Jubileuszowy 10 Turniej Profesjonalnej Ligi Taekwon-do Bezledy 2017 – Nasi trochę w tle, ale impreza wspaniała

Fot. Justyna Kamińska Studio Statyw

W Gminnej Hali Sportowej w Bezledach odbył się w niedzielę (12 marca) Jubileuszowy 10 Turniej Profesjonalnej Ligi Taekwon-do. Rywalizowało blisko 240 zawodników w kategorii kadeta młodszego, kadeta starszego, młodzika i juniora z siedmiu klubów z województw: warmińsko mazurskiego, pomorskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Sekcja Warmii i Mazur trochę odstawały, ale najważniejsze, że nie boja się konfrontacji.

Najwięcej punktów z naszych klubów zebrali gospodarze z BTS Bartoszyce, ale największe brawa od uczestników zebrali za wspaniałą organizacje imprezy.

Ranking klubów

1 An Do Pruszcz Gdański 259

2 Combat Sports Academy 161

3 Lotos Jabłonna/Legionowo 157

4 STOCZEK Białystok 92

5 BST Bartoszyce 52

6 Egida-Olsztynek 22

7 Gladius 6

Punktujący zawodnicy do rankingu

Kadet młodszy dziewczęta

Zofia Pętaś (Gladius Ostróda) 1

Juniorki dziewczęta

4 Katarzyna Rutkowska (BTS Bartoszyce) 8

Klaudia Argalska (Egida Olsztynek) 5

Kadet młodszy chłopcy

3 Marsel Castalano (Egida Olsztynek) 8

Bartosz Piwoiwar (BTS Bartoszyce) 4

Adrian Nikraszewicz (BTS Bartoszyce) 3

Kadet starszy dziewczęta

Maja Staniszewska (Egida Olsztynek) 1

Kadet starszy chłopcy

Mikołaj Młodkowski (Egida Olsztynek) 5

Krzysztof Fafiński (Gladius Ostróda) 5

Marcel Gołombiewski (BTS Bartoszyce) 5

Szymon Sośnicki (BTS Bartoszyce) 4

Hubert Kokmoszka (BTS Bartoszyce) 3

Marsel Castalano (Egida Olsztynek) 3

Antoni Sobolewski (BTS Bartoszyce) 3

Bartosz Kujawa (BTS Bartoszyce) 3

Młodziczki

Marta Hadziewicz (BTS Bartoszyce) 3

Młodzicy

Mikołaj Spiewak (BTS Bartoszyce) 7

Krystian Kamiński (BTS Bartoszyce) 5

Michał Watemborski (BTS Bartoszyce) 3

Michał Kasprowicz (BTS Bartoszyce) 1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn