Triathlon Gołdap 2017 – Jakub Ołowski i Piotr Witkowski triumfatorami w open, wszyscy zachwyceni miejscem

Fot. nadesłane

Okolo 350 uczestników wystartowało w niedzielę (23 lipca) w imprezie Triathlon Gołdap 2017. Na bardzo malowniczych trasach rozegrano kilka konkurencji, w tym trzy najbardziej prestiżowe. W połówce Iron zwyciężył Jakub Ołowski (Biskupiec), natomiast w supersprincie (1/8 Iron) triumfował Piotr Witkowski (Kętrzyn). Cieszy duża frekwencja zawodników z Warmii i Mazur. W naszym regionie ta dyscyplina ma coraz więcej zwolenników.

Ilość idzie w parze jakością. W połówce piąte miejsce w open zajął reprezentant gospodarzy Kamil Cybulski, troje dodatkowo stanęło na podium w kategoriach: .Michał Kukałowicz (Podągi) był drugi w M18, Marek Klimas (Barczewo) drugi w M50, natomiast Beata Bielenica (Wydminy) była druga w open i w K30.

W ćwiartce zwycięstwo w open oddaliśmy gościom (Daniel Jakimiuk – Bielsk Podlaski), ale już drugi na mecie był Wojciech Grądzki z Giżycka, a piąty Krystian Sikorski (Bartoszyce) – trzeci w M18. Druga wśród pań finiszowała Ewelina Wołyniec (Gołdap) – triumfatorka kat. K30. Aneta Ciborowska (Pisz) wygrała kat. K40, a Ireneusz Tarasiewicz (Wójtowo) M50. Iga Kowalczyk (Gołdap) zajęła drugie miejsce w K18.

W supersprincie czwarty w open był Arkadiusz Kord (Barczewo), a piąty Dawid Sugier (Olsztyn). W swojej kategorii M18 zajęli odpowiednio druga i trzecią lokatę. Na podium w grupach wiekowych stanęli również: Andrzej Jednaszewski (Olsztyn) (M40-3), Mirosław Kacperski z Ełku (M50-2), Adam Bida z Gołdapi (M50-3), Iwona Kowalewska z Gołdapi (K30-3), Adrianna Żbik z Olsztyna (K18-3). Odbyły się również jak zwykle atrakcyjne sztafety oraz konkurencje dla dzieci i młodzieży.

Po roku przerwy triathlon wrócił do Gołdapi, a powrót triathlonistów na urokliwe tereny Mazur okazał się strzałem w dziesiątkę. Atrakcyjna lokalizacja, infrastruktura nad Jeziorem Gołdap oraz doskonała atmosfera sprawiły, że z imprezy zadowoleni byli nie tylko startujący, ale również kibice i przebywający w okolicach turyści, którzy tłumnie zjawili się przy tężniach w najmłodszym, mazurskim uzdrowisku.„

Trasa triathlonu w Gołdapi jest przepiękna, myślę, że to jeden z najlepszych triathlonów, jeśli chodzi również o urok miejsca. Dla mnie trasa jest odpowiednia, trochę podjazdów i zjazdów na rowerze. Gołdap jest piękną miejscowością i mogłabym ze swojej strony zaprosić wszystkich triathlonistów, żeby tu wystartowali” – powiedziała Ewelina Pisarek, najlepsza wśród pań na dystansie 1/2 IM.

Wyjątkowość Gołdapi, jako miejsca do organizacji zawodów triathlonowych jest niezaprzeczalna. Wszyscy, którzy przybyli na niedzielną imprezę mogli wypocząć nad pięknym jeziorem, przechadzać się po uzdrowiskowych tężniach i oddychać najczystszym powietrzem w Polsce. Dodatkowo w strefie EXPO zawodów można było skosztować lokalnych specjałów, jak chociażby znakomitego sękacza!

tra3

Wyniki

1/2 IM (1,9km pływanie/90km rower/21,1km bieg)

1 OŁOWSKI JAKUB BISKUPIEC ROWERYSPORTOWY.PL WWW.AGROBROS.COM PL 1984 M30 1 1 00:31:59 (5) 00:01:51 02:22:03 (3) 00:01:04 01:26:18 (2) 04:23:15 1

2 MŁODZIKOWSKI PAWEŁ ADAMÓW KB V‐MAX ADAMÓW PL 1987 M30 2 1 00:33:19 (13) 00:02:45 02:22:44 (4) 00:01:18 01:23:43 (1) 04:23:49 2

3 OLEJNIK MICHAŁ AUGUSTÓW ROWERTOUR.COM ROWERTOUR PL 1980 M30 3 1 00:35:37 (21) 00:04:03 02:12:12 (1) 00:01:36 01:30:50 (5) 04:24:18 3

4 PISAREK EWELINA WARSZAWA PL 1987 K30 1 1 00:34:18 (16) 00:02:18 02:35:47 (10) 00:01:43 01:28:28 (3) 04:42:34 1

5 CYBULSKI KAMIL GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP PL 1984 M30 4 1 00:40:14 (32) 00:01:54 02:21:55 (2) 00:01:13 01:37:36 (8) 04:42:52 4

6 JARZEMBOWICZ MACIEJ PIASECZNO TRINERGY TEAM PL 1982 M30 5 1 00:34:33 (17) 00:02:00 02:30:27 (6) 00:01:32 01:35:28 (7) 04:44:00 5

..................................................

10 KUKAŁOWICZ MICHAŁ PODĄGI TORUS TRIATHLON TEAM PL 1997 M18 2 1 00:39:48 (30) 00:02:29 02:31:10 (8) 00:01:06 01:33:34 (6) 04:48:07 9

12 LANGE GRZEGORZ GOŁDAP JW 4808 GOŁDAP PL 1978 M30 9 1 00:33:09 (12) 00:01:59 02:37:08 (12) 00:01:03 01:45:10 (15) 04:58:29 11

15 WEJKUĆ GRZEGORZ MRAGOWO PL 1978 M30 11 1 00:36:04 (23) 00:02:44 02:40:50 (19) 00:01:28 01:46:23 (17) 05:07:29 14

21 MIEZIANKO KRZYSZTOF EŁK PL 1980 M30 14 1 00:35:08 (19) 00:03:30 02:41:06 (20) 00:01:44 01:53:22 (22) 05:14:50 20

25 BIELENICA BEATA WYDMINY PL 1982 K30 2 1 00:39:47 (29) 00:02:27 02:56:35 (37) 00:00:58 01:43:14 (12) 05:23:01 2

26 ROMANOWSKI RADOSŁAW DOBRE MIASTO KS JELONKI DOBRE MIASTO PL 1973 M40 5 1 00:42:47 (39) 00:04:00 02:49:09 (33) 00:01:50 01:46:23 (17) 05:24:09 24

29 KLIMAS MAREK BARCZEWO PL 1960 M50 2 1 00:45:09 (40) 00:03:14 02:44:28 (22) 00:02:28 01:56:08 (28) 05:31:27 26

39 MARKOWSKI ROBERT OLECKO ACTIVE SWIM OLECKO PL 1977 M40 8 1 00:34:57 (18) 00:05:16 03:03:05 (41) 00:06:10 02:04:29 (35) 05:53:57 36

40 KOZŁOWSKI BOGDAN DYWITY ROWERYSPORTOWY.PL PL 1974 M40 9 1 00:37:58 (26) 00:03:49 02:57:34 (38) 00:02:43 02:15:28 (39) 05:57:32 37

20229148 367432553674676 8379553013287325275 n

1/4 IM (0,95km pływanie/45km rower/10,55km bieg)

1 JAKIMIUK DANIEL BIELSK PODLASKI TWISTER TEAM Z BOGIEM PRZEZ TRIATHLON PL 1993 M18 1 1 00:16:07 (10) 00:01:55 01:09:27 (2) 00:01:01 00:41:06 (1) 02:09:36 1

2 GRĄDZKI WOJCIECH GIŻYCKO DOTSPORT.PL TRIATHLON TEAM PL 1991 M18 2 1 00:16:01 (8) 00:02:24 01:10:58 (5) 00:01:10 00:41:24 (2) 02:11:57 2

3 KACZYŃSKI ALEKSANDER ŁAPY NADAKTYWNI PL 1982 M30 1 1 00:17:04 (18) 00:02:03 01:08:52 (1) 00:01:02 00:42:59 (4) 02:12:00 3

4 CHMIELEWSKI PIOTR WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM PL 1978 M30 2 1 00:15:02 (4) 00:02:04 01:10:49 (4) 00:01:09 00:45:44 (11) 02:14:48 4

5 SIKORSKI KRYSTIAN BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA/RAN PL 1992 M18 3 1 00:16:20 (12) 00:01:47 01:11:49 (6) 00:01:01 00:44:37 (8) 02:15:34 5

6 ROZEJ ROBERT TORUŃ OROLOKO TEAM PL 1975 M40 1 1 00:16:41 (16) 00:02:14 01:12:15 (8) 00:01:37 00:43:57 (6) 02:16:44 6

............................................................................

8 JAGOLICZ DAMIAN SWIETAJNO NTC PL 1987 M30 4 1 00:17:51 (35) 00:02:01 01:13:03 (13) 00:00:56 00:45:16 (9) 02:19:07 8

9 ORŁOWSKI PIOTR OLSZTYN TRI‐DUNAJEK PL 1978 M30 5 1 00:17:30 (23) 00:02:26 01:12:17 (9) 00:01:13 00:47:15 (17) 02:20:41 9

10 UTYKAŃSKI MICHAŁ EŁK A‐Z BEST PL 1986 M30 6 1 00:13:41 (1) 00:02:18 01:16:54 (30) 00:01:23 00:46:32 (14) 02:20:48 10

13 JONIO TOMASZ SZELIGI KUŹNIA TRIATHLONU PL 1981 M30 8 1 00:16:44 (17) 00:02:17 01:12:38 (10) 00:01:26 00:49:38 (23) 02:22:43 13

15 SZYMAŃSKI ŁUKASZ OLSZTYN TRI NEGU WWW.ROWERYSPORTOWY.PL PL 1979 M30 9 1 00:17:54 (38) 00:02:13 01:12:01 (7) 00:01:21 00:50:32 (29) 02:24:01 15

17 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU PL 1979 M30 10 1 00:16:21 (13) 00:02:35 01:13:18 (14) 00:01:09 00:52:19 (44) 02:25:42 17

22 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WÓJTOWO STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ PL 1975 M40 4 1 00:19:41 (60) 00:03:07 01:19:03 (40) 00:01:24 00:43:48 (5) 02:27:03 21

24 JANUSZEWSKI MAREK ELK CHATA EŁK PL 1984 M30 14 1 00:18:07 (44) 00:03:08 01:12:58 (12) 00:02:30 00:50:37 (32) 02:27:20 23

25 SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK GOŁDAP BIEGOSTOK PL 1993 M18 6 1 00:15:14 (6) 00:02:51 01:20:31 (48) 00:01:22 00:47:41 (19) 02:27:39 24

26 SOBIECH TOMASZ OLSZTYN PL 1978 M30 15 1 00:18:02 (42) 00:02:47 01:16:04 (23) 00:01:19 00:49:49 (26) 02:28:01 25

27 CIBOROWSKI SEBASTIAN PISZ SEBA‐SPORT PL 1970 M40 5 1 00:16:24 (14) 00:03:24 01:16:38 (28) 00:01:38 00:50:47 (33) 02:28:51 26

29 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ PL 1980 M30 16 1 00:20:20 (65) 00:02:05 01:15:47 (21) 00:01:24 00:50:12 (28) 02:29:48 28

30 DAWIDCZYK ADAM EŁK AT TEAM PL 1984 M30 17 1 00:19:13 (53) 00:02:25 01:16:33 (26) 00:01:11 00:50:32 (29) 02:29:54 29

31 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP WWW.ROWERYSPORTOWY.PL / NAJMOWICZ TRIATH PL 1983 K30 1 1 00:17:51 (35) 00:02:02 01:20:41 (51) 00:01:02 00:49:06 (21) 02:30:42 2

32 ŁYCZEK MARCIN KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN PL 1978 M30 18 1 00:17:45 (29) 00:02:38 01:15:00 (17) 00:01:30 00:53:53 (55) 02:30:46 30

33 DIMITROW MARCIN WĘGORZEWO D7 TRIATHLON TEAM PL 1976 M40 7 1 00:19:12 (52) 00:03:26 01:14:31 (16) 00:02:09 00:52:05 (40) 02:31:23 31

34 TARASIEWICZ IRENEUSZ WÓJTOWO TRISOPHRENIA TRIATHLON CLUB PL 1959 M50 1 1 00:19:28 (57) 00:03:14 01:17:51 (33) 00:02:14 00:49:09 (22) 02:31:56 32

tra1

41 KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW OSTRÓDA TEAM ELEKTRYK PL 1978 M30 22 1 00:17:38 (25) 00:03:23 01:15:12 (18) 00:01:27 00:56:51 (73) 02:34:31 38

43 PIOTROWSKI WIKTOR KĘTRZYN TRIWAWA PL 1971 M40 9 1 00:19:50 (62) 00:02:40 01:18:09 (36) 00:01:45 00:52:18 (43) 02:34:42 39

44 JONIO KATARZYNA SZELIGI KUŹNIA TRIATHLONU PL 1981 K30 4 1 00:17:42 (27) 00:02:41 01:18:06 (34) 00:01:30 00:55:09 (66) 02:35:08 5

47 MACIEJCZYK MICHAŁ PISZ KS SPEED JASŁO PL 1983 M30 24 1 00:14:26 (2) 00:03:36 01:20:36 (49) 00:01:41 00:54:59 (62) 02:35:18 42

48 SOPYŁA KRZYSZTOF PURDA HTTP://ERMLAB.COM PL 1983 M30 25 1 00:17:41 (26) 00:03:15 01:22:20 (53) 00:01:38 00:50:51 (34) 02:35:45 43

49 JUCHNIEWICZ LIDIA LIDZBARK WARMIŃSKI KUŹNIA TRIATHLONU PL 1981 K30 5 1 00:18:41 (47) 00:02:45 01:20:57 (52) 00:01:17 00:52:38 (48) 02:36:18 6

50 LIŚKIEWICZ ROMAN KĘTRZYN WARMIŃSKO‐MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZN PL 1969 M40 10 1 00:23:41 (95) 00:06:00 01:22:41 (55) 00:02:54 00:41:38 (3) 02:36:54 44

55 KOWALCZYK IGA GOŁDAP PL 1989 K18 2 1 00:17:58 (40) 00:02:32 01:26:40 (72) 00:01:23 00:51:16 (35) 02:39:49 8

56 MICHAŁOWSKI MATEUSZ GOŁDAP NAJMOWICZ TRIATHLON PL 1992 M18 8 1 00:17:45 (29) 00:02:10 01:27:29 (76) 00:01:23 00:52:14 (42) 02:41:01 48

58 CIBOROWSKA ANETA PISZ SEBA‐SPORT PL 1977 K40 1 1 00:18:08 (45) 00:02:34 01:24:27 (66) 00:01:57 00:55:06 (64) 02:42:12 10

59 KAMIŃSKI ARTUR OLSZTYN PL 1980 M30 28 1 00:21:07 (80) 00:03:18 01:22:28 (54) 00:01:59 00:53:46 (53) 02:42:38 49

61 BESTECKI TOMASZ BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE / ENDOMONDO BARTOSZYCE PL 1987 M30 30 1 00:21:32 (86) 00:02:50 01:26:09 (70) 00:00:58 00:51:34 (38) 02:43:03 51

62 WÓJCIK MARCIN BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE WWW.SKLEPAGAR.PL PL 1987 M30 31 1 00:20:24 (66) 00:02:11 01:27:24 (75) 00:01:18 00:51:51 (39) 02:43:08 52

63 ABRAMCZYK MARCIN OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT PL 1977 M40 11 1 00:20:56 (76) 00:02:42 01:20:40 (50) 00:02:09 00:56:59 (74) 02:43:26 53

66 KOZŁOWSKI JERZY WĘGORZEWO PL 1962 M50 4 1 00:20:44 (75) 00:02:50 01:23:48 (63) 00:01:39 00:54:33 (59) 02:43:34 56

67 PEDA TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKI PL 1969 M40 13 1 00:17:43 (28) 00:02:35 01:26:00 (68) 00:02:06 00:55:15 (67) 02:43:39 57

79 WSZEBOROWSKI DARIUSZ EŁK SBR TEAM EŁK PL 1967 M50 7 1 00:21:18 (82) 00:03:41 01:32:55 (94) 00:01:47 00:54:02 (57) 02:53:43 67

81 TOPOLEWSKI JACEK IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA PL 1971 M40 15 1 00:18:26 (46) 00:03:05 01:31:43 (88) 00:02:13 00:58:39 (81) 02:54:06 69

85 KOROTKO JUSTYNA GOŁDAP STRAŻ GRANICZNA GOŁDAP PL 1991 K18 4 1 00:20:28 (67) 00:02:46 01:34:29 (95) 00:02:55 00:57:36 (75) 02:58:14 13

89 KORD BOGDAN BARCZEWO PL 1958 M50 8 1 00:20:31 (69) 00:03:14 01:29:42 (82) 00:02:09 01:07:58 (96) 03:03:34 76

97 WIŃSKI TOMASZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP PL 1980 M30 42 1 00:23:27 (93) 00:05:09 01:36:09 (99) 00:01:47 01:04:41 (87) 03:11:13 81

99 KOWALSKI EDMUND RYBNO FRUITLAND SP Z O.O. PL 1973 M40 21 1 00:23:51 (96) 00:04:13 01:35:07 (96) 00:02:29 01:07:04 (95) 03:12:44 83

102 ANDRZEJCZAK MARCIN SZCZYTNO WWW.EMBUS.EU WWW.EMBUS.EU PL 1974 M40 22 1 00:30:39 (102) 00:03:52 01:38:05 (100) 00:01:56 01:06:06 (92) 03:20:38 85

20245685 367432480341350 4639102809488852770 n

1/8 Iron (0,475km pływanie/22,5km rower/5,275km bieg)

1 WITKOWSKI PIOTR KĘTRZYN PL 1978 M30 1 1 00:07:47 (11) 00:02:03 00:34:56 (1) 00:00:59 00:20:26 (3) 01:06:11 1

2 KOŁOSOWSKI KAMIL BIAŁYSTOK NADAKTYWNI PL 1988 M18 1 1 00:07:40 (10) 00:02:07 00:36:38 (3) 00:01:12 00:19:27 (1) 01:07:04 2

3 KAZANECKI TOMASZ LEGIONOWO LEGION PL 1976 M40 1 1 00:07:06 (4) 00:02:31 00:35:40 (2) 00:01:05 00:23:19 (14) 01:09:41 3

4 KORD ARKADIUSZ BARCZEWO PL 1996 M18 2 1 00:07:35 (7) 00:02:10 00:37:04 (6) 00:00:55 00:22:23 (5) 01:10:07 4

5 SUGIER DAWID OLSZTYN PL 1990 M18 3 1 00:09:01 (29) 00:39:56 00:20:15 (2) 01:10:17 5

6 OKRAGŁY EMIL WARSZAWA PL 1982 M30 2 1 00:08:39 (22) 00:01:58 00:22:27 (6) 01:11:19

...................................................

9 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN AUDYTING SP. Z O.O. PL 1971 M40 3 1 00:07:21 (5) 00:02:09 00:38:36 (10) 00:01:12 00:23:57 (18) 01:13:15 9

13 KOZŁOWSKI ADAM GOŁDAP SZKOŁA PŁYWANIA ADAM KOZŁOWSKI KOLSPORT PL 1980 M30 4 1 00:06:40 (1) 00:02:40 00:40:24 (26) 00:01:01 00:24:38 (26) 01:15:23 13

17 MATKIEWICZ PIOTR ELBLĄG LABOSPORT TEAM PL 1986 M30 6 1 00:08:09 (13) 00:03:05 00:41:23 (33) 00:01:00 00:23:17 (13) 01:16:54 17

19 BRZOZOWSKI PIOTR MIŁOMŁYN WWW.BRZOZOWSKIPIOTR.PL WWW.BRZOZOWSKIPIO PL 1981 M30 7 1 00:07:39 (9) 00:04:49 00:40:14 (22) 00:01:09 00:23:15 (12) 01:17:06 18

20 KACPERSKI MIROSŁAW EŁK PARKRUN POLSKA PL 1961 M50 2 1 00:08:59 (27) 00:02:21 00:39:16 (13) 00:01:26 00:25:25 (30) 01:17:27 19

21 TOMCZYK PRZEMYSŁAW SEDRANKI OLECKO BIEGA PL 1998 M18 7 1 00:10:35 (56) 00:02:58 00:39:18 (14) 00:01:27 00:23:43 (17) 01:18:01 20

24 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK ARTECH TEAM PL 1991 M18 8 1 00:09:35 (37) 00:02:49 00:40:27 (27) 00:01:17 00:24:09 (22) 01:18:17 23

27 SKOMOROWSKI DOMINIK GOLDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP PL 1974 M40 5 1 00:09:52 (43) 00:03:01 00:40:14 (22) 00:01:01 00:24:29 (24) 01:18:37 26

28 SZCZEBIOT KAROL LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI PL 1981 M30 11 1 00:08:19 (17) 00:03:57 00:39:55 (19) 00:01:13 00:25:43 (33) 01:19:07 27

30 STASZEWSKI MARCIN OLSZTYN ROWELOVE CAFÉ PL 1979 M30 13 1 00:09:32 (35) 00:02:43 00:40:15 (24) 00:01:49 00:25:35 (31) 01:19:54 29

31 CZOGAŁA DAWID GOŁDAP WSPOL SZCZYTNO PL 1992 M18 9 1 00:10:39 (57) 00:02:52 00:39:31 (15) 00:00:55 00:22:05 (4) 01:20:02 30 00:04:00

33 BRZEZIŃSKI TOMASZ GOŁDAP ‐ PL 1973 M40 6 1 00:09:42 (39) 00:02:26 00:41:15 (32) 00:01:18 00:25:46 (35) 01:20:27 31

37 BIDA ADAM GOŁDAP PL 1965 M50 3 1 00:09:43 (40) 00:03:41 00:39:38 (17) 00:01:33 00:27:14 (52) 01:21:49 33

39 KOWALEWSKA IWONA GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP PL 1985 K30 3 1 00:09:55 (44) 00:02:58 00:44:26 (50) 00:00:57 00:24:00 (20) 01:22:16 5

41 GRUDZIŃSKI TOMASZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP PL 1970 M40 9 1 00:09:04 (30) 00:03:20 00:44:46 (56) 00:01:14 00:25:01 (28) 01:23:25 36

42 SZABLIŃSKA JOANNA OSTRÓDA TRI NEGU PL 1989 K18 2 1 00:10:29 (53) 00:03:35 00:41:27 (35) 00:02:04 00:26:20 (43) 01:23:55 6

43 MILEWSKI JACEK KIEŹLINY / OLSZTYN LIBRO CYCLING TEAM PL 1970 M40 10 1 00:12:18 (83) 00:02:50 00:41:26 (34) 00:01:38 00:26:08 (41) 01:24:20 37

45 HARTLINSKI WOJCIECH PATRYKI PL 1984 M30 15 1 00:08:43 (23) 00:03:06 00:44:41 (55) 00:01:23 00:26:52 (46) 01:24:45 39

48 NARUSZEWICZ ŁUKASZ GIŻYCKO AKADEMIA PŁYWANIA NIEGOCIN ŁUKASZ NARUSZEW PL 1988 M18 10 1 00:08:38 (20) 00:03:01 00:44:31 (52) 00:01:49 00:27:29 (55) 01:25:28 42

tra2

50 ŻBIK ADRIANNA OLSZTYN TRI NEGU PL 1994 K18 3 1 00:08:55 (26) 00:02:54 00:45:20 (61) 00:01:21 00:27:13 (51) 01:25:43 8

53 STASINSKI RAFAŁ OLSZTYN ‐ RUŚ YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT PL 1976 M40 11 1 00:11:33 (73) 00:03:05 00:41:55 (40) 00:01:39 00:28:02 (58) 01:26:14 45

57 MUDRYK PRZEMYSŁAW ELBLĄG PL 1978 M30 21 1 00:10:20 (51) 00:03:32 00:43:26 (46) 00:02:21 00:27:30 (56) 01:27:09 48

59 SIENKIEWICZ SŁAWOMIR OLECKO OLECKO BIEGA PL 1971 M40 13 1 00:11:17 (68) 00:04:01 00:44:21 (49) 00:01:47 00:27:01 (49) 01:28:27 50

67 SZPAKOWSKI MICHAŁ OLSZTYN YANUSHE TRIATHLON TEAM PL 1976 M40 15 1 00:10:02 (47) 00:03:42 00:47:06 (73) 00:01:42 00:29:19 (67) 01:31:51 56

70 OBUCHOWSKI KRZYSZTOF GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP PL 1985 M30 24 1 00:12:28 (84) 00:05:48 00:46:35 (71) 00:01:26 00:26:10 (42) 01:32:27 57

71 ROCZEŃ GRZEGORZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP PL 1978 M30 25 1 00:11:23 (70) 00:04:16 00:49:17 (80) 00:01:16 00:26:27 (44) 01:32:39 58

76 NIEWIADOMSKI MIROSŁAW LIDZBARK WARMIŃSKI PL 1970 M40 16 1 00:12:07 (81) 00:05:01 00:45:13 (60) 00:02:07 00:31:38 (81) 01:36:06 61

78 JASIŃSKI PIOTR OLECKO PL 1973 M40 17 1 00:11:52 (75) 00:04:07 00:51:03 (83) 00:01:42 00:28:21 (61) 01:37:05 63

83 STRZAŁKOWSKI ADAM OLSZTYN TEMPUS FAGAS PL 1970 M40 19 1 00:15:54 (93) 00:03:37 00:50:28 (82) 00:01:32 00:29:41 (71) 01:41:12 68

84 260 SMOLUK SEBASTIAN PŁOŚNICA PL 1974 M40 20 1 00:13:32 (88) 00:04:25 00:47:24 (74) 00:02:23 00:33:45 (87) 01:41:29 69

85 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF GIŻYCKO PL 1967 M50 6 1 00:13:39 (89) 00:03:32 00:52:23 (85) 00:01:11 00:31:36 (80) 01:42:21 70

87 UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW OLECKO WYCZESANI PL 1980 M30 28 1 00:11:58 (78) 00:02:47 01:01:40 (91) 00:01:09 00:28:44 (63) 01:46:18 71

88 BOGDAŃSKA KATARZYNA GIŻYCKO PL 1995 K18 6 1 00:10:06 (48) 00:04:53 00:57:55 (88) 00:01:29 00:32:11 (83) 01:46:34 17

93 BAGIŃSKI JAN OLECKO OLECKOBIEGA PL 1945 M60 4 1 00:19:45 (94) 00:05:41 00:54:11 (86) 00:02:37 00:32:47 (85) 01:55:01 75

94 PRAWDZIK-DZIĄDZIAK AGNIESZKA EŁK PL 1977 K40 5 1 00:14:17 (92) 00:05:22 00:59:47 (90) 00:02:29 00:36:14 (91) 01:58:09 19

Fot. Triathlon Goldap facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn