Enea Bydgoszcz Triathlon 2017 – Szymon Rękawik z Elbląga najlepszy w Quadrathlonie

Fot. archiwum prywatne

W weekend (8/9 lipca) odbywał się Enea Bydgoszcz Traiathlon, w którym dodatkową atrakcją stał się Quadrathlon. To coraz popularniejsza forma rywalizacji, gdzie do typowego triathlonu dochodzi jeszcze jedna konkurencja – kajakarstwo. W Enea Bydgoszcz najlepszym zawodnikiem w tej dyscyplinie okazał się Szymon Rękawik z Elblaga. Triathlony (ćwiartka i 1/8 Iron) były bardzo licznie obsadzone.

W ćwiartce (ponad 1000 startujących) w setce zmieścili się Marcin i Krzysztof Punpur z Ostródy. Pan marcin był czwarty w kat. M35.

Wyniki

Quadrathlon

1 RĘKAWIK SZYMON ELBLĄG M 1 00:07:15 00:01:58 00:34:38 00:01:41 00:42:15 01:27:47

2 HOPPE TOMASZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ TRI TEAM M 2 00:06:49 00:02:38 00:35:30 00:02:18 00:44:00 01:31:15

3 TADZIK WOJCIECH BYDGOSZCZ TECHNIKA ZWYCIĘSTWA M 3 00:06:17 00:02:37 00:38:29 00:01:56 00:42:22 01:31:41

4 KISŁO ŁUKASZ LESZNO 64-STO REAL M 4 00:05:28 00:01:58 00:34:30 00:02:26 00:47:28 01:31:50

5 SOPOLIŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ M 5 00:06:44 00:02:50 00:38:00 00:02:23 00:48:08 01:38:05

6 BRUSKA JOANNA BYDGOSZCZ K 1 00:06:21 00:03:21 00:40:39 00:02:33 00:47:02 01:39:56

...........................................................

13 STARZYŃSKI PIOTR KĘTRZYN Kancelaria Adwokacka SAPERE AUDE M 11 00:08:52 00:03:39 00:39:12 00:02:34 00:52:29 01:46:46

19884069 1394266290663376 309224064484026954 n

1/4 Iron

1 HADAS KRZYSZTOF POL POZNAŃ TriNegu M 1 M18 1 00:12:45 00:01:57 01:04:59 00:01:29 00:37:36 01:58:46

2 SWAT SYLWESTER POL PRZEŹMIEROWO SWAT Team M 2 M18 2 00:12:00 00:01:59 01:03:56 00:01:35 00:40:03 01:59:33

3 SOBCZYK SERGIUSZ POL IZABELIN Trinergy M 3 M25 1 00:12:38 00:02:03 01:04:35 00:01:39 00:40:28 02:01:23

4 MIZIARSKI PAWEŁ POL REDA TORUS TRIATHLON TEAM M 4 M25 2 00:12:30 00:02:01 01:04:39 00:01:44 00:41:43 02:02:37

5 MAJCHRZAK MICHAŁ POL NOWY LUBOSZ TGV Club M 5 M30 1 00:13:16 00:02:20 01:03:46 00:01:51 00:42:18 02:03:31

6 CZYSZ ROBERT POL POZNAŃ UKS CITYZEN_/BE3 M 6 M18 3 00:11:29 00:01:49 01:08:10 00:01:46 00:41:23 02:04:37

..........................................................................................

23 PUNPUR MARCIN POL OSTRÓDA ALA TEAM M 22 M35 4 00:17:06 00:02:30 01:10:16 00:01:59 00:40:49 02:12:40

86 PUNPUR KRZYSZTOF POL OSTRÓDA ALA TEAM M 82 M30 24 00:15:38 00:02:35 01:15:18 00:01:57 00:46:34 02:22:02

131 SUCHOWIECKI WOJTEK POL STAWIGUDA #ArtneoTeam / #niemaniemogę / TriNEGU / OUB M 126 M35 31 00:17:29 00:02:55 01:13:57 00:02:19 00:48:41 02:25:21

182 ORŁOWSKI PIOTR POL OLSZTYN TRI-Dunajek M 173 M35 47 00:17:07 00:02:56 01:13:52 00:02:27 00:51:55 02:28:17

225 STOSIK SŁAWOMIR POL ROŻENTAL M 214 M45 16 00:23:48 00:02:59 01:13:25 00:02:51 00:47:58 02:31:01

253 KRYGIELSKI KRZYSZTOF POL WÓJTOWO Fundacja przyszłość dla dzieci M 239 M40 42 00:21:54 00:03:13 01:19:16 00:02:36 00:45:19 02:32:18

451 MICHAŁOWSKI RADOSŁAW POL ELBLĄG Waniewski Coaching M 419 M40 81 00:20:31 00:03:43 01:23:26 00:02:54 00:53:02 02:43:36

580 TOPOLEWSKI JACEK POL IŁAWA OrkaMasters M 531 M45 41 02:49:55

626 STARZYŃSKI PIOTR POL KĘTRZYN Kancelaria Adwokacka SAPERE AUDE M 573 M35 161 00:29:01 00:03:46 01:20:53 00:02:46 00:56:09 02:52:35

682 FOLGA ARTUR POL IŁAWA M 621 M45 50 00:25:35 00:04:46 01:22:33 00:03:14 01:00:18 02:56:26

971 KORWEK MICHAŁ POL OLSZTYN OIRP OLSZTYN M 844 M45 77 00:28:38 00:06:13 01:34:13 00:03:38 01:12:56 03:25:38

989 PANKOWSKA KATARZYNA POL IŁAWA OrkaMasters Iława K 130 K30 41 00:21:42 00:04:50 01:35:56 00:04:08 01:23:30 03:30:06

1029 CECHOWSKA KATARZYNA POL ELBLĄG IKS Atak K 141 K40 21 00:54:30 00:04:13 01:40:18 00:03:34 01:09:13 03:51:48

19875399 1393357654087573 6308862602288109454 n

1/8 Iron

1 ZDUN KONRAD KALISZ UKS KALISZ M 1 M18 1 00:04:42 00:01:42 00:32:07 00:01:36 00:19:00 00:59:07

2 CHMURA MACIEJ WROCŁAW GVT BMC M 2 M30 1 00:04:49 00:01:52 00:33:15 00:01:50 00:19:44 01:01:30

3 BARCZEWSKI MAREK TORUŃ Bydgoszcz Triathlon Team M 3 M25 1 00:05:54 00:01:55 00:33:21 00:01:38 00:19:14 01:02:02

4 BRODZKI PIOTR GDYNIA UKS CITYZEN_/BE3 M 4 M18 2 00:04:58 00:01:52 00:33:32 00:01:36 00:20:42 01:02:40

5 PRZEDZIŃSKI KONRAD CZĘSTOCHOWA Adwokatura M 5 M30 2 00:06:01 00:02:30 00:33:37 00:01:52 00:18:46 01:02:46

6 JERZYK AGNIESZKA ŚWIĘCIECHOWA Real 64-sto K 1 K25 1 00:05:07 00:01:50 00:34:12 00:01:47 00:19:56 01:02:52

.....................................................

49 SUGIER DAWID OLSZTYN WSS Olsztyn M 46 M25 10 00:07:15 00:01:58 00:36:51 00:01:52 00:20:35 01:08:31

92 KOZŁOWSKI PIOTR OLSZTYN Father on the run M 87 M35 18 00:06:02 00:02:15 00:38:21 00:01:59 00:23:10 01:11:47

93 BRZOZOWSKI PIOTR MIŁOMŁYN www.brzozowskipiotr.pl M 88 M35 19 00:05:53 00:02:17 00:39:11 00:01:53 00:22:37 01:11:51

299 JARLIŃSKI RAFAŁ IŁAWA OrkaMasters Iława M 270 M45 17 00:07:05 00:03:39 00:41:15 00:02:47 00:27:53 01:22:39

489 JARLIŃSKA BOŻENA IŁAWA OrkaMasters Iława K 69 K45 4 00:08:10 00:03:11 00:48:34 00:02:51 00:26:44 01:29:30

598 ANDRZEJCZAK MARCIN SZCZYTNO M 496 M40 95 00:12:40 00:03:24 00:47:39 00:02:32 00:27:02 01:33:17

Fot. enea bydgoszcz triathlon facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn