Castle Malbork Triathlon 2017 – Mistrzowska połówka Marcina Koniecznego, Elbląg też ma złoto

Fot. Karol Banach (ilustracja)

W weekend (2/3 września) odbył się Castle Malbork Triathlon im. Bartosza Kubickiego. Na dystansie 1/2 Iron rozgrywano Mistrzostwa Polski PRO i w kategoriach wiekowych. Kolejny piękny sukces odniósł Marcin Konieczny (Olsztyn), który wygrał wyścig (Age Group) i zdobył tytuł w kat. M45. Złoto wywalczyła Beata Karaś z Elbląga w K55. To była połówka Iron, a Pani Beata ukończyła bieg w znakomitej kondycji.

Srebrny krążek zdobyła w kategorii K18 Patrycja Kościesza (Olsztyn). Bardzo bliscy medalu byli Tomasz Wiliński (Olsztyn) w M40, Damian Tomaszewicz (Elbląg) w M18 i Damian Dobosik (Elbląg) w M25, którzy zajeli czwarte miejsce. W rywalizacji PRO wystąpił Paweł Najmowicz (Olsztyn), zajmując wysoka piątą lokatę.

W wyścigu na dystansie 1/4 Iron dziewiąty na metę przybiegł Paweł Mazur z Susza. Szymon Rękawik (Elbląg) był drugi w M18, a Natalia Nikel (Susz) piąta w open zwyciężyła w swojej kategorii K18

Wyniki

Dystans 1/2 IM (1,9 km-pływanie; 90 km-rower; 21,1 km-bieg)

Mistrzostwa Polski (PRO)

1 KALASZCZYŃSKI ŁUKASZ PŁOCK GVT BMC LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH POL 1984 1 00:26:52 (12) 00:03:08 02:07:28 (1) 00:02:14 01:13:13 (1) 03:52:55 1

2 SZALA TOMASZ NOWA IWICZNA ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM POL 1990 1 00:24:55 (10) 00:03:32 02:09:04 (3) 00:02:09 01:18:36 (4) 03:58:16 2

3 BREMBOR TOMASZ CHORZÓW GVT BMC AZS-AWF KATOWICE POL 1994 1 00:22:34 (1) 00:03:28 02:12:39 (10) 00:02:04 01:17:34 (3) 03:58:19 3

4 WILKOWIECKI ROBERT TWARDOGÓRA GVT BMC POL 1994 1 00:23:11 (2) 00:03:29 02:12:00 (9) 00:02:17 01:18:45 (5) 03:59:42 4

5 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU POL 1993 1 00:24:35 (8) 00:03:20 02:10:14 (6) 00:02:33 01:19:52 (7) 04:00:34 5

6 ŁAWICKI MARCIN LUBIN MKS POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE POL 1986 1 00:24:31 (6) 00:03:19 02:09:42 (5) 00:02:21 01:21:18 (10) 04:01:11 6

Mistrzostwa Polski (Kategorie wiekowe)

1 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN IM 2010 NIEMANIEMOGE.PL /TRINERGY/HOUSE OF SKILLS POL 1972 M45 1 1 00:30:14 (26) 00:03:34 02:15:32 (4) 00:02:33 01:19:17 (3) 04:11:10 1

2 SZEWCZYK MAREK TRZEBNICA GVT BMC POL 1984 M30 1 1 00:29:59 (22) 00:03:54 02:19:02 (9) 00:02:27 01:17:52 (2) 04:13:14 2

3 PODSIADŁOWSKI MICHAŁ ZĄBKI SBR TEAM POL 1984 M30 2 1 00:33:19 (63) 00:03:56 02:06:29 (1) 00:02:47 01:26:50 (13) 04:13:21 3

4 LIPOWSKI MARCIN WARSZAWA TRINERGY TEAM POL 1982 M35 1 1 00:29:48 (19) 00:04:01 02:12:00 (3) 00:02:26 01:26:19 (11) 04:14:34 4

5 CZAPIŃSKI MICHAŁ REDA EUROPELL- HOTEL CZTERY BRZOZY - BIKE U UP POL 1982 M35 2 1 00:35:21 (100) 00:05:09 02:17:34 (6) 00:02:58 01:16:19 (1) 04:17:21 5

6 LISIEŃSKI MICHAŁ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM AUTO-FORM POL 1987 M30 3 1 00:26:46 (2) 00:03:56 02:19:40 (11) 00:02:37 01:26:18 (10) 04:19:17 6

............................................

12 OŁOWSKI JAKUB BISKUPIEC TRI NEGU WWW.AGROBROS.COM POL 1984 M30 7 1 00:33:31 (68) 00:03:45 02:22:24 (20) 00:02:19 01:23:16 (5) 04:25:15 12

33 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN LABOSPORT TEAM POL 1975 M40 4 1 00:35:05 (94) 00:04:38 02:25:47 (36) 00:02:55 01:32:48 (35) 04:41:13 33

39 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG   POL 1993 M18 4 1 00:32:42 (54) 00:04:21 02:24:21 (31) 00:03:19 01:39:08 (79) 04:43:51 39

42 TOMCZYK STEFAN SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1973 M40 6 1 00:31:59 (39) 00:05:11 02:27:08 (41) 00:03:41 01:38:18 (70) 04:46:17 42

45 DOBOSIK DAMIAN ELBLĄG GRUPA WODNA POL 1988 M25 4 1 00:34:48 (88) 00:05:06 02:33:14 (78) 00:02:57 01:30:58 (24) 04:47:03 45

61 BORKO CEZARY OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON WWW.ROWERY SPORTOWY.PL POL 1973 M40 11 1 00:30:03 (23) 00:04:36 02:32:57 (76) 00:02:51 01:43:44 (116) 04:54:11 61

77 ORŁOWSKI PIOTR OLSZTYN TRI-DUNAJEK POL 1978 M35 19 1 00:36:03 (117) 00:05:41 02:34:30 (83) 00:03:42 01:38:11 (68) 04:58:07 77

90 STAWIŃSKI PAWEŁ ELBLĄG   POL 1982 M35 27 1 00:41:20 (245) 00:05:24 02:30:40 (60) 00:03:42 01:41:11 (99) 05:02:17 90

94 SARBIEWSKI DARIUSZ BARTĄG   POL 1974 M40 18 1 00:33:55 (76) 00:04:47 02:44:49 (153) 00:03:27 01:36:21 (54) 05:03:19 94

124 SZYMAŃSKI ŁUKASZ OLSZTYN TRI NEGU WWW.ROWERYSPORTOWY.PL POL 1979 M35 34 1 00:39:01 (190) 00:04:18 02:34:37 (84) 00:03:13 01:49:16 (169) 05:10:25 124

171 BANKA ARKADIUSZ ELBLAG OJCOWA WOLA RUNNING POL 1978 M35 43 1 00:38:44 (187) 00:06:28 02:45:15 (158) 00:05:41 01:50:42 (181) 05:26:50 165

208 KOŚCIESZA PATRYCJA OLSZTYN TRI NEGU/TWISTER TEAM POL 1994 K18 2 1 00:33:57 (79) 00:06:10 02:59:02 (243) 00:03:28 01:55:48 (221) 05:38:25 14

214 SZARMACHER SEBASTIAN DZIAŁDOWO   POL 1983 M30 43 1 00:37:54 (167) 00:06:30 03:00:08 (246) 00:03:53 01:52:05 (195) 05:40:30 200

218 STEMPORZECKI TOMASZ ELBLĄG   POL 1972 M45 24 1 00:40:12 (227) 00:07:28 02:51:31 (199) 00:04:15 01:58:33 (243) 05:41:59 203

237 KRÓLICKI MACIEJ BISKUPIEC JOLO TEAM POL 1988 M25 14 1 00:48:15 (334) 00:06:40 02:38:17 (114) 00:06:33 02:08:33 (300) 05:48:18 222

249 BAZYLCZYK KRZYSZTOF ELBLĄG ELAKTYWNI GIT TEAM ELBLĄG POL 1977 M40 58 1 00:35:01 (92) 00:06:47 03:04:26 (267) 00:05:15 02:02:44 (271) 05:54:13 233

257 CHOJNOWSKI ANDRZEJ IŁAWA   POL 1969 M45 26 1 00:42:44 (269) 00:07:44 03:07:14 (285) 00:05:15 01:52:51 (206) 05:55:48 241

267 OLCHOWY KAROL PISZ   POL 1988 M25 18 1 00:42:37 (267) 00:05:07 03:03:07 (255) 00:04:31 02:04:22 (279) 05:59:44 251

292 ADAMCZYK ZBIGNIEW PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK POL 1970 M45 30 1 00:40:37 (238) 00:08:45 03:08:47 (296) 00:05:50 02:06:32 (289) 06:10:31 274

341 KARAŚ BEATA ELBLĄG TEAM KARAŚ POL 1962 K55 1 1 00:37:43 (162) 00:08:33 03:16:02 (324) 00:07:56 02:42:07 (366) 06:52:21 28

1/4 IM (950m-pływanie; 45km-rower; 10,55 km-bieg)

1 ŁAWICKI PIOTR LUBIN MKS POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE POL 1995 M18 1 1 00:13:31 (2) 00:03:17 01:04:16 (1) 00:02:07 00:37:05 (1) 02:00:16 1

2 SIEJAKOWSKI MICHAŁ KWIDZYN KTS IRONMAN POL 1979 M35 1 1 00:14:54 (9) 00:03:45 01:07:42 (3) 00:02:18 00:39:58 (3) 02:08:37 2

3 MIZIARSKI PAWEŁ REDA TORUS TRIATHLON TEAM POL 1990 M25 1 1 00:14:43 (6) 00:03:57 01:07:24 (2) 00:02:23 00:41:55 (8) 02:10:22 3

4 CHOROLEWSKI PAWEŁ LUBIN POL 1990 M25 2 1 00:14:51 (8) 00:04:00 01:09:36 (4) 00:02:19 00:42:35 (14) 02:13:21 4

5 JUSKIW PAWEL GDYNIA POL 1983 M30 1 1 00:13:57 (4) 00:04:28 01:12:52 (13) 00:02:14 00:41:45 (7) 02:15:16 5

6 DOWBOR MACIEJ WARSZAWA AIRBIKE TRINERGY TEAM POL 1978 M35 2 1 00:14:49 (7) 00:03:59 01:09:42 (5) 00:02:31 00:45:14 (39) 02:16:15 6

..............................

9 MAZUR PAWEŁ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1989 M25 4 1 00:15:33 (18) 00:04:06 01:13:14 (14) 00:02:32 00:41:12 (5) 02:16:37 9

13 RĘKAWIK SZYMON ELBLĄG KORONA ELBLĄG POL 1997 M18 2 1 00:19:13 (75) 00:03:48 01:10:51 (6) 00:01:55 00:43:55 (27) 02:19:42 12

16 PLUTA GNIEWOMIR SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1981 M35 4 1 00:15:43 (21) 00:04:04 01:15:05 (28) 00:02:44 00:42:37 (15) 02:20:13 15

27 JEDOWSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1981 M35 8 1 00:18:21 (62) 00:04:33 01:14:18 (22) 00:02:46 00:45:46 (44) 02:25:44 26

39 SZUL DANIEL SUSZ UKSZTAŁTOWANIE TRS SUSZ BRAK POL 1982 M35 11 1 00:19:26 (77) 00:05:18 01:16:38 (33) 00:02:54 00:45:15 (40) 02:29:31 38

44 SARNOWSKI ZBYSZEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1974 M40 8 1 00:17:11 (36) 00:05:23 01:17:12 (38) 00:02:51 00:48:33 (63) 02:31:10 43

50 SIEMIANOWSKI SŁAWEK SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1975 M40 10 1 00:18:33 (66) 00:05:49 01:17:20 (41) 00:03:20 00:49:32 (76) 02:34:34 49

52 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) POL 1980 M35 16 1 00:21:39 (136) 00:04:52 01:18:56 (51) 00:02:46 00:46:37 (51) 02:34:50 51

62 KACPERSKI WOJCIECH OLSZTYN POL 1981 M35 21 1 00:19:21 (76) 00:05:34 01:24:57 (104) 00:03:06 00:46:04 (48) 02:39:02 60

84 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK ARTECH TEAM POL 1991 M25 16 1 00:21:58 (149) 00:05:06 01:24:08 (95) 00:02:46 00:50:25 (90) 02:44:23 81

88 NIKEL NATALIA SUSZ UKS TRS SUSZ POL 1997 K18 1 1 00:16:50 (28) 00:04:28 01:27:24 (123) 00:02:37 00:54:01 (144) 02:45:20 5

113 RÓŻALSKI PIOTR ELBLĄG KADYNY FOLWARK HOTEL TRIATHLON TEAM KADYNY POL 1979 M35 37 1 00:15:05 (15) 00:03:50 01:42:53 (234) 00:03:33 00:44:27 (32) 02:49:48 107

126 GĄSIOR PIOTR SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POL 1984 M30 17 1 00:22:18 (156) 00:06:09 01:31:02 (164) 00:03:36 00:49:05 (68) 02:52:10 119

130 ŁUKIEWICZ ŁUKASZ ELBLĄG POL 1980 M35 38 1 00:18:41 (67) 00:08:51 01:23:06 (86) 00:05:25 00:57:24 (186) 02:53:27 123

135 GĄSIOR RAFAŁ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POL 1982 M35 41 1 00:17:32 (42) 00:05:47 01:30:22 (157) 00:04:08 00:56:15 (176) 02:54:04 128

172 SZABLIŃSKA JOANNA OSTRÓDA TRI NEGU POL 1989 K25 5 1 00:23:03 (179) 00:07:31 01:33:38 (185) 00:03:58 00:52:55 (131) 03:01:05 14

211 KUCIŃSKI IRENEUSZ PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK POL 1977 M40 36 1 00:21:35 (133) 00:06:54 01:34:56 (198) 00:04:33 01:04:38 (235) 03:12:36 191

212ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW PASŁĘK POL 1984 M30 32 1 00:21:48 (141) 00:07:27 01:34:45 (195) 00:05:02 01:03:53 (232) 03:12:55 192

234 ZYCH DAWID ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM POL 1974 M40 40 1 00:32:38 (256) 00:10:45 01:29:25 (152) 00:05:33 01:04:40 (236) 03:23:01 210

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn