III Enduroman (2) Elbląg 2017 – W Bażantarni wyjątkowy ruch

Fot. el-aktywni (ilustracja)

W niedziele (3 września) w elbląskim Parku Bażantarnia odbył się drugi etap imprezy pod hasłem Enduroman. To triathon na raty. W przeciwieństwie do klasycznego kanonu tej dyscypliny, gdzie konkurencje (pływanie, rower, bieg) następują bez przerwy po sobie, tu rywalizacja odbywa się w odstępach czasowych. 20 sierpnia uczestnicy pływali, 3 września biegali na czterech (do wyboru) dystansach: 5, 10, 15, 25 km.

Zjawiło się około 100 zawodniczek i zawodników, głównie mieszkańców Elbląga, o zróżnicowanym wytrenowaniu, ale tu hasłem naczelny jest udział, promocja rekreacji. Pod tym względem Enduroman od kilku lat zdaje egzamin i ma swoich gorących zwolenników. Po prostu inicjatywa stowarzyszenia „El-Aktywni” chwyciła i weszła na stałe do kalendarza sportowego miasta.

Na dystansie 25 km najlepsi okazali się: Jacek Kowalski (Elbląg) i Weronika Glaubert (Elbląg), na 15 km: Daniel Pogorzelski (Elbląg) i Monika Krawczuk (Gdańsk), na 10 km: Franciszek Zmyślony (Elbląg) i Anna Krajewska (Elbląg), na 5 km: Michał Trębacz (Elbląg) i Aleksandra Kwestoborska (Nowy Dwór Gdański)

10 września ostatni etap – kolarstwo, które będzie integracyjną częścią organizowanego przez Adama Wadeckiego kryterium.

Wyniki biegu

Dystans 25 km

1 KOWALSKI JACEK M 1 1970 ELBLĄG JAC-KO / EL - AKTYWNI 25 km 2:14:27

2 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 2 1962 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 25 km 2:15:54

3 OŁOWSKI KAMIL M 3 1982 DZIERZGOŃ 25 km 2:20:28

4 MAKSYMOWICZ TOMASZ M 4 2000 ELBLĄG UKS G-8 BIELANY 25 km 2:22:48

5 JANCZUK PIOTR M 5 1979 ELBLĄG BRIDGE 4 25 km 2:24:02

6 BELKA PRZEMYSŁAW M 6 1990 IŁAWA IŁAWA BIEGA 25 km 2:31:12

......................................

7 MAZUR JAROSŁAW M 7 1969 ELBLĄG 25 km 2:32:31

8 SANECKI PATRYK M 8 1990 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK/SPARTANIE DZIECIOM 25 km 2:35:42

9 POLAŃSKI MARCIN M 9 1991 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA 25 km 2:36:12

10 WINCZEWSKI MACIEJ M 10 2000 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 25 km 2:36:17

12 SIWAKOWSKI MICHAL M 12 1982 ELBLĄG SIEMENS ELBLĄG RUNNING TEAM 25 km 2:39:17

13 SIWILEWICZ JÓZEF M 13 1987 ELBLĄG 16BATALION POWODZENIA 25 km 2:41:56

14 DUDEK TOMASZ M 14 1989 ELBLĄG 16 BATALION DOWODZENIA 25 km 2:42:04

15 SZNAZA TADEUSZ M 15 1959 ELBLĄG SKS EL AKTYWNI 25 km 2:49:19

16 KACPRZAK MARIUSZ M 16 1983 ELBLĄG 25 km 2:57:00

17 GLAUBERT WERONIKA K 1 2000 ELBLĄG 25 km 2:57:09

18 TOMASZEWICZ PIOTR M 17 1968 ELBLĄG 25 km 2:59:46

19 GRUCHALSKI RAFAŁ M 18 1977 ELBLĄG PORTEL.PL 25 km 3:02:36

20 KUN ROBERT M 19 1967 ELBLAG KWIATOWA ZALEWO 25 km 3:03:07

21 GÓRKA ARKADIUSZ M 20 1980 ELBLĄG 25 km 3:20:18

23 GLAUBERT JUSTYNA K 2 1976 ELBLĄG 25 km 3:26:23

24 SŁABIŃSKA MAGDALENA K 3 1977 GDAŃSK 25 km 3:45:01

13775993 1709307462651704 3310021141075038196 n

Dystans 15 km

1 POGORZELSKI DANIEL M 1 1986 ELBLĄG 15 km 1:21:06

2 POGORZELSKI WOJCIECH M 2 1981 NOWINKA TEAM NOWINKA 15 km 1:22:03

3 ZAŁUCKI ZBIGNIEW M 3 1960 ELBLĄG 15 km 1:26:08

4 KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW M 4 1977 ELBLĄG MAM TRI ELBLĄG TEAM 15 km 1:27:45

5 KRAWCZUK MONIKA K 1 1988 GDAŃSK EL - AKTYWNI 15 km 1:28:28

6 SZEWCZYK MIROSŁAW M 5 1974 MILEJEWO 15 km 1:28:48

................................................

7 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 6 1972 ELBLĄG ECM EL-HURT 15 km 1:31:00

8 KROŚNIEŃSKI KRZYSZTOF M 7 1983 ELBLĄG 15 km 1:31:44

9 ZAKĘS MARCIN M 8 1979 ELBLĄG 15 km 1:34:45

10 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW M 9 1968 ELBLĄG OPEN BALANCE ELBLĄG 15 km 1:36:35

12 KLIMOWSKA ANETTA K 2 1979 ELBLĄG 15 km 1:39:36

13 MUDRYK KATARZYNA K 3 1981 ELBLĄG 15 km 1:40:48

15 KLECHA DARIUSZ M 12 1992 ELBLĄG 15 km 1:46:54

16 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF M 13 2003 ELBLĄG 15 km 1:48:41

17 GROMADZKI ADAM M 14 1979 ELBLĄG 15 km 1:50:55

18 ZALEWSKI JAROSŁAW M 15 1986 ELBLĄG EL-AKTYWNY GIT TEAM 15 km 2:04:01

13891985 1709303069318810 3823041868995946688 n

Dystans 10 km

1 ZMYŚLONY FRANCISZEK M 1 2001 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 10 km 0:57:59

2 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 2 1989 ELBLĄG 10 km 1:02:48

3 ŻOŁNIERUK MARIUSZ M 3 1984 ELBLĄG 10 km 1:02:56

4 BILEWICZ MICHAŁ M 4 1994 ELBLĄG 10 km 1:03:49

5 BUJNOWSKI KAMIL M 5 1993 ELBLAG 10 km 1:03:50

...................................

6 SKORUPA MICHAŁ M 6 1996 ELBLĄG PORTEL.PL 10 km 1:06:25

7 MUDLUK PRZEMYSŁAW M 7 1978 ELBLĄG 10 km 1:07:32

8 NOWACKI TOMASZ M 8 1995 MALBORK 10 km 1:09:08

9 ŁOWCZAK WIESŁAW M 9 1975 ELBLĄG 16 BDOW 10 km 1:09:25

10 KOWALCZYK JAROSŁAW M 10 1975 ELBLĄG 10 km 1:10:16

11 KRAJEWSKA ANNA K 1 1985 ELBLĄG 10 km 1:11:19

12 DUDZIK PIOTR M 11 1971 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10 km 1:11:36

13 KAŚKIEWICZ GRZEGORZ M 12 1985 ELBLĄG 16 BATALION DOWODZENIA 10 km 1:11:48

14 STEFANOWICZ RADOSŁAW M 13 1983 ELBLĄG 10 km 1:11:54

15 KURLENDA JOANNA K 2 1986 ELBLAG 10 km 1:12:47

16 WOŹNIKOWSKA MAGDALENA K 3 1982 ELBLĄG WUEMKA / PADŁ NA RYJ TEAM 10 km 1:13:27

17 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 14 1963 ELBLĄG 10 km 1:13:36

18 MIKULA DAMIAN M 15 1990 ELBLĄG 10 km 1:20:23

19 ŻBIKOWSKA ZUZANNA K 4 2003 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 10 km 1:20:46

20 ŻBIKOWSKA WERONIKA K 5 2001 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 10 km 1:20:47 21 ŻBIKOWSKI JACEK M 16 1964 ELBLAG 10 km 1:20:48

22 WEBER MAGDALENA K 6 1981 ELBLĄG 10 km 1:22:40

23 KRYSZYŁOWICZ DOMINIKA K 7 1983 ELBLĄG 10 km 1:22:41

24 JAWORSKA MAŁGORZATA K 8 1976 ELBLĄG 10 km 1:29:25

25 SZNAZA AGATA K 9 1987 ELBLĄG 10 km 1:29:25

26 JERNAT JAROSŁAW M 17 1983 ELBLĄG ZJEDZ KOTLETA (SOJOWEGO) 10 km 1:30:53

27 STATKIEWICZ ELŻBIETA K 10 1965 ELBLĄG 10 km 1:57:34

13873182 1709303765985407 2466580736373956852 n

Dystans 5 km

1 TRĘBACZ MICHAŁ M 1 1979 ELBLĄG 5 km 0:26:34

2 KRYSZYŁOWICZ PRZEMYSŁAW M 2 1985 ELBLĄG 5 km 0:27:45

3 MYSŁOWSKI PAWEŁ M 3 1995 ELBLĄG 5 km 0:28:27

4 SZARKO MACIEJ M 4 1977 ELBLĄG 5 km 0:29:54

5 SZULC MACIEJ M 5 1974 ELBLĄG EL-AKTYWNI 5 km 0:30:03

6 KWESTOROWSKA ALEKSANDRA K 1 1983 NOWY DWÓR GDAŃSKI SEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY W ELBLĄGU 5 km 0:31:46

..........................

7 POGORZELSKI KUBA M 6 2007 NOWINKA TEAM NOWINKA 5 km 0:34:04

8 KOCH MARCIN M 7 1982 ELBLAG 5 km 0:38:14

9 KUREK WOJCIECH M 8 1982 ELBLĄG STRUŚ PUŚCIWIATR 5 km 0:38:14

10 SZYREJKO IDA K 2 1976 ELBLĄG 5 km 0:39:02

11 POGORZELSKI SŁAWOMIR M 9 1970 ELBLĄG 5 km 0:41:47

12 PATER BARBARA K 3 1976 ELBLĄG 5 km 0:42:56

13 SĘKOWSKI SŁAWOMIR M 10 1986 ELBLĄG 5 km 0:43:26

14 GEREJ SZYMON M 11 1982 ELBLĄG 5 km 0:43:27

15 SAWICKI MARCIN M 12 1982 ELBLĄG 5 km 0:43:27

16 PIOTROWSKI MARCIN M 13 1977 ELBLĄG 5 km 0:45:00

17 GŁUCHOWSKI PRZEMYSŁAW M 14 1967 ELBLĄG 5 km 0:48:43

18 GŁUCHOWSKA ZOFIA K 4 2004 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 5 km 0:48:43

21 PIŚKIEWICZ ŁUKASZ M 16 1978 ELBLĄG EL-AKTYWNI 5 km 0:51:00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn