Międzynarodowe MP w Taekwon-Do ZS Put Kraków 2017 – Dziesięciu mistrzów

Fot. egida olsztynek facebook

W Krakowie odbyły się w miniony weekend (18/19 marca) Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-Do ZS Put Uczestniczyło w nich 621 zawodników z 26 klubów z całej Polski oraz 2 ekipy zagraniczne – Litwa i Austria. Doskonale zaprezentowali się reprezentanci sekcji warmińsko mazurskich: Egidy Olsztynek, Glaudiusa Ostróda i ITR Iława. W umie przywieźli 27 medali w tym 10 złotych.

Aż cztery krążki zdobył Marsel Castalano z Egidy, który otrzymał dodatkową nagrodę przyznana najlepszemu zawodnikowi w grupie dzieci. Na najwyższym stopniu podium stawali także: Wiktor Augustowski (Egida), Tomasz Ociepski (Gladius), Daniel Niedźwiedzki (ITR) – dwukrotnie, Marcin Dolecki (Gladius), Krzesimir Kasza (Gladius), Wojciech Jarosz (Egida)

Wyniki

Dzieci

Tempówki, 2009 chłopcy +9kup

2. Wiktor Augustowski – Egida Olsztynek

Tempówki, 2009 dziewczęta

2. Antonina Milewska – Egida Olsztynek

Soft Stick, 2008 chłopcy +8kup

1 Marsel Castalano – Egida Olsztynek

Techniki Specjalne, 2008 +8kup

2. Marsel Castalano – Egida Olsztynek

Tempówki, 2008 chłopcy +8kup

1. Marsel Castalano – Egida Olsztynek

Układy Formalne Tradycyjne, 2009

1. Wiktor Augustowski – Egida Olsztynek

Układy formalne tradycyjne, 2008 +8kup

1. Marsel Castalano – Egida Olsztynek

Młodzicy

Touch contact, dziewczęta -140cm

2. Maja Staniszewska – Egida Olsztynek

Tempówki, dziewczęta +150cm

3. Natalia Karbowska – ITR Iława

Tempówki, chłopcy -147.5cm

3. Kacper Sobieski – Gladius Ostróda

Touch Contact, chłopcy -150cm

3. Kacper Sobieski – Gladius Ostróda

Touch Contact, chłopcy -155cm

1. Tobiasz Ociepski – Gladius Ostróda

Techniki specjalne, chłopcy -155cm

3. Tobiasz Ociepski – Gladius Ostróda

Kadeci

Semi contact, dziewczęta -165cm

3. Oliwia Szwankowska – Gladius Ostróda

Semi contact, chłopcy -150cm

2. Jakub Kukuła – ITR Iława

Semi contact, chłopcy -160cm

1. Daniel Niedźwiedzki – ITR Iława

3. Igor Tasarz – ITR Iława

Semi contact, chłopcy +170cm

2. Marcin Dolecki – Gladius Ostróda

Light contact, chłopcy -42kg

1. Daniel Niedźwiedzki – ITR Iława

Light contact, chłopcy -48kg

2. Igor Tasarz – ITR Iława

Light-contact, chłopcy +66kg

1. Marcin Dolecki – Gladius Ostróda

2. Hubert Bursztyka – Gladius Ostróda – poza rankingiem

Juniorzy

Semi contact, mężczyźni -185cm

2. Krzesimir Kasza – Gladius Ostróda

Light contact, mężczyźni -54kg

3. Krystian Rybiński – ITR Iława

Light contact, mężczyźni -72kg

1. Krzesimir Kasza – Gladius Ostróda

2. Kacper Obrębski – ITR Iława

Seniorzy

Semi contact, mężczyźni -180cm

2. Bartosz Zabłotny – Egida Olsztynek

Techniki Specjalne, mężczyźni +175cm

1. Wojciech Jarosz – Egida Olsztynek

Najlepsi zawodnicy

Dzieci:

Marsel Castalano – Egida Olsztynek

Klasyfikacja generalna

1 Klub Sportowy "Orient" 18/22/18

2 Lubelski Klub Sportów Walki "Dan" Świdnik 18/16/18

3 Jastrzębski Klub Sportów Walki "Keiko" 13/7/7

4 KS Mistral 12/11/14

5 Krakowskie Centrum Taekwon-do 12/11/8

6 Azja Pabianice 10/4/7

............................

12 Egida Olsztynek 5/5/0

13 Klub Sportowy "Gladius" Ostróda 3/2/4

16 ITR Iława 2/3/3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn