Triathlon Energy Mrągowo 2017 – Żelazna kondycja pań z Warmii i Mazur

Fot. triathlon energy facebook

W niedzielę (27 sierpnia) w Mrągowie odbyła się finałowa impreza Triathlon Energy. To cykl wyścigów, które rozegrano podczas tegorocznych wakacji. W Mrągowie frekwencja dopisała, z pogoda było różnie, ale walka na trasie rozgorzała we wszystkich konkurencjach. Zaimponowały zwłaszcza panie z Warmii i Mazur. Lidia Juchniewicz (Lidzbark Warmiński) wygrała 1/2 Iron, Ewelina Szabelska (Mrągowo) „ćwiartkę”.

Drugie miejsce w 1/8 Iron zajęła Emilia Wołyniec (Gołdap). Wszystkie wymienione zawodniczki zwyciężyły w swoich kategoriach. Ponadto najlepsi w grupach wiekowych okazali się też: w połówce Waldemar Niemczuk z Olsztyna w M4 oraz Mirosław Kacperski (Ełk) w 1/8 Iron w kat. M4.

Na podium stawali inni reprezentanci Warmii i Mazur. W rywalizacji 1/2 Iron Marcin Romanow (Olsztyn) był trzeci w M3, natomiast najwyższe miejsce – dziewiąte w open zajął Paweł Rutkowski (Olsztyn). W wyścigu 1/4 Iron piąty na mecie i drugi w kat. M1 był Damian Tomaszewicz (Elbląg), trzeci w M3 Tomasz Wiliński (Olsztyn), druga w K1 Maja Makowska (Ryn) i trzecia w K3 Wietecha (Olsztyn)

W 1/8 najwyższe – siódme miejsce zajął Wojciech Grądzki (Giżycko) – czwarty w M1. dziesiątkę zamknął Marcin Tomaszewicz (Elbląg). Ponadto Dariusz Serbewski (Bartąg) był trzeci w M3, Natalia Nykel (Susz) druga wK1, Anna Zielińska (Olsztyn) trzecia w M2 i Aleksy Lisowski (Kieźliny) trzeci w M0

Rywalizacji w Mrągowie towarzyszyło wiele innych atrakcji, także weekend w sercu Mazur był naprawdę interesujący i pełen emocji.

1/2 Iron

1 MIZIARSKI PAWEŁ REDA TORUS TRIATHLON TEAM POL 1990 M1 1 00:30:31 (3) 00:01:27 02:19:56 (1) 00:01:26 01:23:20 (1) 04:16:40 1

2 WĄSOWSKI RAFAŁ GDAŃSK POL 1990 M1 2 00:28:23 (2) 00:01:23 02:33:01 (5) 00:01:32 01:26:51 (2) 04:31:10 2

3 KOT REMIGIUSZ BIELSKO-BIAŁA RM TEAM POL 1973 M3 1 00:34:37 (5) 00:01:38 02:24:06 (2) 00:01:37 01:31:14 (4) 04:33:12 3

4 SOCHA TOMASZ WARSZAWA TRINERGY TEAM POL 1968 M3 2 00:36:02 (8) 00:02:25 02:28:29 (3) 00:02:25 01:28:20 (3) 04:37:41 4

5 BARAN TOMASZ DUKLA TRI NEGU/ MTB MOSIR DUKLA POL 1986 M2 1 00:38:18 (19) 00:02:00 02:28:40 (4) 00:01:30 01:31:18 (5) 04:41:46 5

6 NOWAK KRZYSZTOF BEŁCHATÓW -- POL 1984 M2 2 00:38:16 (18) 00:03:08 02:35:48 (7) 00:01:10 01:31:38 (7) 04:50:00 6

.......................................

9 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU POL 1979 M2 5 00:37:00 (12) 00:02:25 02:35:06 (6) 00:02:20 01:46:38 (26) 05:03:29 9

12 KOPCEWICZ TOMASZ STAWIGUDA POL 1984 M2 8 00:37:50 (17) 00:03:09 02:44:43 (13) 00:01:10 01:39:22 (13) 05:06:14 12

13 ROMANOW MARCIN OLSZTYN CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN POL 1977 M3 3 00:37:07 (13) 00:02:19 02:40:45 (10) 00:02:00 01:45:55 (23) 05:08:06 13

14 MILDNER HUBERT OLSZTYN TRI NEGU POL 1979 M2 9 00:39:54 (20) 00:03:15 02:42:34 (12) 00:01:27 01:42:13 (19) 05:09:23 14

18 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WÓJTOWO STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ POL 1975 M3 4 00:41:13 (25) 00:02:30 02:51:00 (29) 00:02:31 01:35:11 (10) 05:12:25 18

23 42 PIOTROWSKI WIKTOR KĘTRZYN TRIWAWA POL 1971 M3 6 00:44:23 (39) 00:02:03 02:46:14 (19) 00:02:07 01:50:15 (30) 05:25:02 23

24 REZA MAREK OLSZTYN POL 1968 M3 7 00:47:07 (47) 00:03:13 02:46:40 (20) 00:02:10 01:46:15 (25) 05:25:25 24

26 WEJKUĆ GRZEGORZ MRĄGOWO POL 1978 M2 14 00:40:57 (24) 00:02:35 02:50:08 (26) 00:01:25 01:51:59 (33) 05:27:04 26

28 SIKORSKI KRYSTIAN BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE/ JW1248 POL 1992 M1 5 00:36:22 (9) 00:01:27 02:40:41 (9) 00:01:54 02:10:56 (58) 05:31:20 28

29 NIEMCZUK WALDEMAR OLSZTYN POL 1962 M4 1 00:43:21 (35) 00:03:29 03:02:00 (41) 00:02:51 01:39:49 (15) 05:31:30 29

30 JUCHNIEWICZ LIDIA LIDZBARK WARMIŃSKI TRINEGU POL 1981 K2 1 00:42:50 (31) 00:02:54 02:59:35 (38) 00:01:45 01:45:18 (21) 05:32:22 1

41 SZAPIEL GRZEGORZ BARTĄG EUROMED.OLSZTYN.PL POL 1973 M3 14 00:43:29 (37) 00:03:05 03:05:22 (45) 00:03:19 01:51:18 (31) 05:46:33 40

42 RABICZKO JAROSLAW MRAGOWO BASA MRAGOWO POL 1961 M4 4 00:47:48 (50) 00:04:08 02:59:57 (39) 00:03:00 01:56:14 (43) 05:51:07 41

45 JUREWICZ WOJCIECH KETRZYN POL 1967 M4 5 00:48:28 (51) 00:05:24 02:51:42 (30) 00:03:01 02:07:38 (55) 05:56:13 44

50 JASZCZUK JAROSŁAW BRANIEWO POL 1977 M3 16 00:44:34 (41) 00:04:53 03:16:12 (52) 00:03:25 02:02:17 (46) 06:11:21 49

21078328 1845327812450297 7126215024503221179 n

1/4 Iron

1 SPALENIAK TOMASZ DOBRZEWINO ENDURE TEAM POL 1990 M1 1 00:14:54 (1) 00:01:23 01:11:23 (7) 00:01:17 00:36:13 (1) 02:05:10 1

2 SWINARSKI MACIEJ GDANSK MOTOSYBERIA.COM BIKE U UP POL 1978 M2 1 00:19:02 (44) 00:01:43 01:06:04 (1) 00:01:22 00:41:49 (8) 02:10:00 2

3 ZAPALSKI MAREK WARSZAWA KUŹNIA TRIATHLONU POL 1983 M2 2 00:15:43 (4) 00:01:27 01:11:22 (6) 00:01:06 00:42:26 (10) 02:12:04 3

4 ZAWADZKI ARTUR WARSZAWA TRINERGY POL 1978 M2 3 00:16:16 (11) 00:02:10 01:10:53 (3) 00:01:29 00:41:55 (9) 02:12:43 4

5 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG POL 1993 M1 2 00:15:58 (9) 00:01:46 01:10:59 (4) 00:01:25 00:42:44 (11) 02:12:52 5

6 GĄSIOROWSKI PIOTR WARSZAWA EFAKTOR TRI TEAM POL 1973 M3 1 00:16:39 (14) 00:02:09 01:12:13 (8) 00:01:42 00:40:18 (4) 02:13:01 6

.................................

14 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN LABOSPORT POL 1975 M3 3 00:17:18 (24) 00:01:50 01:14:08 (12) 00:01:28 00:42:49 (12) 02:17:33 14

18 SZABELSKA EWELINA MRĄGOWO GVT POL 1986 K2 1 00:17:08 (22) 00:01:42 01:16:55 (23) 00:01:21 00:44:16 (19) 02:21:22 1

22 GIERASIMCZYK RAFAŁ MORĄG BIERNAT REHABILITACJA + SPORT POL 1993 M1 6 00:15:49 (7) 00:02:04 01:20:18 (37) 00:01:41 00:45:30 (27) 02:25:22 21

33 KRUPA JAN WĘGORZEWO TORTUGA TRIATHLON TEAM POL 1988 M1 9 00:15:45 (5) 00:02:32 01:19:51 (34) 00:02:01 00:52:16 (87) 02:32:25 32

41 KOŚCIESZA PIOTR OLSZTYN TRI NEGU POL 1986 M2 17 00:20:34 (69) 00:02:28 01:22:38 (58) 00:01:50 00:47:27 (41) 02:34:57 40

44 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN SS DRUŻYNA WILKA POL 1987 M2 18 00:22:16 (98) 00:03:03 01:23:26 (61) 00:01:39 00:45:40 (30) 02:36:04 43

47 KAMIŃSKI DARIUSZ OLSZTYN TEAM ELEKTRYK POL 1979 M2 19 00:21:45 (91) 00:02:29 01:20:35 (42) 00:01:35 00:50:07 (69) 02:36:31 45

48 RACHWALIK KAMIL MRĄGOWO MRĄGOWSKIE DZIKI POL 1992 M1 12 00:18:08 (32) 00:02:33 01:18:13 (28) 00:01:44 00:55:54 (112) 02:36:32 46

50 SOBIECH TOMASZ OLSZTYN ANIA SOBIECH TRITIM POL 1978 M2 20 00:20:04 (57) 00:02:43 01:23:13 (60) 00:01:36 00:49:12 (55) 02:36:48 48

54 KLEJNA WALDEMAR LUBAWA LZS LUBAWA POL 1994 M1 13 00:23:29 (124) 00:02:40 01:21:21 (51) 00:01:27 00:48:32 (50) 02:37:29 52

56 RACHWALIK ANDRZEJ MRAGOWO MRĄGOWSKIE DZIKI POL 1990 M1 14 00:18:06 (31) 00:03:05 01:23:43 (62) 00:01:52 00:51:16 (79) 02:38:02 54

57 KLEJZEROWICZ ROMAN EŁK SBR TEAM EŁK POL 1977 M3 18 00:21:39 (88) 00:02:11 01:23:58 (63) 00:02:02 00:48:16 (47) 02:38:06 55

65 WÓJCIK MARCIN BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE POL 1987 M2 26 00:21:23 (84) 00:02:04 01:28:54 (100) 00:01:21 00:47:43 (43) 02:41:25 61

67 PLICHTA ANDRZEJ MRAGOWO TEAM BONANZA POL 1985 M2 28 00:23:48 (130) 00:05:00 01:20:58 (46) 00:02:08 00:49:44 (65) 02:41:38 63

69 381 KUCZ MATEUSZ OLSZTYN POL 1984 M2 29 00:17:45 (27) 00:04:41 01:28:07 (90) 00:02:01 00:49:26 (58) 02:42:00 64

74 KAMIŃSKI ARTUR OLSZTYN POL 1980 M2 33 00:23:20 (121) 00:02:59 01:27:17 (80) 00:02:03 00:48:16 (46) 02:43:55 69

75 PLICHTA JACEK MRĄGOWO BONANZA TEAM POL 1988 M1 16 00:20:43 (71) 00:04:02 01:31:41 (116) 00:01:29 00:46:02 (32) 02:43:57 70

76 WIECH ROMAN OLSZTYN POL 1970 M3 19 00:16:50 (17) 00:03:00 01:25:05 (70) 00:01:48 00:57:27 (124) 02:44:10 71

78 NIEMCZYK RAFAŁ PASŁĘK POL 1974 M3 20 00:23:20 (122) 00:02:46 01:25:12 (71) 00:01:56 00:51:00 (77) 02:44:14 73

90 GÓRSKI ANDRZEJ LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA POL 1989 M1 20 00:18:55 (41) 00:03:07 01:33:02 (126) 00:02:02 00:51:03 (78) 02:48:09 83

94 WYPYCH KAMIL OLSZTYN POL 1983 M2 39 00:24:12 (132) 00:02:58 01:33:21 (128) 00:02:16 00:46:32 (35) 02:49:19 87

95 LENART MIŁOSZ KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN POL 1965 M4 4 00:25:16 (145) 00:03:52 01:28:34 (96) 00:02:09 00:49:39 (62) 02:49:30 88

98 WYSOTA PAWEŁ EŁK POL 1986 M2 40 00:21:07 (79) 00:02:39 01:28:17 (92) 00:01:52 00:55:49 (110) 02:49:44 90

100 ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN SÓJKA POL 1973 M3 26 00:21:09 (80) 00:03:46 01:26:19 (73) 00:02:58 00:55:50 (111) 02:50:02 92

102 KOŚCIESZA ROBERT OLSZTYN TRI NEGU POL 1972 M3 28 00:18:24 (33) 00:03:53 01:32:28 (122) 00:02:00 00:53:26 (95) 02:50:11 94

108 NARUSZEWICZ ŁUKASZ GIŻYCKO AKADEMIA PŁYWANIA NIEGOCIN POL 1988 M1 21 00:19:44 (50) 00:02:41 01:31:44 (118) 00:02:35 00:56:56 (118) 02:53:40 99

119 ZDOBYLAK KRZYSZTOF LUBAWA POL 1979 M2 48 00:25:00 (142) 00:03:49 01:33:44 (130) 00:02:12 00:53:32 (96) 02:58:17 108

120 KOSSAKOWSKI ARKADIUSZ SORKWITY POL 1984 M2 49 00:22:24 (102) 00:04:36 01:33:23 (129) 00:02:11 00:56:05 (114) 02:58:39 109

124 TOMASZEWICZ PIOTR ELBLĄG POL 1968 M3 34 00:22:01 (95) 00:06:30 01:29:20 (104) 00:03:09 00:58:50 (131) 02:59:50 112

129 WIECH EWA OLSZTYN POL 1970 K3 3 00:27:23 (157) 00:03:30 01:37:07 (139) 00:03:08 00:52:53 (91) 03:04:01 13

135 MAKOWSKA MAJA RYN TEAM AKTYWNI Z CUKRZYCĄ BOEHRINGER INGELHEIM POL 1991 K1 2 00:22:47 (110) 00:02:20 01:37:14 (141) 00:02:18 01:01:45 (143) 03:06:24 16

148 RUSOWICZ GRZEGORZ OLSZTYN POL 1976 M3 41 00:23:41 (129) 00:04:00 01:35:10 (135) 00:02:27 01:11:23 (159) 03:16:41 131

160 OŁDAKOWSKI LESZEK OLSZTYN RYBKA POL 1979 M2 60 00:24:47 (139) 00:05:24 01:45:50 (157) 00:02:47 01:09:09 (157) 03:27:57 140

21078288 1845011062481972 6488413631917136721 n

1/8 Iron

1 SIÓDMIAK IGOR SZCZECINEK MKP SZCZECINEK/ TRIATHON POL 1998 M1 1 00:06:51 (1) 00:01:30 00:37:33 (10) 00:01:00 00:19:13 (2) 01:06:07 1

2 BARCZEWSKI MAREK TORUŃ BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM POL 1989 M1 2 00:08:57 (11) 00:01:23 00:36:02 (3) 00:01:04 00:19:35 (3) 01:07:01 2

3 BIEGAŁA MAREK GDAŃSK BIKE U UP POL 1984 M2 1 00:09:59 (30) 00:01:40 00:34:40 (2) 00:01:05 00:20:12 (6) 01:07:36 3

4 WOSTAL ALEKSANDER SZPROTAWA POL 1992 M1 3 00:09:22 (21) 00:02:00 00:37:50 (12) 00:01:02 00:17:56 (1) 01:08:10 4

5 NOWAK ROMAN CZŁUCHÓW TRIDEA TEAM POL 1981 M2 2 00:09:22 (20) 00:01:23 00:36:20 (4) 00:01:49 00:19:43 (5) 01:08:37 5

6 LEW-MIRSKI JANUSZ WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA POL 1975 M3 1 00:07:38 (3) 00:01:49 00:36:38 (7) 00:01:15 00:21:47 (19) 01:09:07 6

...........................................

7 GRĄDZKI WOJCIECH GIŻYCKO DOTSPORT.PL TRIATHLON TEAM POL 1991 M1 4 00:09:46 (26) 00:01:51 00:36:29 (5) 00:01:22 00:19:39 (4) 01:09:07 7

10 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG POL 1990 M1 6 00:11:22 (54) 00:01:42 00:37:14 (9) 00:01:13 00:20:56 (11) 01:12:27 10

13 SARBIEWSKI DARIUSZ BARTĄG POL 1974 M3 3 00:09:35 (23) 00:02:00 00:39:21 (27) 00:01:21 00:21:18 (13) 01:13:35 13

23 RYNKO PAWEL OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ. POL 1980 M2 7 00:11:05 (46) 00:01:40 00:38:46 (18) 00:01:31 00:22:57 (25) 01:15:59 22

24 KOŁODZIEJSKI MAREK STAWIGUDA NIEFORMALNA GRUPA PĘDZĄCYCH POD WIATR POL 1978 M2 8 00:09:36 (24) 00:02:23 00:39:00 (22) 00:01:28 00:23:34 (36) 01:16:01 23

25BRZOZOWSKI FRANCISZEK MIŁOMŁYN BRZOZOWSKI TEAM POL 1992 M1 10 00:09:46 (27) 00:01:41 00:41:42 (42) 00:01:16 00:21:40 (17) 01:16:05 24

27 KACPERSKI MIROSŁAW EŁK PARKRUN POLSKA POL 1961 M4 1 00:10:09 (32) 00:01:56 00:38:58 (21) 00:01:38 00:24:15 (49) 01:16:56 26

33 KOZŁOWSKI PIOTR OLSZTYN FATHER ON THE RUN POL 1982 M2 11 00:08:26 (9) 00:02:04 00:42:06 (47) 00:01:39 00:23:57 (46) 01:18:12 32

38 ROGIŃSKI ŁUKASZ MRĄGOWO LALATRI POL 1999 M1 12 00:11:29 (59) 00:02:09 00:40:48 (34) 00:01:31 00:23:28 (31) 01:19:25 37

39 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP ROWERYSPORTOWY.PL NAJMOWICZ TRIATHLON POL 1983 K2 1 00:10:51 (43) 00:01:51 00:42:19 (50) 00:01:17 00:23:24 (29) 01:19:42 2

43 NIKEL NATALIA SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1997 K1 2 00:08:51 (10) 00:01:52 00:42:50 (54) 00:01:38 00:25:18 (61) 01:20:29 3

47 MAZUROWSKI TOMASZ DOBRE MIASTO PSZCZÓŁKOWSKITEAM POL 1972 M3 13 00:12:57 (97) 00:02:36 00:43:30 (58) 00:02:05 00:20:46 (10) 01:21:54 44

48 KILIAŃCZYK MICHAŁ STAWIGUDA POL 1985 M2 17 00:11:39 (63) #ARG! 00:01:53 00:23:56 (45) 01:22:13 45

54 ROGIŃSKI MAREK MRĄGOWO MSR MRĄGOWO POL 1968 M3 14 00:14:16 (111) 00:02:19 00:41:51 (46) 00:01:47 00:23:32 (35) 01:23:45 48

56 ZIELIŃSKA ANNA OLSZTYN 3LIFE TEAM POL 1979 K2 3 00:10:42 (41) 00:02:34 00:43:12 (56) 00:02:07 00:25:32 (65) 01:24:07 7

60 DOWGIAŁŁO TOMASZ STARE JABLONKI ANDERS GROUP POL 1979 M2 20 00:11:11 (49) 00:02:25 00:45:19 (69) 00:02:17 00:24:40 (52) 01:25:52 53

61 KUŁAK PIOTR BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA THE BEST POL 1972 M3 16 00:11:27 (57) 00:02:22 00:43:42 (60) 00:01:22 00:27:16 (85) 01:26:09 54

65 SALUSZEWSKI KAMIL SZCZYTNO STEEL FACTORY POL 1985 M2 22 00:14:40 (119) 00:02:58 00:42:49 (53) 00:01:19 00:25:15 (59) 01:27:01 57

69 SZABLIŃSKA JOANNA OSTRÓDA TRI NEGU POL 1989 K1 5 00:11:55 (72) 00:02:48 00:45:52 (73) 00:01:39 00:25:28 (64) 01:27:42 9

71 MAJKOWSKI ŁUKASZ OLSZTYN POL 1984 M2 24 00:12:11 (75) 00:02:25 00:46:07 (74) 00:01:55 00:25:41 (68) 01:28:19 62

72 LISOWSKI ALEKSY KIEŹLINY OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU POL 2003 M0 3 00:13:26 (103) 00:02:25 00:46:24 (77) 00:01:23 00:25:14 (58) 01:28:52 63

74 PŁUCIENNICZAK DIANA BARTĄG POL 1986 K2 5 00:12:25 (86) 00:02:30 00:45:32 (71) 00:02:03 00:28:10 (96) 01:30:40 10

80ŻBIK ADRIANNA OLSZTYN TRI NEGU POL 1994 K1 6 00:10:34 (39) 00:03:15 00:50:01 (97) 00:01:23 00:26:45 (79) 01:31:58 12

83 LISOWSKI PRZEMEK KIEŹLINY CTMIR SPASZEWSKI/ARTNEO POL 1976 M3 19 00:13:32 (104) 00:02:14 00:46:43 (80) 00:02:38 00:27:19 (86) 01:32:26 71

87 MAJCHER NATALIA MRĄGOWO POL 1985 K2 6 00:10:45 (42) #ARG! 00:02:19 00:27:37 (88) 01:33:35 14

93 SWARYCZEWSKI TOMASZ OLSZTYN POL 1978 M2 30 00:11:15 (50) #ARG! 00:02:05 00:29:08 (105) 01:34:43 76

100 KOZŁOWSKI TOMASZ OLSZTYN POL 1977 M3 21 00:12:18 (83) 00:02:41 00:53:26 (118) 00:01:30 00:26:08 (74) 01:36:03 79

120 KLINICKI JACEK STAWIGUDA POL 1970 M3 25 00:13:38 (107) 00:02:31 00:51:49 (108) 00:01:50 00:32:34 (127) 01:42:22 91

126 JAWOROWSKA ANNA GIZYCKO POL 1978 K2 14 00:13:01 (98) 00:02:30 00:53:09 (116) 00:03:25 00:32:25 (126) 01:44:30 34

131 TRZASKA MAREK SZCZYTNO POL 1986 M2 38 00:16:22 (136) 00:02:35 00:56:08 (128) 00:02:15 00:29:50 (111) 01:47:10 96

134 SIWIK KAROL SZCZYTNO POL 1985 M2 39 00:17:13 (140) 00:02:35 00:53:48 (121) 00:02:05 00:32:34 (128) 01:48:15 98

136 SCHLUETER BERNARD JAROTY POL 1979 M2 40 00:12:14 (79) 00:02:51 00:52:20 (110) 00:03:26 00:37:52 (141) 01:48:43 100

140 MARIAŃSKI MAREK OLSZTYN POL 1952 M5 5 00:17:08 (139) 00:02:57 01:00:07 (134) 00:01:44 00:31:09 (120) 01:53:05 103

142 PIKORA-ANDRZEJCZAK KATARZYNA SZCZYTNO POL 1975 K3 9 00:16:02 (133) 00:02:23 00:57:48 (130) 00:02:36 00:37:43 (140) 01:56:32 39

145 LIGOCKA BARBARA SPYCHOWO MAZURY FITNESS POL 1976 K3 10 00:27:03 (148) 00:05:02 00:56:37 (129) 00:01:48 00:32:40 (129) 02:03:10 41

Fot. Triathlon Energy facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn