Puchar Polski Bydgoszcz Cup 2017 (pełne wyniki) – Start Olsztyn hegemonem, Warmia i Mazury z przytupem

Fot. start osztyn facebook

W miniony weekend (25/26 marca) odbył się jeden z największych turniejów teakwondo olimpijskiego w kraju – Międzynarodowy Puchar Polski Bydgoszcz Cup 2017 . Na sześciu matach rywalizowało około 700 zawodniczek i zawodników, w tym wielu z Warmii i Mazur, którzy zgodnie zresztą z oczekiwaniami ogrywali czołowe role. Start Olsztyn stał się hegemonem wygrywając prestiżową klasyfikacje zespołową. AZS UWM był trzeci.

Uczestnicy walczyli w czterech grupach wiekowych w sobotę: kadeci i juniorzy, w niedzielę młodzieżowcy i młodzicy. Wszystkie nasze sekcje wróciły z medalami. Bilns jest imponujący tak samo liczba systematycznie trenujących u nas zawodników. Najważniejsze, że idzie z tym w parze poziom sportowy.

Medaliści Startu Olsztyn

Kadet/junior

Złoto:

Brzostek Kinga

Cudnoch Łukasz

Jamiołkowska Ewa

Krajewska Oliwia

Wajzer Maria

Wierzbicki Damian

Żyźniewski Mikołaj

Srebro:

Banaszczyk Sylwia

Krauze Bartosz

Nikliborc Natalia

Samatowicz Mateusz

Skorupska Natalia

Brąz:

Bleks Szymon

Chrapkowska Laura

Krajewska Izabella

Pilarczyk Aleksandra

Skrzeszewski Filip

Żukowska Alicja

17498575 1493850853958757 4913254387146426290 n

Młodzieżowiec U21/młodzik

Złoto:

Jamiołkowska Ewa

Krajewska Agnieszka

Sokołowski Mikołaj

Wajzer Maria

Srebro:

Banaszczyk Sylwia

Machowski Oliwier

Pilarczyk Aleksandra

Samatowicz Mateusz

Szczerbowska Beata

Brąz:

Jabłoński Zbigniew

Krajewska Oliwia

Wieniarska Anna

Wierzbicka Damian

17554189 1493850857292090 1643978236533255273 n

Medaliści AZS UWM Olsztyn

Młodzicy

Złote

Mateusz Chrzanowski,

Adam Babicki,

Kacper Wardyn.

Srebrne

Wanessa Piątkowska.

Brązowe:

Wiktoria Essen,

Adam Płoski,

Lena Zyskowska.

Kadeci

Złote

Patrycja Januszko,

Maja Wojciech,

Aleksandra Płoska,

Szymon Piątkowski,

Mateusz Kowalski.

Srebrne:

Piotr Dolat ,

Mateusz Kędzierski.

Brązowe

Igor Drążkiewicz.

Juniorzy

Brązowe

Wiktoria Strzeszewska

Szymon Powązka.

Młodzieżowcy

Brązowe

Karolina Ziejewska

Karolina Wakszyńska.

Fot. azs-uwmtaekwondopl

Wyniki

Młodzicy

27 kg

1 Babicki, Adam AZS UWM Olsztyn

3 Miszczak, Antoni LUKS Hidori Olecko

30 kg

3 Ploski, Adam AZS UWM Olsztyn

5 Kaczor, Oliwier KS Start Olsztyn

9 Pastor, Jan KS Start Olsztyn

17 Wyszomirski, Olaf UKS Victoria Morąg

33 kg

1 Chrzanowski, Mateusz AZS UWM Olsztyn

5 mikulicz, wiktor KS Start Olsztyn

5 Winter, Maximilian KS Start Olsztyn

17 Folgmann, Maciej OS Azs Olsztyn

17 (Borkowski, Hubert Piski Klub Taekwondo PKT

36 kg

1 Wardyn, Kacper AZS UWM Olsztyn POL

2 Machowski, Oliwier KS Start Olsztyn

5 Wisniewski, Bartosz AZS UWM Olsztyn

9 Bałdyga, Mateusz KS Start Olsztyn

9 Szczubełek, Pawel KS Start Olsztyn

40 kg

1 Sokołowski, Mikołaj KS Start Olsztyn

3 Jabłonski, Zbigniew KS Start Olsztyn

5 Banach, Michał KS Start Olsztyn

5 Hrynkiewicz, Jakub KS Start Olsztyn POL

5 Młynarczyk, Jakub Piski Klub Taekwondo

9 Drezek, Mikołaj Piski Klub Taekwondo PKT

44 kg

5 Frycz, Filip UKS Victoria Morąg

2017 03 25 1173

Młodziczki

27 kg

1 Krajewska, Agnieszka KS Start Olsztyn

5 Skrajny, Michalina KS Start Olsztyn

5 Januszko, Marta AZS UWM Olsztyn

9 Przygodzka, Aleksandra AZS UWM Olsztyn

30 kg

5 Skοrka, Zuzanna Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys

9 Polkowska, Oliwia Piski Klub Taekwondo PKT

33 kg

2 Szczerbowska, Beata KS Start Olsztyn

5 Paz, Antonina AZS UWM Olsztyn

36 kg

2 Piatkowska, Wanessa AZS UWM Olsztyn

3 Wieniarska, Anna KS Start Olsztyn

5 Witkowska, Karina Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys

40 kg

3 Essen, Wiktoria AZS UWM Olsztyn

52 kg

3 Zyskowska, Lena AZS UWM Olsztyn

3 Butkiewicz, Julia Luks Hidori Olecko

+57 kg

1 Mikielska, Rozalia Luks Hidori Olecko

Kadeci

Waga 33 kg

2 Kedzierski, Mateusz AZS UWM Olsztyn

3 Drazkiewicz, Igor AZS UWM Olsztyn

5 Czerniawski, Dominik AZS UWM Olsztyn

9 Godlewski, Michal KS Start Olsztyn

Waga 37 kg

1 Kowalski, Mateusz AZS UWM Olsztyn

9 Krawczyk, Filip LUKS Hidori Olecko

9 Nedzak, Dominik KS Start Olsztyn

Waga 41 kg

5 Kowalczyk, Tymoteusz AZS UWM Olsztyn

9 Golebiewski, Adrian AZS UWM Olsztyn

17 Nedzak, Mateusz KS Start Olsztyn

17 Kawa, Szymon KS Start Olsztyn

17 Drezek, Mikolaj Piski Klub Taekwondo

17 Klujszo, Jakub KS Start Olsztyn

Waga 45 kg

2 Dolat, Piotr AZS UWM Olsztyn

5 Wolkowski, Adam KS Start Olsztyn

5 Markowski, Stefan KS Start Olsztyn

17 Kowalewski, Filip OS AZS Olsztyn

17 Raszkowski, Wiktor LUKS Hidori Olecko

Waga 45 kg

17 Brzostek, Hubert KS Start Olsztyn

17 Karwowski, Konrad Piski Klub Taekwondo

Waga 53 kg

1 Piatkowski, Szymon AZS UWM Olsztyn

9 Diallo, Salam KS Start Olsztyn

17 Kaminski, Konrad LUKS Hidori Olecko

Waga 57 kg

1 Cudnoch, Lukasz KS Start Olsztyn

3 Bleks, Szymon KS Start Olsztyn

Waga 61 kg

5 Bartosinski, Jakub KS Start Olsztyn

5 Rubin, Filip LUKS Hidori Olecko

+65 kg

2 Krauze, Bartosz KS Start Olsztyn

2017 03 25 1196

Kadetki

Waga 33 kg

5 Gulmontowicz, Dominika KS Taekwondo Gizycko

Waga 37 kg

1 Januszko, Patrycja AZS UWM Olsztyn POL

2 Skorupska, Natalia KS Start Olsztyn

3 Krajewska, Izabella KS Start Olsztyn

5 Sobania, Milena KS Start Olsztyn

Waga 44 kg

1 Wojciech, Maja Azs Uwm Olsztyn

3 Chrapkowska, Laura KS Start Olsztyn

9 Skorupska, Amelia KS Start Olsztyn

Waga 47 kg

9 Miastkowska, Izabell KS Start Olsztyn

Waga 51 kg

1 Ploska, Aleksandra AZS UWM Olsztyn

5 Kowalczuk, Oliwia KS Start Olsztyn

5 Szypkowska, Olimpia KS Start Olsztyn

5 Pazdziorko, Maja KS Start Olsztyn

9 Chrapkowska, Anna KS Start Olsztyn

Waga 55 kg

3 Zukowska, Akicja KS Start Olsztyn

Waga 59 kg

5 Maczynska, Katrzyna Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys' POL

9 Kulakowska, Alicja KS Start Olsztyn

Waga + 59 kg

5 Konecko, Radoszka KS Start Olsztyn

2017 03 25 1286

Juniorzy

45 kg

1 Zyzniewski, Mikolaj KS Start Olsztyn

3 Siemaszkiewicz, Mikołaj OS AZS Olsztyn

Waga 48 kg

1 Wierzbicki, Damian KS Start Olsztyn

Waga 51 kg

3 Powazka, Szymon AZS UWM Olsztyn

Waga 55 kg

9 Zyskowski, Jakub AZS UWM Olsztyn

9 Suliński, Filip Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

Waga 63 kg

5 Grabowski, Jakub KS Start Olsztyn

9 Tryniszewski, Dariusz MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

9 Supiński, Paweł OS AZS Olsztyn

9 Grabowski, Szymon KS Start Olsztyn

Waga 68 kg

5 Kowalski, Adam AZS UWM Olsztyn

Waga 78 kg

3 Skrzeszewski, Filip KS Start Olsztyn

5 Fiecko, Kacper KS Taekwondo Gizycko

Waga +78 kg

2 Samatowicz, Mateusz KS Start Olsztyn

2017 03 25 1314

Juniorki

1 Brzostek, Kinga KS Start Olsztyn

3 Barszczewska, Karolina LUKS Hidori Olecko

Waga 49 kg

3 Lojko, Aleksandra Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys'

9 Michalewska, Alicja KS Start Olsztyn

Waga 52 kg

1 Krajewska, Oliwia KS Start Olsztyn

5 Balcerewicz, Marta MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

Waga 55 kg

1 Jamiolkowska, Ewa KS Start Olsztyn POL

2 Nikliborc, Natalia KS Start Olsztyn POL

3 Strzeszewska, Wiktoria AZS UWM Olsztyn

Waga 59 kg

9 Mikulicz, Aleksandra KS Start Olsztyn

Waga 63 kg

5 Grabarczyk, Paulina KS Start Olsztyn

5 Kowalewska, Paulina OS AZS Olsztyn POL

5 Debowska, Emilia KS Start Olsztyn POL

Waga 68 kg

3 Pilarczyk, Aleksandra KS Start Olsztyn

Waga +68 klg

1 Wajzer, Maria KS Start Olsztyn POL

2 Banaszczyk, Sylwia KS Start Olsztyn

2017 03 25 2611

Młodzieżowcy U21

54 kg

3 Wierzbicki, Damian KS Start Olsztyn

63 kg

5 Grabowski, Szymon KS Start Olsztyn

9 Grabowski, Jakub KS Start Olsztyn

68 kg

2 Miszczak, Maurycy Luks Hidori Olecko

5 Kowalski, Adam AZS UWM Olsztyn

74 kg

9 Madejski, Michał OS AZS Olsztyn

80 kg

2 Samatowicz, Mateusz KS Start Olsztyn

87 kg

1 Radliński, Patryk Uks Victoria Morąg

+87 kg

1 Chrobociński, Kuba OS AZS Olsztyn

2 Milcarz, Sebastian LUKS Hidori Olecko

2017 03 25 2556

Kobiety U21

49 kg

3 Masiewicz, Sara Kętrzyński Klub Taekwondo ,,tygrys' POL

3 Lojko, AleksandraKętrzyński Klub Taekwondo ,,tygrys'

53 kg

1 Jamiołkowska, Ewa KS Start Olsztyn POL

2 Rutkowska, Magdalena OS AZS Olsztyn POL

3 Krajewska, Oliwia KS Start Olsztyn

5 Lubiecka, Julia UKS Victoria Morąg

57 kg

5 Wierzbicka, Gabriela AZS UWM Olsztyn POL

5 Mikulicz, Aleksandra KS Start Olsztyn

62 kg

3 Ziejewska, Karolina AZS UWM Olsztyn

9 Debowska, Emilia KS Start Olsztyn

67 kg

2 Pilarczyk, Aleksandra KS Start Olsztyn

73 kg

2 Wakszyńska, Karolina AZS UWM Olsztyn

+73 kg

1 Wajzer, Maria KS Start Olsztyn

2 Banaszczyk, Sylwia KS Start Olsztyn

3 Jodkowska, Magdalena KS Taekwondo Gizycko

2017 03 25 2064

Klasyfikacja drużynowa Młodzik

1. AZS OS Poznan 86 pkt 4 4 0

2. KS Start Olsztyn 66 pkt 2 2 2

3. AZS UWM Olsztyn 65 pkt 3 1 3

4. Szakal Jezyce 33 pkt 2 1 0

5. UKS 10 Bydgoszcz 21 pkt 0 1 2

6. AZS OS Lodz 17 pkt 1 1 1

................................

13. LUKS Hidori Olecko 11 pkt 1 0 2

29 Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys' 2 pkt 0 0 0

2017 03 25 1882

Klasyfikacja drużynowa Kadet

1. AZS UWM Olsztyn 128 pkt 5 2 1

2. AZS OS Poznan 115 pkt 3 2 4

3. KS Start Olsztyn 105 pkt 1 2 4

4. UKS 10 Bydgoszcz 44 pkt 1 1 0

AZS-AWF Warszawa 44 pkt 1 1 0

6. TKKF Promyk Ciechanów 43 pkt 2 0 1

.............................

30. Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys' 11 pkt 0 1 0

39. LUKS Hidori Olecko 8 pkt 0 0 0

40 Piski Klub Taekwondo 6 pkt 0 0 0

47 KS Taekwondo Gizycko 2 pkt 0 0 0

47OS AZS Olsztyn 2 pkt 0 0 0

2017 03 25 1882

Klasyfikacja drużynowa junior

1. KS Start Olsztyn 129 pkt. 6 3 2

2. UKS G8 Bielany 92 pkt. 5 1 0

3. AZS OS Poznan 71 pkt. 2 2 3

4. UKS Dragon 37 pkt 0 0 5

5. Biale Tygrysy Jarocin 35 pkt. 0 2 1

6. Legionowska Akademia Sportow Walki 34 pkt 1 0 3

.............................

18. AZS UWM Olsztyn 14 pkt 0 0 2

23. OS AZS Olsztyn 9 pkt 0 0 1

28 MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie 6 pkt 0 0 0

36 Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys' 5 pkt 0 0 1

41 LUKS Hidori Olecko 3 pkt 0 0 1

43. KS Taekwondo Gizycko 2 pkt 0 0 0

2017 03 25 1542

Klasyfikacja drużynowa Młodzieżowiec

1. AZS-AWF Warszawa 53 pkt 3 2 0

2. AZS OS Poznan 51 pkt 3 1 3

3. KS Start Olsztyn 45 pkt 2 3 2

4. Legionowska Akademia Sportow Walki 26 pkt 2 0 2

5. UKS Koryo Mszana Dolna 19 pkt 1 2 0

6. OS AZS Olsztyn 14 pkt 1 1 0

..............................................

10. UKS Victoria Morąg 11 pkt 1 0 0

11. LUKS Hidori Olecko 10 pkt 0 2 0

15. AZS Uwm Olsztyn 8 pkt 0 1 1

17. Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys' 6 pkt 0 0 2

28 KS Taekwondo Gizycko 1 pkt. 0 0 1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn