Triathlon Energy Lidzbark 2017 – Marcin Konieczny Paweł Najmowicz i Aleksandra Góralska nadawali ton

Fot. ilustracja

W Lidzbarku odbył się w niedzielę (2 lipca) Triathlon Energy na trzech dystansach. W połówce Iron doskonale spisał się Marcin Konieczny (Olsztyn) zajmując drugie miejsce. Wśród pań w 1/4 Iron triumfowała Aleksandra Góralska (Pluski) Drugi w open na tym dystansie był Paweł Najmowicz (Olsztyn). Ponadto reprezentanci Warmii i Mazur zajęli wiele czołowych miejsc w kategoriach.

W „połówce” Marcin Konieczny wygrał Kat M3, Waldemar Niemczuk (Olsztyn) M4, a Paweł Najmowicz był drugi w M2. W ćwiartce Sergiusz Nawrocki (Pluski) zwyciężył w M4, Aleksandra Góralska (Pluski) w K3, Ewa Wiech (Olsztyn) była trzecia w K3.

W 1/8 Wiesław Burzacki (Lidzbark) wygrał kat. M5, Jakub Chmielewski z Dobrego Miasta M0 Marcin Cichocki (Olsztyn) był drugi w M3, a Dariusz Sarbiewski (Bartąg) trzeci w tej grupie. Magdalena Pietruszka z Działdowa zajęła drugie miejsce w K2, a Wioletta Kasprowicz też z Działdowa trzecie w K-1.

Wyniki

Dystans 1/2 Iron

1 MIZIARSKI PAWEŁ REDA TORUS TRIATHLON TEAM POL 1990 M1 1 00:26:28 (1) 00:01:26 02:22:36 (2) 00:01:40 01:24:29 (2) 04:16:39 1

2 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN NIEMANIEMOGE.PL POL 1972 M3 1 00:29:56 (3) 00:01:28 02:22:33 (1) 00:01:42 01:21:59 (1) 04:17:38 2

3 ŚWIDERSKI ANDRZEJ KOBYŁKA POL 1984 M2 1 00:31:50 (8) 00:01:44 02:25:38 (3) 00:02:22 01:28:20 (5) 04:29:54 3

4 JANIAK PAWEŁ WARSZAWA TRIATHLON SIEDLCE CLUB / TEAM POLAND POL 1980 M2 2 00:29:59 (4) 00:02:15 02:35:16 (9) 00:01:52 01:26:37 (4) 04:35:59 4

5 SOBCZAK MARCIN RUMIA ENDURE TEAM POL 1971 M3 2 00:30:29 (7) 00:01:59 02:32:42 (6) 00:02:05 01:30:06 (6) 04:37:21 5

6 SZELIGA WOJCIECH IMIELIN POL 1969 M3 3 00:32:51 (14) 00:02:28 02:31:05 (5) 00:02:29 01:31:48 (8) 04:40:41 6

...................................................

13 NIEMCZUK KAMIL OLSZTYN FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI POL 1984 M2 7 00:32:32 (12) 00:01:56 02:47:09 (23) 00:02:09 01:36:23 (11) 05:00:09 13

21 ROMANOW MARCIN OLSZTYN CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN POL 1977 M3 8 00:34:23 (18) 00:02:22 02:42:04 (18) 00:02:38 01:49:17 (32) 05:10:44 21

25 NIEMCZUK WALDEMAR OLSZTYN POL 1962 M4 1 00:38:06 (28) 00:02:44 02:51:14 (27) 00:02:54 01:42:46 (21) 05:17:44 25

29 KOŚCIESZA PIOTR OLSZTYN TRI NEGU POL 1986 M2 13 00:39:43 (39) 00:02:48 02:55:16 (34) 00:02:37 01:45:31 (24) 05:25:55 29

42 REZA MAREK OLSZTYN POL 1968 M3 19 00:44:29 (47) 00:03:47 02:57:43 (36) 00:02:49 01:58:03 (44) 05:46:51 41

45 SZYPNIK MACIEJ IŁAWA NIHNIC POL 1972 M3 20 00:40:01 (40) 00:03:03 03:20:20 (51) 00:02:10 01:48:36 (30) 05:54:10 44

49 FAVEEUW DAVID OLSZTYN FRA 1973 M3 22 00:41:12 (43) 00:03:24 03:15:42 (48) 00:03:53 02:00:44 (46) 06:04:55 48

Dystans 1/4 IM

1 SPALENIAK TOMASZ DOBRZEWINO ENDURE TEAM POL 1990 M1 1 00:13:28 (3) 00:01:21 01:08:53 (3) 00:01:33 00:35:35 (1) 02:00:50 1

2 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU POL 1993 M1 2 00:12:15 (1) 00:01:24 01:08:41 (2) 00:01:07 00:38:13 (2) 02:01:40 2

3 KOPER MATEUSZ TCZEW GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM POL 1988 M1 3 00:15:06 (11) 00:02:12 01:11:37 (6) 00:01:20 00:38:42 (4) 02:08:57 3

4 ZIĘBA ADAM BYDGOSZCZ TRISPACE POL 1973 M3 1 00:16:00 (22) 00:01:29 01:09:54 (4) 00:01:47 00:40:21 (6) 02:09:31 4

5 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1995 M1 4 00:13:48 (4) 00:01:28 01:14:05 (12) 00:01:44 00:39:49 (5) 02:10:54 5

6 WĄSOWSKI RAFAŁ GDAŃSK POL 1990 M1 5 00:12:35 (2) 00:01:34 01:15:07 (17) 00:00:56 00:41:04 (7) 02:11:16 6

.........................................................

7 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG POL 1993 M1 6 00:14:13 (5) 00:01:27 01:12:29 (8) 00:01:39 00:42:18 (10) 02:12:06 7

22 NAWROCKI SERGIUSZ PLUSKI TEAM HOFFER POL 1967 M4 1 00:15:52 (21) 00:03:01 01:17:51 (25) 00:02:34 00:48:15 (36) 02:27:33 22

23 STAWIŃSKI PAWEŁ ELBLĄG NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1982 M2 7 00:19:31 (67) 00:02:40 01:16:20 (20) 00:02:36 00:46:40 (26) 02:27:47 23

24 FRIEDRICH AREK OLSZTYN TRI NEGU POL 1978 M2 8 00:18:38 (53) 00:03:06 01:13:40 (10) 00:03:06 00:49:29 (43) 02:27:59 24

29 GÓRALSKA ALEKSANDRA PLUSKI TEAM HOFFER POL 1977 K3 1 00:15:19 (16) 00:02:26 01:20:16 (32) 00:02:44 00:49:06 (42) 02:29:51 1

31 RYNKO PAWEL OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ. POL 1980 M2 11 00:19:56 (72) 00:01:36 01:21:28 (38) 00:02:07 00:45:01 (19) 02:30:08 30

32 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG POL 1990 M1 10 00:19:22 (63) 00:01:51 01:17:17 (22) 00:01:59 00:50:02 (48) 02:30:31 31

38 SOBIECH TOMASZ OLSZTYN 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA POL 1978 M2 14 00:17:27 (37) 00:02:54 01:22:24 (45) 00:02:30 00:47:28 (31) 02:32:43 37

42 KLEJNA WALDEMAR LUBAWA LZS LUBAWA POL 1994 M1 12 00:20:48 (79) 00:02:24 01:20:58 (34) 00:01:56 00:47:29 (32) 02:33:35

43 SZARMACHER SEBASTIAN DZIAŁDOWO SZARMACHERTRIATHLONTEAM POL 1983 M2 16 00:18:20 (47) 00:02:00 01:25:40 (56) 00:01:59 00:47:02 (28) 02:35:01 42

44 KRUPA JAN WĘGORZEWO TORTUGA TRIATHLON TEAM POL 1988 M1 13 00:15:18 (15) 00:02:27 01:21:15 (37) 00:03:07 00:53:18 (67) 02:35:25 43

47 JAKUBOWSKI PAWEŁ LUBAWA TERRA LUBAVIA POL 1990 M1 14 00:14:58 (8) 00:02:23 01:21:12 (36) 00:01:59 00:55:49 (81) 02:36:21 45

65 WIECH ROMAN OLSZTYN POL 1970 M3 18 00:15:15 (13) 00:02:50 01:25:45 (57) 00:02:32 01:00:04 (96) 02:46:26 61

67 KAMIŃSKI ARTUR OLSZTYN POL 1980 M2 24 00:21:16 (83) 00:02:48 01:29:51 (71) 00:01:11 00:52:07 (59) 02:47:13 63

69 PIOTROWSKI KRZYSZTOF DZIAŁDOWO BIKE-SPORT DZIAŁDOWO POL 1972 M3 20 00:23:20 (97) 00:03:17 01:24:39 (53) 00:02:31 00:54:34 (76) 02:48:21 65

72 MOSTOWICZ ZBIGNIEW LIDZBARK PĘDZĄCE JEDNOROŻCE POL 1985 M2 25 00:17:19 (34) 00:03:11 01:34:53 (93) 00:01:48 00:52:35 (61) 02:49:46 67

74 OLSZEWSKI ŁUKASZ DZIAŁDOWO POL 1977 M3 23 00:19:48 (70) 00:02:33 01:32:03 (83) 00:01:09 00:55:32 (80) 02:51:05 69

79 KOŚCIESZA ROBERT OLSZTYN TRI NEGU POL 1972 M3 24 00:17:15 (32) 00:04:55 01:37:54 (101) 00:01:18 00:54:08 (73) 02:55:30 72

83 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG POL 1968 M3 25 00:20:57 (80) 00:03:27 01:31:19 (78) 00:03:23 00:59:14 (94) 02:58:20 75

86 KARCZEWSKI SŁAWOMIR DZIAŁDOWO POL 1966 M4 6 00:23:08 (96) 00:03:58 01:29:55 (73) 00:04:05 00:58:05 (91) 02:59:11 78

94 NARUSZEWICZ ŁUKASZ GIŻYCKO AKADEMIA PŁYWANIA NIEGOCIN POL 1988 M1 20 00:17:33 (38) 00:03:30 01:38:33 (103) 00:03:03 00:59:22 (95) 03:02:01 85

95 WIECH EWA OLSZTYN POL 1970 K3 3 00:24:27 (101) 00:03:14 01:37:29 (98) 00:03:45 00:53:57 (71) 03:02:52 10

105 JAWORSKI PIOTR OLSZTYN POL 1967 M4 10 00:17:11 (31) 00:04:27 01:39:09 (105) 00:03:24 01:05:08 (107) 03:09:19 92

Dystans 1/8 IM

1 SIÓDMIAK IGOR SZCZECINEK MKP SZCZECINEK TRIATHON POL 1998 M1 1 00:06:19 (1) 00:01:26 00:36:40 (3) 00:01:28 00:18:19 (1) 01:04:12 1

2 BIEGAŁA MAREK GDAŃSK BIKE U UP POL 1984 M2 1 00:08:37 (19) 00:01:50 00:34:58 (1) 00:01:37 00:20:19 (5) 01:07:21 2

3 NOWAK ROMAN CZŁUCHÓW TRIDEA TEAM POL 1981 M2 2 00:08:32 (18) 00:01:36 00:36:24 (2) 00:01:24 00:19:45 (4) 01:07:41 3

4WRONKA CEZARY GDAŃSK GT RAT POL 1986 M2 3 00:08:40 (20) 00:01:38 00:37:12 (4) 00:01:28 00:18:47 (2) 01:07:45 4

5 SIEMIENIUK PRZEMYSŁAW MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT - MALBORK POL 1987 M2 4 00:07:26 (7) 00:01:40 00:37:44 (7) 00:01:55 00:20:24 (7) 01:09:09 5

6 IGIELSKI ARMIN GRUDZIADZ TANCIA TEAM POL 1975 M3 1 00:07:22 (5) 00:01:48 00:37:36 (6) 00:01:44 00:20:47 (11) 01:09:17 6

...........................................................

7 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN TRI NEGU/WWW.NO-TAX.OLSZTYN.PL POL 1978 M2 5 00:08:07 (12) 00:01:44 00:38:26 (12) 00:01:37 00:20:25 (8) 01:10:19 7

9 CICHOCKI MARCIN OLSZTYN TRI NEGU/WWW.NO-TAX.OLSZTYN.PL POL 1975 M3 2 00:08:25 (16) 00:01:39 00:38:19 (10) 00:01:43 00:21:25 (16) 01:11:31 9

12 SARBIEWSKI DARIUSZ BARTĄG POL 1974 M3 3 00:08:45 (22) 00:01:53 00:38:57 (15) 00:01:53 00:21:21 (15) 01:12:49 12

14 BRZOZOWSKI PIOTR MIŁOMŁYN WWW.BRZOZOWSKIPIOTR.PL POL 1981 M2 9 00:08:20 (15) 00:01:38 00:40:30 (25) 00:01:38 00:21:03 (14) 01:13:09 14

19 KOZŁOWSKI PIOTR OLSZTYN FATHER ON THE RUN POL 1982 M2 13 00:07:45 (10) 00:01:54 00:40:45 (28) 00:01:53 00:22:13 (22) 01:14:30 19

23 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS - TKS SUSZ POL 1977 M3 4 00:11:14 (56) 00:01:54 00:39:49 (20) 00:01:52 00:21:31 (18) 01:16:20 23

25 KOŁODZIEJSKI MAREK STAWIGUDA NIEFORMALNA GRUPA PĘDZĄCYCH POD WIATR POL 1978 M2 15 00:09:01 (24) 00:01:58 00:40:55 (30) 00:01:55 00:22:47 (25) 01:16:36 25

40 KACPERSKI MIROSŁAW EŁK PARKRUN POLSKA POL 1961 M4 3 00:09:52 (36) 00:02:03 00:42:24 (39) 00:02:09 00:24:49 (50) 01:21:17 38

45 SZARMACHER ARTUR DZIAŁDOWO SZARMACHERTRIATHLONTEAM POL 1986 M2 19 00:09:33 (32) 00:02:46 00:43:22 (47) 00:03:01 00:25:25 (57) 01:24:07 42

46 GRABARA JAKUB IŁAWA RDLP OLSZTYN TEAM POL 1987 M2 20 00:08:16 (14) 00:02:52 00:45:40 (63) 00:02:40 00:24:43 (47) 01:24:11 43

51 PIETRUSZKA MAGDALENA DZIAŁDOWO DZIAŁDOWO POL 1983 K2 2 00:11:29 (60) 00:02:43 00:46:10 (65) 00:02:04 00:23:37 (33) 01:26:03 4

53 SCHULZ ŁUKASZ DZIAŁDOWO 2HD SP. Z O.O. DECOR/DZIAŁDOWO/POLAND POL 1984 M2 21 00:12:07 (65) 00:03:36 00:47:39 (71) 00:01:40 00:21:25 (17) 01:26:27 49

54 KILIAŃCZYK MICHAŁ STAWIGUDA POL 1985 M2 22 00:11:02 (55) 00:03:32 00:43:40 (49) 00:02:50 00:25:54 (62) 01:26:58 50

62 BURCHART DAWID MIŁOMŁYN BRZOZOWSKI TEAM POL 1996 M1 12 00:12:22 (72) 00:02:27 00:45:39 (62) 00:01:55 00:27:02 (67) 01:29:25 57

63 STASIŃSKI RAFAŁ OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM POL 1976 M3 18 00:12:15 (68) 00:03:07 00:43:42 (50) 00:02:29 00:27:55 (72) 01:29:28 58

66 POŁOM PATRYK STAWIGUDA KLUB ORIENTEERINGU KOPERNIK OLSZTYN PTTK POL 1993 M1 13 00:14:02 (93) 00:04:29 00:46:51 (68) 00:01:37 00:23:26 (32) 01:30:25 60

67 BURZACKI WIESŁAW LIDZBARK POL 1955 M5 1 00:13:08 (82) 00:03:50 00:44:20 (54) 00:03:21 00:25:48 (60) 01:30:27 61

70 STAWIARSKI GRZEGORZ OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN POL 1977 M3 21 00:09:56 (39) 00:03:01 00:47:22 (70) 00:01:03 00:31:29 (89) 01:32:51 64

71 CHMIELEWSKI JAKUB DOBRE MIASTO POL 2001 M0 1 00:09:27 (30) 00:02:47 00:49:07 (86) 00:02:03 00:29:39 (81) 01:33:03 65

74 KASPROWICZ WIOLETTA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO POL 1991 K1 3 00:12:53 (81) 00:03:33 00:48:03 (76) 00:02:20 00:26:40 (64) 01:33:29 7

75 KOTYRBA DANIEL OLSZTYN POL 1982 M2 25 00:12:27 (74) 00:04:29 00:49:21 (88) 00:01:54 00:27:07 (69) 01:35:18 68

80 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM POL 1977 M3 24 00:10:58 (53) 00:02:12 00:56:50 (102) 00:02:33 00:24:24 (41) 01:36:57 72

85 LISOWSKI ALEKSY KIEŹLINY OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU POL 2003 M0 4 00:13:41 (89) 00:04:17 00:48:47 (84) 00:03:19 00:28:08 (75) 01:38:12 76

86 LISOWSKI PRZEMEK KIEŹLINY CTMIR SPASZEWSKI POL 1976 M3 26 00:13:33 (87) 00:04:20 00:48:55 (85) 00:04:44 00:26:40 (65) 01:38:12 77

87 JASIŃSKI PIOTR OLECKO POL 1973 M3 27 00:14:01 (92) 00:05:17 00:52:54 (97) 00:01:57 00:25:21 (56) 01:39:30 78

94 ZDANOWICZ ANNA LIDZBARK POL 1983 K2 10 00:17:50 (101) 00:02:44 00:51:55 (94) 00:01:59 00:29:52 (86) 01:44:20 14

99 CZAPLIŃSKI MAREK LIDZBARK POL 1962 M4 7 00:12:33 (78) 00:03:52 00:54:44 (99) 00:02:36 00:36:18 (102) 01:50:03 84

103 JAWOROWSKA ANNA GIZYCKO POL 1978 K2 11 00:12:36 (79) 00:04:12 01:04:21 (103) 00:04:08 00:34:24 (97) 01:59:41 16

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn