XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Taekwon-do – Medale jak z rogu obfitości

Fot. witoldgumowski.com

W sobotę (4 lutego) w Działdowie odbyły się 21 Mistrzostwa Warmii i Mazur w Taekwon do. W turnieju wystartowało 278 zawodników i zawodniczek z 14 miejscowości: Lidzbark, Żuromin, Radzanów, Przasnysz, Płońsk, Toruń, Działdowo, Nidzica, Mława, Chełmża, Koło, Nasielsk, Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Grudusk.

Rozegrano dwie konkurencje w każdej z kategorii wiekowych – układy formalnych, walki miękkim kijem, walki semi contact oraz techniki szybkościowe. Reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich zdobyli mnóstwo medali. Podajemy medalistów wszystkich konkurencji.

Układy

Młodzik chłopiec 2 – 1 Cup

1. Symeon Grzebski Nidzica

2. Marcel Czarnomski Działdowo

3. Jan Szarwiła Działdowo

Młodzik chłopiec 6-5 Cup

1. Łobodziński Wiktor Nidzica

2. Dawid Waleryś Płońsk

3. Wróblewski Michał Mława

Młodzik chłopiec 8 Cup

1. Kacper Rychlik Radzanów

2. Michał Sobociński Toruń

3. Witold Fronczak Płońsk

Młodzik chłopiec 7 Cup

1. Krystian Jankowski Nasielsk

2. Robert Pawlak Koło

3. Piotr Antosiak Płońsk

z4205003

Młodzik dziewczynka 4 Cup-4 Dan

1. Olga Nowińska Lidzbark

2. Dominika Rak Nidzica

3. Aleksandra Cichoń Żuromin

Młodzik Dziewczynka 8 – 5 Cup

1. Liliana Podkańska Koło

2. Dominika Brzozowska Działdowo

3. Amelia Kunicka Nidzica

Młodzik chłopiec 4-3 Cup

1. Opałka Zygmunt Płońsk

2. Ziętkowski Aleksander Działdowo

3. Czerwiec Wojciiech Działdowo

Kadet Dziewczynka/kobieta 10-9 Cup

1. Natalia Klimkowska Grudusk

2. Kamińska Oliwia Chełmrza

3. Kamińska Liliana Chełmża

z4205005

Kadet chłopiec 2 Cup-4 Dan

1. Rydzewski Wiktor Mława

2. Oskar Bonisławski Radzanów

3. Adam Ślubowski Przasnysz

Kadet chłopiec 10-9 Cup

1. Aleksander Wiśniewski Nowe Miasto Lubawskie

2. Jan Dembek Nowe Miasto Lubawskie

3. Jakub Wolski Nowe Miasto Lubawskie

Junior młodszy dziewczynki/kobiety 1-4 Dan

1. Maranowska Aleksandra Mława

2. Kwiatkowska Oliwia Działdowo

3. Klaudia Magdalińska Mława

Junior młodszy chłopiec/meżczyzna 2 Cup – 4 Dan

1. Matoblewski Patryk Płońsk

2. Korzeniowski Piotr Nidzica

3. Więcławski Kacper Płońsk

z4205007

Junior, junior młodszy dziewczynka/ chłopiec 10 Cup

1. Kacper Figura Płońsk

2. Hubert Dąbrowski Brodnica

3. Adam Gruda Płońsk

Junior, Junior młodszy 4 – 1 Cup

1. Kinga Nowińska Lidzbark

2. Ślubowska Julia Przasnysz

3. Emilia Opałka Płońsk

Kadet Dziewczynka /Kobieta 8 – 5 Cup

1. Zuzanna Kochanowska Toruń

2. Iga Wrzeszczyńska Działdowo

3 Martyna Tylmanowska Chelmża

Kadet chłopiec/dziewczynka 6 – 3 Cup

1. Maja Brzozowska Nidzica

2. Konrad Kozłowski Toruń

3. Jakub Jędrzejewski Płońsk

z4205008

Kadet Chłopiec 8 – 7 Cup

1 Olaf Jasiński Chełmża

2.Wojciech Sobociński Toruń

3. Jan Węgrzyn Chemża

Kadet dziewczynka 2Cup -4 Dan

1. Jasińska Helena Działdowo

2. Kornelia Turowska Żuromin

3. Zofia Sokołowska Płońsk

Junior młodszy dziewczynka/ kobieta 6-5 Cup

1. Martyna Szostek Płońsk

2. Dagmara Jędrzejewska Płońsk

3. Sabina Zdunek Działdowo

Junior, Junior młodszy 6-3 Cup

1. Suchowiecki Kacper Przasnysz

2. Majewski Michał Toruń

3. Ejnik Mateusz Żuromin

z4205009

Senior, Supersenior mężczyzna

1. Daniel Jankowski Chełmża

2. Michał Celarek Chełmża

3. Michał Lasota Działdowo

Super Senior kobieta/mężczyzna 5-6 Cup

1.Żaneta Litke Przasnysz

2. Paweł Zalewski Nasielsk

3. Marta Maranowska Mława.

Walki Bong MAtsogi (walka miękkim kijem):

Kadet chłopiec/meżczyzna +155 cm

1. Jan Węgrzyn Chełmża

2. Jeży Tyniecki Przaasnysz

3. Adrian Jankowski NAasielsk

Młodzik Dziewczynka – 135 cm

1. Zofia Nałkowska Płońsk

2 Oliwia Stankiewicz Płońsk

3. Alicja Patoka Działdowo

z4205010

Młodzik młodszy chłopiec/mężczyzna -125 cm

1. Julian Seklecki Lidzbark

2. Oliwer Rykaczewski Lidzbark

3. Mikołaj Żulewski Działdowo

Młodzik dziewczynka/kobieta -115

1. Zofia Mączkowska Nowe Miasto Lubawskie

2. Paulina Węgrzynowska Działdowo

3 Wiktoria Młynarska Lidzbark

Młodzik młodszy chłopec – 115 cm

1. Michał Cejman Działdowo

2. Maurycy Bosiak Toruń

3. Olaf Golanko Grudusk

Młodzik młodszy chłopiec – 115 cm

1. Igor Napiórkowski Działdowo

2.Mikołaj Raniszewski Lidzbark

3, Aleksander Wierzbicki Toruń

z4205011

Młodzik młodszy chłopiec -125 cm

1. Michał Świątek Działdowo

2. Dawid Waleryś Płońsk

3. Oliwier Sobiewski Działdowo

Młodzik chłopiec 15-8 Cup -145 cm

1. Michał Sobociński Toruń

2. Filip Smoliński Grudusk

3 Szymon Zgliczyński Płońsk

Młodzik chłopiec mężczyzna -145 cm 7 Cup – 4 Dan

1. Piotr Antosik Płońsk

2. Wiktor Łobodziński Nidzica

3. Symeon Grzebski Nidzica

Młodzik dziewczynka/kobieta + 145 cm

1. Liliana Podkańska Koło

2. Malwina Dąbrowska Nasilsk

3 Julia Morawska Grudusk

z4205012

Młodzik chłopiec -135

1. Zygmunt Opałka Płońsk

2. Jakub Białoskórski Mława

3. Marel Czarnomski Działdowo

Młodzik młodszy dziewczynka -135 cm

1. Amelia Smolińska Grudusk

2. Ada Tomaszewska Grudusk

3 Antonina Tyniecka Przasnysz

Młodzik młodszy chłopiec -135 cm

1. Julek Pawłowski Działdowo

2. Kacper Urbański Działdowo

3. Kajetan Pietruszka Działdowo

Młodzik mężczyzna – 125 cm

1. Krzysztof Soblewski Grudusk

2 Michał Rudnicki Grudusk

3. Oskar Tański Grudusk

z4205013

Młodzik dziewczynka -125 cm

1. Daria Kolk Działdowo

2. Magdalena Machałowska Działdowo

3. Karina Opałka Płońsk

Kadet chłopiec -135 cm

1. Gawarzycki Łukasz Działdowo

2. Rydzewski Wiktor Mława

3. Piotr Szarwiła Działdowo

Kadet Dziewczynka -145 cm

1. Maria Nowacka Mława

2. Martyna Tylmanowska Chełmża

3. Zofia Marcinkowska Toruń.

Kadet chłopiec mezczyzna – 155 cm

1. Konrad Kozłowski Toruń

2. Dawid Świątek Działdowo

3. Wojciech Sobociński Toruń

z4205014

Kadet chłopiec/mężczyzna -145 cm

1. Jakub Jędrzejewski Płońsk

2. Daniel Abramek Chełmża

3. Oskar Bonisławski Radzanów

Kadet dziewczynka/kobieta -155 cm

1. Kornelia Turowska Żuromin

2. Iga Wrzewszczyńska Działdowo

3. Helena Jasińska Działdowo

Młodzik młodszy chłopiec męzczyzna 0-10 Cup – 125 cm

1. Nikodem Patorski Żuromin

2. Mateusz Miłoszewski Grudusk

3. Mateusz Banaszek Przasnysz

Młodzik młodszy dziewczynka – 125 cm

1. Anna Kwiatkowska Przasnysz

2. Natalia Łozińska Lidzbark

3. Nikola Majewska Mława

z4205015

Młodzik chłopiec mężczyzna – 135 cm

1. Szarwiła Jan Działdowo

2. Aleksander Zientkowski Działdowo

3. Vladyslav Ustich Działdowo

Młodzik młodszy dziewczynka -125 cm

1. Liliana Olszewska Mawa

2. Marta Obojska Płońsk

3. Oliwia Chimkowska Działdowo

Młodzik chłopiec męzczyzna – 145 cm

1. Aleksander Kowalczyk Przasnysz

2. Igor Dąbrowski Przasnysz

3. Adam Korpusik Działdowo

z4205016

Młodzik dziewczynka/kobieta -145 cm

1. Olga Nowińska Lidzbark

2. Aleksandra Cichoń Żuromin

3. Dominika Brzozowska Działdowo

Kadet dziewczynka + 155 cm

1. Kinga Budkiewicz Koło

2. Maja Brzozowska Nidzica

3. Natalia Sobolewska Grudusk

Kadet chłopiec -155 cm

1. Januszewski Igor Lidzbark

2 Łoziński Dawid Lidzbark

3. Artur Napórkowski Działdowo

z4205017

Walki przerywane Semi Contact:

Senior -70 kg

1. Karol Laskowski Działdowo

2. Marcin Celarek Chełmża

3. Artur Obrębski Działdowo

Senior / supersenior +90 kg

1. Sławomir Tejkowski Chełmża

2 Daniel Jankowski Chełmża

3. Paweł Zalewski Nasielsk

Junior / senior kobieta -55kg

1. Justyna Szatkowska Mława

2. Kaludia Magdalińska Mława

3. Alesandra Karwacka Płońsk

Junior Chłopiec / Mężczyzna + 80 Kg

1. Mateusz Biegański Działdowo

2. Cezary Materski Mława

3. Jacek Korpusik Działdowo

Junior młodszy chłopiec +66 kg

1. Śmigielski Mateusz Płońsk

2. Mikołaj Brużdziak Przyasnysz

3. Kacper Węcławski Płońsk

Junior Młodszy dziewczynka/ kobieta -60 kg

1. Nowińska Kinga Lidzbark

2. Jędrzejewska Dagmara Płońsk

3. Szostek Martyna Płońsk, Julia Ślubowska Przasnysz

Junior Młodszy chłopiec/mężczyzna – 45 kg

1. Kacper Figura Płońsk

2. Szymon Liszewski Żuromin

3. Suchowiecki Kacper Przasnysz.

Junior młodszy dziewczynka/kobieta +60 kg

1. Oliwia Kwiatkowska Działdowo

2. Sylwia Więckiewicz Mława

3. Marta Kaczmarczyk Działdowo

Junior młodszy chłopiec mężczyzna -60 kg

1. Matoblewski Patryk Płońsk

2. Ejnik Mateusz Żuromin

3. Bejgert Karol Działdowo

z4205001

Techniki Szybkościowe

Młodzik Młodszy

1. Kajetan Pietruszka Działdowo

2. Nikodem Potorski Żuromin

3. Olaf Golanko Grudusk

Młodzik

1. Filip Smoliński Przasnysz

2. Vladyslav Ustich Działdowo

3 . Bartosz Ziemaniecki Koło

Młodzik Młodszy + 6 Cup

1. Konrad Czapliński Żuromin

2. Szymon Grzegorczyk Działdowo

3. Igor Kłosowski Lidzbark

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn