MP w Duathlonie Rumia 2017 – Dawid Goryński z Susza złotym juniorem młodszym, młodzież i amatorzy z laurami

Fot. uks trs susz facebook

W Rumii odbyły się w niedzielę (15 października) Mistrzostwa Polski w Duathlonie (bieg x 2 i kolarstwo) w kategoriach młodzieżowych oraz Amatorów w grupach wiekowych. Z powodzeniem walczyli reprezentanci Warmii i Mazur. Najcenniejszy sukces odniósł Dawid Goryński z Susza, który zdobył złoty medal Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Srebro wśród dziewcząt tej kategorii wywalczyła Katarzyna Rumińska z Orki Iława.

Wśród młodzików na podium (3 miejsce) stanął kolejny mieszkaniec Susza Marcel Siemianowski. Również brąz w kat. młodzieżowej kobiet (20/23 lata) zdobyła Kamila Lulińska (Susz). Warto odnotować zwycięstwo w rywalizacji juniorów Michała Jarlińskiego z Teamu Rumia, ale jest on przecież wychowankiem Orki Iława.

Amatorzy tez zdobywali trofea. Witold Zagożdżon (Nidzica) wrócił ze srebrem w kat. 55/59 lat, Magdalena Matulewicz z Olecka była trzecia w open i druga w kat. 25/29 lat, a Bożena Jarlińska (Iława) pierwsza w kat 45+

Wyniki

Młodzicy (14/15 lat) (2,5km -10,3km -1,25 km)

1 STANGLEWICZ MARCIN M 4 2002 M 14-15 1 GDYNIA UKS TRI - TEAM RUMIA 0:30:58

2 HEDA DAWID M 5 2002 M 14-15 2 GRYFINO DELF GRYFINO 0:31:04

3 SIEMIANOWSKI MARCEL M 12 2003 M 14-15 3 SUSZ UKS TRS SUSZ 0:32:19

4 ŁYZIŃSKI MICHAŁ M 14 2002 M 14-15 4 IŁAWA 0:33:42

5 BIEDRAWA KONRAD M 16 2002 M 14-15 5 RUMIA TRI TEAM RUMIA 0:34:02

6 GRZEŚ KACPER M 21 2003 M 14-15 6 SZCZECINEK MKP SZCZECINEK 0:36:18

7 ZAWADZKI MIŁOSZ M 22 2003 M 14-15 7 SUSZ UKS TRS SUSZ 0:36:51

19598768 1246395798822210 801197847109190934 n

Juniorzy młodsi 16/17 lat (2,5km -10,3km -1,25 km)

1 GORYŃSKI DAWID M 1 2000 M 16-17 1 SUSZ UKS TRS SUSZ 0:29:06

2 JANASZKIEWICZ MATEUSZ M 2 2001 M 16-17 2 GRYFINO DELF GRYFINO 0:30:40

3 HEDA JAKUB M 3 2000 M 16-17 3 GRYFINO DELF GRYFINO 0:30:45

4 PARTYKA PIOTR M 6 2001 M 16-17 4 GRYFINO DELF GRYFINO 0:31:16

5 HORSTEN DORIAN M 7 2001 M 16-17 5 GDAŃSK 0:31:29

6 KOWALSKI KUBA M 8 2000 M 16-17 6 GNIEZNO UKS G-8 BIELANY WARSZAWA 0:31:37

.......................................................

7 PALIŃSKI MACIEJ M 9 2000 M 16-17 7 SUSZ UKS TRS SUSZ 0:31:46

8 MAKSYMOWICZ TOMASZ M 10 2000 M 16-17 8 ELBLĄG UKS G-8 BIELANY WARSZAWA 0:31:48

9 KOZAK KAROL M 11 2000 M 16-17 9 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 0:32:11

10 DZIK SZYMON M 13 2000 M 16-17 10 IŁAWA 0:32:30

11JEDNASZEWSKI MIKOŁAJ M 15 2001 M 16-17 11 OLSZTYN WMKS OLSZTYN 0:33:45

12 ZIELSKI OLIWIER M 17 2001 M 16-17 12 IŁAWA SSP ORKA IŁAWA 0:34:29

13 DRZEWOSZEWSKI KAMIL M 18 2000 M 16-17 13 SUSZ UKS TRS SUSZ 0:35:12

15 SKOLASIŃSKI RADOSŁAW M 20 2000 M 16-17 15 SUSZ UKS TRS SUSZ 0:36:12

16 KALBARCZYK KAMIL M 23 2001 M 16-17 16 SUSZ UKS TRS SUSZ 0:37:06

19642561 1246395835488873 1452187456928191169 n

Juniorki młodsze (16/17 lat) (2,5km -10,3km -1,25 km)

1 SANECKA JULIA K 1 2001 K 16-17 1 GRYFINO DELF GRYFINO 0:32:04

2 RUMIŃSKA KATARZYNA K 2 2000 K 16-17 2 MALBORK SSP ORKA IŁAWA 0:34:35

3 WOŹNIAK JOANNA K 3 2001 K 16-17 3 SZCZECIN KS IRONMAN CS POLSKA 0:35:36

4 WICHA KAROLINA K 5 2001 K 16-17 4 KIELCE AKWEDUKT 0:36:31

Juniorzy (18/19 lat) (5km-20km-2,5km)

1 JARLIŃSKI MICHAŁ M 8 1999 M 18-19 1 RUMIA UKS TRI-TEAM RUMIA MP 0:58:40

2 SIÓDMIAK IGOR M 10 1998 M 18-19 2 SZCZECINEK MKP SZCZECINEK MP 0:59:40

3 WILK ADRIAN M 11 1998 M 18-19 3 POLICE KS IRONMAN CS POLSKA MP 1:00:21

Kobiety kat. młodzieżowa 20/23 lat (5km-20km-2,5km)

1 ŁAGOWNIK MARTA K 1 1995 K 20-23 1 GDAŃSK UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK / SMARUJ NA TRENING TEAM MP 1:02:32

2 ULATOWSKA ALICJA K 5 1996 K 20-23 2 PAWŁOWICE WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA MP 1:05:08

3 LULIŃSKA KAMILA K 6 1995 K 20-23 3 SUSZ UKS TRS SUSZ MP 1:06:12

20525678 1280461588748964 7158709611979123326 n

Mistrzostwa Polski Amatorów (5km-20km-2,5km)

1 RUCIŃSKI JAKUB M 1 1975 M AG 40-44 1 SOPOT BIKE U UP - EUROPELL- H4B MP AG 0:56:37

2 POPŁAWSKI JAN M 2 1993 M AG 20-24 1 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI NEON TEAM MP AG 0:58:01

3 BARCZEWSKI MAREK M 3 1989 M AG 25-291 TORUŃ DADELO TEAM MP AG 0:58:30

4 KOSIOR MICHAŁ M 4 1992 M AG 25-29 2 ŁÓDŹ KS CELIRONMAN S.A. MP AG 0:58:57

5 BIEGAŁA MAREK M 5 1984 M AG 30-341 GDAŃSK BIKE U UP MP AG 0:59:08

6 DAMPC KAROL M 6 1986 M AG 30-342 REDA EUROPELL-BIKE U UP / SEMEKO MP AG 0:59:46

.......................................

15 KACZMARCZYK KAROL M 15 1992 M AG 25-29 5 SUSZ UKS TRS SUSZ MP AG 1:02:21

28 JEDOWSKI MACIEJ M 28 1981 M AG 35-39 7 SUSZ TRS SUSZ MP AG 1:05:30

46 ZAGOŻDŻON WITOLD M 46 1962 M AG 55-59 2 NIDZICA NIDZICA BIEGA MP AG 1:12:06

55 WOŁOSEWICZ PAWEŁ M 53 1988 M AG 25-29 8 OLECKO PAN WIATR SZKOŁA WINDSURFINGU MP AG 1:15:15

56 MATULEWICZ MAGDALENA K 3 1988 K AG 25-29 2 ELBLĄG MP AG 1:15:35

75 JARLIŃSKA BOŻENA K 14 1970 K AG 45+ 1 IŁAWA ORKA MASTERS IŁAWA MP AG 1:25:03

79 BAKALARZ JAROSŁAW M 63 1961 M AG 55-59 5 ELBLĄG MP AG 1:25:41

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn