Garmin Iron Triathlon Płock 2017 – W kat. M35 Majka przed Różalskim

Fot. ilustracja

W Płocku w niedziele (16 listopada) odbyła się piąta (finałowa) edycja w tym sezonie zawodów Garmin Iron Triathlon. Frekwencja jak zwykle doskonała a duża grupę stanowili reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego, głównie Elbląga. W „ćwiartce” podwójne zwycięstwo w kat. M35 odnieśli właśnie elblążanie Michał Majka (11 w open) i Piotr Różalski (13 w open).

Arkadiusz Podhorodecki był trzeci w M50, Marta Maksymiuk druga w K25 (czwarta w open), a Emilia Wołyniec z Gołdapi druga w K30. W 1/8 Iron 11 miejsce w open i drugie w M16 zajął Karol Kozak, Trzeci w tej kategorii był Kamil Drzewoszewski z Susza, a Natalia Nikel (Susz) zajęła trzecie miejsce w K20.

Wyniki

1/4 Iron

1 Kalaszczyński Łukasz Płock GVT BMC M30 1 1 00:12:39 (5) 00:05:14 (2) 01:06:44 (6) 00:00:38 (8) 00:35:45 (1) 02:01:00

2 Ławicki Marcin Lubin MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M30 2 2 00:12:15 (2) 00:05:19 (3) 01:07:07 (7) 00:00:31 (1) 00:36:30 (3) 02:01:42

3 Wilkowiecki Robert Twardogóra GVT BMC M18 1 3 00:11:14 (1) 00:05:11 (1) 01:08:52 (9) 00:00:34 (5) 00:36:38 (4) 02:02:29

4 Bodnar Maciej Borne Sulinowo Airbike Armexim Tri Team / MBC Team M18 2 4 00:12:16 (3) 00:05:22 (4) 01:11:23 (14) 00:00:35 (6) 00:37:58 (8) 02:07:34

5 Majchrzak Michał Nowy Lubosz   TGV CLUB M30 3 5 00:13:02 (7) 00:06:19 (14) 01:08:36 (8) 00:00:42 (18) 00:39:08 (11) 02:07:47

6 Szczużewski Andrzej Gmina Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie M25 1 6 00:13:41 (12) 00:05:50 (8) 01:09:48 (10) 00:00:57 (67) 00:37:35 (6) 02:07:51

.....................................................................

10 Majka Michał Elblag LABOSPORT Team M35 1 10 00:13:52 (18) 00:06:04 (9) 01:13:24 (26) 00:01:01 (82) 00:39:24 (12) 02:13:45

13 Różalski Piotr Elblag Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M35 2 13 00:13:37 (10) 00:06:20 (16) 01:13:19 (25) 00:00:50 (36) 00:41:29 (23) 02:15:35

32 Wiliński Tomasz Olsztyn LABOSPORT Team M40 6 31 00:16:51 (100) 00:07:06 (47) 01:14:07 (38) 00:00:52 (45) 00:42:04 (29) 02:21:00

38 Waliński Mikołaj Elbląg OTOL Team M35 10 37 00:13:49 (16) 00:06:46 (31) 01:14:07 (37) 00:01:01 (83) 00:47:04 (107) 02:22:47

40 Rękawik Szymon Korona Elbląg M18 5 39 00:17:43 (142) 00:06:27 (19) 01:13:49 (33) 00:00:33 (4) 00:45:01 (65) 02:23:33

68 Podhorodecki Arkadiusz Elbląg Active-IT KomputeryMarkowe.pl Komputery Markowe.pl M50 3 66 00:18:20 (175) 00:07:27 (76) 01:16:31 (57) 00:01:02 (97) 00:46:35 (99) 02:29:55

83 Wejkuć Grzegorz Mrągowo M35 18 81 00:17:48 (153) 00:07:38 (89) 01:20:13 (98) 00:00:56 (62) 00:46:20 (93) 02:32:55

84 Otłowski Grzegorz Elbląg Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M30 14 82 00:17:40 (138) 00:08:05 (121) 01:21:07 (112) 00:01:14 (168) 00:44:58 (64) 02:33:04

97 Maksymiuk Marta Elbląg Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team K25 2 4 00:17:27 (125) 00:07:05 (44) 01:21:01 (110) 00:00:47 (31) 00:44:16 (53) 00:04:00 02:34:36

98 Pogorzelski Wojciech Tolkmicko TEAM NOWINKA M35 20 94 00:15:19 (52) 00:06:39 (26) 01:23:06 (145) 00:01:07 (128) 00:49:02 (141) 02:35:13

112 Wołyniec Emilia Gołdap www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon K30 2 7 00:19:05 (205) 00:06:45 (30) 01:23:57 (157) 00:00:41 (14) 00:46:13 (92) 02:36:41

152 Sznaza Tadeusz Elbląg SKS EL Aktywni M55 6 144 00:17:30 (127) 00:10:01 (299) 01:25:19 (179) 00:01:22 (206) 00:49:26 (146) 02:43:38

184 Kwakszys Krzysztof Łyna Sępopol Gannet Guard System M30 31 173 00:16:49 (97) 00:07:40 (91) 01:23:42 (153) 00:04:34 (363) 00:54:34 (229) 00:00:00 02:47:19

213 Niemczyk Rafał Pasłęk ARTECH TEAM M40 44 200 00:20:26 (268) 00:09:40 (268) 01:27:24 (209) 00:01:37 (268) 00:52:11 (189) 02:51:18

240 1Zalewski Jarosław Elbląg Elaktywni GIT Team Elbląg M30 41 223 00:17:11 (116) 00:10:15 (311) 01:30:06 (247) 00:01:01 (90) 00:57:54 (279) 02:56:27

273 Lisowski Przemysław ctmir Spaszewski M40 53 253 00:21:00 (287) 00:09:14 (227) 01:35:21 (302) 00:01:33 (256) 00:55:40 (247) 03:02:48

285 Mendelewski Artur Pasłęk M45 32 263 00:23:59 (342) 00:10:10 (307) 01:28:04 (219) 00:02:09 (324) 00:59:28 (298) 03:03:50

1/8 Iron

1 Latawiec Bartosz Legionowo Warsaw Masters Team M30 1 1 00:08:34 (36) 00:06:06 (10) 00:34:05 (1) 00:00:36 (9) 00:19:25 (3) 01:08:46

2 Kowalski Tomasz Warszawa TRINERGY TEAM M30 2 2 00:07:04 (8) 00:05:35 (4) 00:35:26 (2) 00:00:42 (19) 00:20:12 (8) 01:08:59

3 Śliwka Jakub Błonie UKS G-8 Bielany Warszawa M18 1 3 00:05:47 (1) 00:05:32 (3) 00:38:31 (10) 00:00:35 (8) 00:19:41 (5) 01:10:06

4 Dańkowski Dominik Wrocław MLUKS TRIATHLON KOŁO M16 1 4 00:06:56 (7) 00:05:20 (1) 00:38:49 (14) 00:00:34 (4) 00:18:57 (1) 01:10:36

5 Łagownik Marta Gdańsk Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 1 1 00:06:35 (4) 00:05:48 (6) 00:38:53 (15) 00:00:30 (1) 00:19:20 (2) 01:11:06

6 Świderski Maksymilian Warszawa TRINERGY M18 2 5 00:06:02 (2) 00:06:06 (9) 00:37:17 (4) 00:00:55 (43) 00:20:56 (14) 01:11:16

.....................................

11 Kozak Karol MKS Truso Elbląg M16 2 10 00:07:30 (10) 00:06:06 (11) 00:37:49 (5) 00:01:04 (63) 00:20:55 (13) 01:13:24

19 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M40 6 17 00:07:37 (15) 00:06:51 (23) 00:39:50 (21) 00:00:39 (14) 00:22:29 (29) 01:17:26

26 Siemianowski Sławek UKS TRS SUSZ M40 7 22 00:08:05 (27) 00:08:00 (42) 00:39:38 (20) 00:00:59 (50) 00:22:34 (30) 01:19:16

28 Drzewoszewski Kamil UKS TRS SUSZ M16 3 24 00:07:33 (14) 00:07:05 (27) 00:44:03 (52) 00:00:33 (2) 00:20:27 (10) 01:19:41 00:10:55

30 Skolasiński Radosław UKS TRS SUSZ M16 4 26 00:06:46 (6) 00:06:35 (19) 00:42:28 (40) 00:00:41 (17) 00:25:13 (55) 01:21:43

32 Jaszuk Jarosław Elbląg M30 8 28 00:08:29 (33) 00:06:27 (14) 00:40:26 (26) 00:00:56 (44) 00:22:15 (27) 00:04:00 01:22:33

36 Nikel Natalia UKS TRS SUSZ K20 3 5 00:07:51 (19) 00:06:29 (15) 00:43:06 (45) 00:00:49 (32) 00:25:32 (59) 01:23:47

37 Kalbarczyk Kamil Susz 2001 M16 6 32 00:09:03 (44) 00:07:59 (39) 00:43:07 (46) 00:00:45 (24) 00:23:23 (33) 01:24:17

44 Matusiak Miłosz MKS Truso Elbląg M16 7 38 00:08:00 (24) 00:07:59 (40) 00:45:02 (64) 00:00:34 (3) 00:25:21 (56) 01:26:56

51 Machnio Marek OrkaMasters Iława M40 13 44 00:09:52 (61) 00:09:21 (84) 00:43:34 (49) 00:01:24 (107) 00:25:04 (53) 01:29:15

52 Bachewicz Krzysztof   Elblag M30 14 45 00:07:51 (20) 00:09:05 (71) 00:44:19 (55) 00:01:18 (95) 00:26:44 (79) 01:29:17

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn