II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz 2017 - W pierwszej kolejności Szczytno, a potem Bartoszyce i Lidzbark Warmiński

Fot. Arek Paklula (ilustracja)

W II Otwartym Turnieju Karate Kyoukushin o Puchar Burmistrza Korsz zmierzyli się w sobotę (10 czerwca) zawodnicy z sekcji warmińsko-mazurskich z: Reszla, Dobrego Miasta, Bartoszyc, Lidzbarka Warmińskiego, Bisztynka, Szczytna, Korsz, Sępopola i Węgorzewa - startowało 120 młodych karateków. To dowód popularności dyscypliny, skoro w regionalnej imprezie frekwencja była tak dobra.

Najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci Szczytna, a w dalszej kolejności Bartoszyc Lidzbarka Warmińskiego i Sępopola, ale na podium każdy miał swojego przedstawiciela. Z uwagi na niewielka odległość do Korsz młodzi uczestnicy mogli liczyć na gorący doping rodziców. Sędzią głównym był sensei Andrzej Litwin (3 Dan), organizatorem : Bartoszycki Klub Kyokushin Karate i Urząd Miasta Korsze. Patronat Honorowy objął burmistrz Korsz Ryszard Ostrowski.

Wyniki

Walki

kadet młodszy chłopcy 10-09 średnia

1 Wasiak Franciszek Węgorzewo

2 Grzegorczyk Alan Szczytno

3 Łączyński Rafał Szczytno

kadet młodszy chłopcy 10-09 lekka

1 Maciorowski Mateusz Korsze

2 Deptuła Dominik Szczytno

3 Latosiński Radosław Węgorzewo

kadet młodszy dziewczęta 10-09 średnia

1 Wąsewicz Paula Szczytno

2 Baranowska Aleksandra Bartoszyce

3 Murawska Bartoszyce Bartoszyce

kadet dziewczęta 08-07 średnia

1 Bąk Karolina Sępopol

2 Wiśniewska Zuzanna Węgorzewo

3 Cekalska Lena Szczytno

kadet chłopcy 08-07 super lekka

1 Zembrzuski Maksymilian Szczytno

2 Kowalczyk Piotr Lidzbark W.

3 Daniluk Dawid Lidzbark W.

kadet młodszy dziewczęta 10-09 lekka

1 Panasiuk Zosia Szczytno

2 Rekść Michalina Lidzbark W.

kadet dziewczęta 08-07 średnia

1 Brodiuk Lena Bartoszyce

2 Kuprewicz Karina Węgorzewo

3 Kosińska Kinga Bartoszyce

kadet chłopcy 08-07 lekka

1 Tylicki Konrad Korsze

lekka 2 Szczepański Jakub Bartoszyce

lekka 3 Kurta Mikołaj Lidzbark W.

kadet chłopcy 08-07 średnia

1 Pakuła Grzegorz Sępopol

2 Cymerman Wiktor Szczytno

3 Dzik Artut Bartoszyce

młodzik młodszy dziewczęta 06-05 lekka

1 Gałązka Lena Lidzbark W.

2 Tokarska Aleksandra Szczytno

3 Gołaszewska Ewa Szczytno

młodzik młodszy chłopcy 06-05 lekka

1 Wach Miłosz Lidzbark W.

2 Draba Bartłomiej Szczytno

3 Tabor Maksymilinan Dobre Miasto

młodzik młodszy chłopcy 06-05 super lekka

1 Rogala Jan Szczytno

lekka 2 Kandybowicz Filip Szczytno

lekka 3 Mikos Michał Sępopol

młodzik młodszy dziewczęta 06-05 średnia

1 Rogacz Maja Szczytno

2 Jackiewicz Julita Korsze

3 Wojciechowicz Amelia Bartoszyce

młodzik młodszy chłopcy 06-05 średnia

1 Barański Mikołaj Szczytno

2 Kłodowski Filip Szczytno

3 Szempliński Olaf Szczytno

młodzik dziewczęta 04-03 lekka

1 Bakuła Alekasndra Lidzbark W.

2 Wziątek Oliwia Sępopol

3 Włodarczyk Patrycja Sępopol

młodzik chłopcy 04-03 lekka

1 Jasinowicz Michał Lidzbark W.

2 Orzoł Aleksander Szczytno

3 Siekierzycki Maksym Bartoszyce

młodzik dzięwczęta 04-03 średnia

1 Basiukiewicz Julia Korsze

2 Stankiewicz Weronika Sępopol

3 Zawadzka Marta Lidzbark W.

junior chłopiec 02-01 lekka

1 Skarul Paweł Bartoszyce

2 Warmke Piotr Bartoszyce

3 Żelaznowski Konrad Szczytno

junior chłopiec 02-01 średnia

1 Pażuś Dawia Bartoszyce

2 Wzorek Adrian Lidzbark W.

3 Jowik Maciej Lidzbark W.

KATA 2009 I młodsi taikyoku sono ichi

1 Baranowska Aleksandra Bartoszyce

2 Hajn Grzegorz Szczytno

3 Wąsewicz Paula Szczytno

KATA 2007-2008 taikyoku sono san

1 Bąk Karolina Sępopol

2 Cymerman Wiktor Szczytno

3 Zembrzuski Maksymilian Szczytno

KATA 2005-2006 pinian sono ichi

1 Gołaszewska Ewa Szczytno

2 Wojciechowicz Amelia Bartoszyce

3 Hajn Natalia Szczytno

KATA 2003-2004 pinian sono ni

1 Kruszyńksa Aleksandra Szczytno

2 Zawadzka Marta Lidzbark W.

3 Wziątek Oliwia Sępopol

KATA 2001-2002 pinian sono san

1 Wzorek Adrian Lidzbark W.

2 Tucki Rafał Sępopol

3 Pycko Zuzanna Sępopol

KATA 2000 i starsi SENIOR pinian sono yon/pinian sono go

1 Zyśk Mateusz Reszel

2 Stemacher Hubert Korsze

3 Konwicka Weronika Lidzbark W.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn