W Radkowie i Szczecinie podium dla Warmii i Mazur – Michał Majka i Wojciech Grądzki szybcy i wytrzymali

Fot.maratomania.pl. labosport.pl (ilustracja)

Najwięcej triathlonistów Warmii i Mazur startowało w miniony weekend (2/3 lipca) w Bydgoszczy. Równolegle odbywały się zawody w innych miejscowościach i tu odnotowaliśmy spore sukcesy. W Radkowie w ćwiartce Iron trzecie miejsce w open wywalczył Michał Majka (Elbląg), natomiast w szczecinie również trzeci był Wojciech Grądzki (Giżycko) – triumfator kat. 18/29.

Radków

1/4 Iron

1 NAWRACAJ MICHAŁ JAWOR AJAN IRON TEAM JAWOR POL 1986 M30 1 00:13:24 (2) 00:01:52 01:26:16 (4) 00:00:51 00:41:07 (1) 02:23:30 1

2 PRZYBYSZ MICHAŁ WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM POL 1982 M30 2 00:14:05 (5) 00:01:16 01:19:44 (1) 00:00:55 00:43:55 (3) 02:23:55 2 00:04:00

3 MAJKA MICHAŁ ELBLĄG LABOSPORT TEAM POL 1978 M30 3 00:14:18 (8) 00:01:30 01:27:17 (5) 00:01:12 00:42:05 (2) 02:26:22 3

4 STANIK PIOTR OROŃSKO LABOSPORT TEAM LABOSPORT POLSKA POL 1991 M18 1 00:12:32 (1) 00:01:13 01:25:58 (3) 00:00:56 00:47:59 (10) 02:28:38 4

5 OLSZEWSKI PAWEŁ WROCŁAW OLSZEWSKI TEAM POL 1986 M30 4 00:14:24 (9) 00:01:37 01:30:33 (6) 00:01:06 00:45:13 (5) 02:32:53 5

6 LATAWIEC BARTOSZ LEGIONOWO WARSAW MASTERS TEAM POL 1978 M30 5 00:16:24 (32) 00:01:20 01:23:01 (2) 00:01:05 00:52:03 (33) 02:33:53 6

.....................................

35 KRÓLICKI MACIEJ BISKUPIEC JOLO TEAM POL 1988 M18 4 00:20:44 (80) 00:02:41 01:38:40 (24) 00:02:37 00:54:00 (38) 02:58:42 33

13417024 1147919195272593 2349841081458607241 o

Szczecin

1/4 Iron

1 JASKÓŁKA MAREK SZCZECIN AS PODRÓŻE POL 1976 M40/49 1 01:44:27 00:12:00 (2) 00:01:19 01:04:15 (3) 00:01:26 00:34:40 (1) 01:53:40 1

2 CHMURA MACIEJ WROCŁAW GVT BMC POL 1986 M30/39 1 01:44:27 00:11:58 (1) 00:01:17 01:04:15 (3) 00:01:18 00:35:28 (2) 01:54:16 2

3 GRĄDZKI WOJCIECH GIŻYCKO DOTSPORT.PL PRO TRIATHLON TEAM POL 1991 M18/29 1 01:44:27 00:16:04 (27) 00:01:47 01:07:19 (6) 00:01:22 00:38:53 (8) 02:05:25 3

4 KOTFICA PAULINA POLICE GVT BMC POL 1986 K30/39 1 01:44:27 00:14:16 (7) 00:01:28 01:09:13 (14) 00:01:17 00:39:29 (11) 02:05:43 1

5 FILIPIAK ROBERT ŁÓDŹ POL 1992 M18/29 2 01:44:27 00:12:47 (4) 00:01:33 01:12:30 (34) 00:01:17 00:38:11 (5) 02:06:18 4

6 KSIĄŻEK GRZEGORZ RUMIA ZOELLER TECH POL 1991 M18/29 3 01:44:27 00:15:30 (18) 00:02:03 01:09:07 (12) 00:01:29 00:38:15 (6) 02:06:24 5

..................................

216 DĄBROWSKI WIKTOR SZCZYTNO POL 1991 M18/29 29 01:44:27 00:18:57 (102) 00:02:25 01:27:22 (229) 00:01:56 00:57:22 (236) 02:48:02 199

1/2 Iron

1 MAREK SZEWCZYK WROCŁAW GVT BMC POL 1984 M30/39 1 00:28:49 (7) 00:01:31 02:13:50 (2) 00:01:21 01:13:52 (1) 03:59:23 1

2 GIECEWICZ NORBERT SZCZECIN TRICARBON.PL POL 1990 M18/29 1 00:25:25 (1) 00:01:32 02:11:21 (1) 00:01:24 01:24:19 (7) 04:04:01 2

3 MALACZEWSKI ŁUKASZ WROCŁAW GVT POL 1979 M30/39 2 00:26:45 (3) 00:01:41 02:16:14 (6) 00:01:33 01:25:35 (12) 04:11:48 3

4 JARONIEC ADAM CHYBY TRINERGY POL 1985 M30/39 3 00:32:23 (16) 00:01:53 02:15:47 (4) 00:01:16 01:21:42 (5) 04:13:01 4

5 MATTSON LARS SWE 1968 M40/49 1 00:27:36 (5) 00:01:37 02:18:15 (7) 00:01:48 01:24:30 (8) 04:13:46 5

6 WOJNAR ROBERT TORUŃ FOR SALE POL 1976 M40/49 2 00:34:33 (29) 00:01:34 02:15:37 (3) 00:01:44 01:20:57 (4) 04:14:25 6

....................................

118 ZIELIŃSKI ADAM OLSZTYN POL 1987 M30/39 50 00:43:44 (104) 00:04:07 02:57:11 (111) 00:03:12 02:08:36 (116) 05:56:50 109

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn