSZ NIEMKIEWICZ TEAM POLSKA 1987 M30 48 00:19:55 (361) 00:04:10 00:42:17 (336) 00:01:49 00:32:36 (353) 01:40:47 291

352 JANKOWSKA KATARZYNA JAMIELNIK POLSKA 1993 K18 8 00:19:54 (360) 00:03:02 00:49:15 (418) 00:01:09 00:27:31 (196) 01:40:51 61

358 MAŚKIEWICZ JUSTYNA IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA POLSKA 1985 K30 21 00:19:10 (323) 00:03:00 00:44:22 (385) 00:02:11 00:33:12 (366) 01:41:55 64

365 ŻUCHLIŃSKI ROBERT SUSZ POLSKA 1991 M25 35 00:24:07 (411) 00:03:53 00:39:21 (237) 00:02:41 00:32:44 (354) 01:42:46 299

386 KADZIEWICZ KAMILLA OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL POLSKA 1980 K35 14 00:17:15 (252) 00:04:25 00:45:45 (397) 00:02:48 00:35:24 (399) 01:45:37 77

387 ŁATOSZYŃSKI GRZEGORZ SUSZ ŁATOSZYŃSKI TEAM POLSKA 1984 M30 50 00:22:33 (396) 00:04:04 00:43:27 (362) 00:01:55 00:33:49 (373) 01:45:48 310

390 ŚLIWIŃSKI PRZEMEK PASŁĘK KRAM TEAM POLSKA 1984 M30 51 00:19:57 (363) 00:05:17 00:42:31 (340) 00:03:15 00:35:11 (394) 01:46:11 311

391 BRZYSKI JANUSZ ELBLĄG EL-AKTYWNI POLSKA 1947 M70 1 00:21:25 (386) 00:03:58 00:43:24 (358) 00:03:13 00:34:11 (380) 01:46:11 312

392 GAŁECKI PIOTR ZĄBROWO POLSKA 1987 M30 52 00:24:11 (412) 00:03:35 00:43:51 (374) 00:01:57 00:32:47 (355) 01:46:21 313

397 MACIKOWSKI CEZARY SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1996 M18 19 00:19:42 (351) 00:03:14 00:46:08 (403) 00:01:50 00:37:02 (409) 01:47:56 317

399 RYBIŃSKI SŁĄWOMIR IŁAWA POLSKA 1970 M45 29 00:22:27 (394) 00:04:03 00:43:27 (361) 00:02:05 00:36:23 (407) 01:48:25 319

19399363 1355649814484470 225634150687767030 n

Aquathlon (1) pływanie 200 m bieg 1 km

1 WALKOWIAK MARCEL 2004 13 SUBKOWY UKS DWÓJKA TCZEW M M12 1 00:04:05 3 00:04:30 2 00:08:35 1

2 TOFIL EMILIA 2005 12 GDYNIA K K12 1 00:03:51 1 00:04:58 13 00:08:49 1

3 FRYDEL ADAM 2004 13 OPOLE MKS ZRYW OPOLE M M12 2 00:04:04 2 00:04:46 6 00:08:50 2

.........................

15 WALCZAK HUBERT 2005 12 ELBLĄG MKS 'TRUSO" ELBLĄG M M12 9 00:04:50 12 00:05:38 26 00:10:28 10

31 KACA ANNA 2005 12 SUSZ ORKA IŁAWA K K12 9 00:06:02 27 00:06:04 34 00:12:06 11

32 ŻABOWSKA JOANNA 2005 12 NOWINA MKS 'TRUSO" ELBLĄG K K12 10 00:05:46 23 00:06:29 42 00:12:15 12

33 MIKŁOSZ MARIA 2005 12 ELBLĄG MKS 'TRUSO" ELBLĄG K K12 11 00:06:21 32 00:06:02 33 00:12:23 13

34 SEGIN SZYMON 2005 12 ZALEWO SPRINT ZALEWO M M12 12 00:06:24 33 00:06:16 39 00:12:40 21

39 PAWŁOWSKA JULIA 2007 10 BRANIEWO PAWŁOWSKITEAM K K10 3 00:06:58 37 00:06:13 37 00:13:11 15

41 GŁUCHOWSKA ZOFIA 2004 13 ELBLĄG MKS 'TRUSO" ELBLĄG K K12 13 00:07:46 43 00:06:21 41 00:14:07 16

19399056 1355730531143065 8814626594009845908 n

Aquathlon (2) pływanie 400 m bieg 2 km

1 DZIK SZYMON 2000 17 IŁAWA M M16 1 00:05:45 2 00:07:04 2 00:12:49 1

2 KOPICZKO MAKSYMILIAN 2002 15 GIŻYCKO M M14 1 00:05:46 3 00:07:09 3 00:12:55 2

3 BOGUSIEWICZ JAKUB 2002 15 IŁAWA SSP ORKA IŁAWA M M14 2 00:05:54 7 00:07:02 1 00:12:56 3

..............................

4 JEDNASZEWSKI MIKOŁAJ 2001 16 OLSZTYN MTP KORMORAN M M16 2 00:05:39 1 00:07:20 4 00:12:59 4

6 ZIELSKI OLIWIER 2001 16 IŁAWA M M16 3 00:05:48 5 00:07:36 7 00:13:24 6

9 MAJA BUŻYCKA 2000 17 IŁAWA K K16 3 00:06:19 8 00:08:00 10 00:14:19 3

10 ŁYZIŃSKI MICHAŁ 2002 15 IŁAWA M M14 4 00:07:08 11 00:07:35 6 00:14:43 7

13 SIEMIANOWSKI MARCEL 2003 14 SUSZ UKS TRS SUSZ M M14 6 00:08:11 17 00:08:12 11 00:16:23 9

15 MATUSIAK MIŁOSZ 2001 16 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M M16 4 00:07:43 14 00:09:05 18 00:16:48 11

17 KALBARCZYK KAMIL 2001 16 SUSZ UKS TRS SUSZ M M16 5 00:08:44 23 00:08:43 15 00:17:27 12

18 SOBOLEWSKI JAKUB 2002 15 ZALEWO M M14 8 00:08:26 19 00:09:45 22 00:18:11 13

19 ZAWADZKI MIŁOSZ 2003 14 SUSZ UKS TRS SUSZ M M14 9 00:09:49 30 00:08:25 13 00:18:14 14

26 WIŚNIEWSKA SANDRA 2003 14 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA K K14 6 00:08:46 24 00:10:09 26 00:18:55 9

27 DOMŻALSKA JULIA 2001 16 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG K K16 4 00:07:56 16 00:11:09 30 00:19:05 10

28 WSZEBOROWSKI KACPER 2002 15 EŁK MOS EŁK M M14 13 00:08:43 22 00:10:28 28 00:19:11 18

29 MARKOWSKI PATRYK 2003 14 SUSZ UKS TRS SUSZ M M14 14 00:09:37 28 00:09:44 21 00:19:21 19

19396922 1355610604488391 3343005589782285984 n

Aquathlon (3) pływanie 750 m bieg 5850 m

1 TRUDNOWSKI MARCIN 1971 46 ELBLĄG GRUPA WODNA M M40 1 00:10:02 1 00:23:56 2 00:33:58 1

2 CHYLIŃSKI ADAM 1976 41 SIEMIANOWICE ŚLĄSKAINEAL CUNT 1-OS.TEAM M M40 2 00:10:35 2 00:24:34 3 00:35:09 2

3 HAPKE TOMASZ 1977 40 WILKOWO M M40 3 00:16:14 12 00:21:58 1 00:38:12 3

...................................

6 JAKUBOWSKI PAWEŁ 1990 27 LUBAWA ROWEROWA LUBAWA M M24 2 00:11:33 4 00:28:30 9 00:40:03 5

7 ELMINOWSKI WOJCIECH 1962 55 ELBLĄG EL-AKTYWNI M M50 1 00:14:52 10 00:25:24 4 00:40:16 6

8 GLEB TOMASZ 1967 50 ELBLĄG EL-AKTYWNI M M50 2 00:12:16 5 00:28:43 10 00:40:59 7

10 DĘBOWSKI DAMIAN 1986 31 BARCZEWO M M24 3 00:13:57 7 00:29:55 12 00:43:52 8

11 ZDOBYLAK KRZYSZTOF 1979 38 LUBAWA M M24 4 00:16:19 13 00:28:59 11 00:45:18 9

14 ŻBIK ADRIANNA 1994 23 OLSZTYN K K20 2 00:14:03 8 00:32:03 15 00:46:06 4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn