Bartoszyce Cup 2017 – Szczytno i gospodarze daleko przed resztą

Fot. bartoszyce cup 2017

W sobotę (18 listopada) odbył się XI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Bartoszyce Cup 2017. W imprezie rywalizowało 167 zawodników i zawodniczek z 10 ośrodków, głównie z Warmii i Mazur, ale byli też karatecy z Radzymina, Łosic i Tarnowa. Turniej skierowano był do młodzieży. Juniorzy walczyli w formule semi kontakt, pozostali w light kontakt. Najlepiej zaprezentowali się zawodnicy ze Szczytna i Bartoszyc.

W klasyfikacji drużynowej wyraźnie wyprzedzili pozostałe ekipy Nagrodę Burmistrza Miasta Piotra Petrykowskiego otrzymała Aleksandra Kruszyńska ze Szczytna. Nagrody posła na Sejm RP Adama Ołdakowskiego " Najlepsi Zawodnicy " zostały w Bartoszycach i stały się własnością Patrycji Włodarczyk i Dawida Pażuś (oboje BKKK).

Turniej miał uroczysta oprawę, cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko osób bliżej związanych z karate.

Wyniki

semi kontakt

Juniorzy 00, 01 +75

1. Dawid Pażuś Bartoszyce

2. Wojciech Górski Ełk

3. Maciej Kotkowski Radzymin

3. Przemysław Kozłowski Bartoszyce

semi kontakt

Juniorzy 00,01 -75

1. Paweł Skarul Bartoszyce

2. Michał Rudnik Radzymin

3. Paweł Wardach Radzymin

semi kontakt

Juniorzy 00,01 -65

1. Maciej Zinówko Ełk

2. Oskar Sosnowski Ełk

3. Kuba Pałaszewski Radzymin

3. Maks Podlecki Radzymin

semi kontakt

Juniorki 00,01 +55

1. Weronika Konwicka Lidzbark Warmiński

2. Natalia Korzec Tarnów

Light kontakt

Młodzicy 02,03 +52

1. Kacper Wójcik Radzymin

2. Maciej Jowik Lidzbark Warmiński

3. Sebastian Ladziński Bartoszyce

3. Piotr Młynarczyk Szczytno

Light kontakt

Młodzicy 02,03 -52

1. Patryk Kujawski Radzymin

2. Konrad Żelaznowski Szczytno

3. Daniel Kogut Radzymin

Light kontakt

Młodziczki 02,03 +50

1. Maja Begicz Ełk

2. Julia Wiewiórka Łosice

3. Paulina Szweczuk Radzymin

3. Maja Nagadowska Szczytno

Light kontakt

Młodziczki 02,03 -50

1. Ewa Prokuda Ełk

2. Aleksandra Bakuła Lidzbark Warmiński

3. Oliwia Wziątek Bartoszyce

3. Zuzanna Pycko Bartoszyce

23622323 1122986357836824 7166852722902486992 n

Light kontakt

Młodzik Mł. 04, 05 ŚREDNIA

1. Filip Lenkiewicz Radzymin

2. Krystian Grzegorczyk Szczytno

3. Olaf Szempliński Szczytno

3. Michał Mrozik Giżycko

Light kontakt

Młodzik Mł 04,05 LEKKA

1. Aleksander Orzoł Szczytno

2. Michał Szałwia Radzymin

3. Kacper Strześniewski Ełk

3. Filip Kłodowski Szczytno

Light kontakt

Młodziczki Mł 04,05 ŚREDNIA

1. Patrycja Włodarczyk Bartoszyce

2. Laura Wajdner Giżycko

3. Natalia Zentarra Szczytno

3. Zuzia Ludziejewska Radzymin

Light kontakt

Młodziczki Mł 04,05 LEKKA

1. Aleksandra Kruszyńska Szczytno

2. Lena Gałązka Lidzbark Warmiński

3. Helena Korczewska Szczytno

3. Julia Suchodolska Szczytno

23621576 1122986344503492 1001850652816149760 n

Light kontakt

Kadet chłopcy 06, 07 ŚREDNIA

1. Grzegorz Pakuła Bartoszyce

2. Marcelin Świetlikowski Szczytno

3. Damian Kurpiewski Węgorzewo

3. Maksymilian Husar Węgorzewo

Light kontakt

Kadet chłopcy 06, 07 LEKKA

1. Karol Katzmarski Szczytno

2. Miłosz Wach Lidzbark Warmiński

3. Adrian Krawczyk Radzymin

3. Bartłomiej Młyński Bartoszyce

Light kontakt

Kadetka Dziewczęta 06, 07 ŚREDNIA

1. Ewa Gołaszewska Szczytno

2. Amelia Wojciechowicz Bartoszyce

3. Michalina Kowalewska Bartoszyce

3. Katarzyna Latosińska Węgorzewo

Light kontakt

Kadetka dziewczęta 06, 07 LEKKA

1. Wiktoria Wądołowska Giżycko

2. Amelia Chmielnicka Łosice

3. Zuzanna Jóźwik Giżycko

3. Nikola Krawczuk Giżycko

Light kontakt

Kadetka chłopcy 06, 07 Super Lekka

1. Jan Rogala Szczytno

2. Bartłomiej Draba Szczytno

3. Artur Dzik Bartoszyce

3. Michał Mikos Bartoszyce

Light kontakt

Kadet Mł. chłopcy 08, 09 ŚREDNIA

1. Wiktor Cymerman Szczytno

2. Konrad Tylicki Bartoszyce

3. Paweł Czachowski Giżycko

3. Jakub Borkowski Bartoszyce

Light kontakt

Kadet Mł. chłopcy 08, 09 LEKKA

1. Maksymilian Zębrzuski Szczytno

2. Jakub Szczepański Bartoszyce

3. Bartosz Kazimierczuk Bartoszyce

3. Radosław Latosiński Węgorzewo

Light kontakt

Kadetka Mł. Dziewczęta 08, 09 ŚREDNIA

1. Maria Stankiewicz Bartoszyce

2. Martyna Wiśniewska Szczytno

3. Natalia Mańk Szczytno

3. Zuzanna Wiśniewska Węgorzewo

Light kontakt

Kadetka Mł. dziewczęta 08, 09 LEKKA

1. Karolina Hanusz Lidzbark Warmiński

2. Lena Murawska Bartoszyce

3. Daria Satuła Szczytno

3. Aleksandra Baranowska Bartoszyce

Light kontakt

DZIECI chłopcy 10,11 ŚREDNIA

1. Mateusz Maciorowski Bartoszyce

2. Filip Kowalczyk Dobre Miasto

3. Paweł Grabowski Szczytno

3. Wiktor Mrówka Bartoszyce

Light kontakt

DZIECI chłopcy 10,11 LEKKA

1. Michał Kurek Lidzbark

2. Kornel Kucharski Bartoszyce

3. Szymon Kuźniewski Lidzbark Warmiński

3. Grzegorz Hajn Szczytno

Light kontakt

DZIECI Dziewczęta 10,11 ŚREDNIA

1. Zofia Panasiuk Szczytno

2. Julia Wolf Dobre Miasto

Wyróżnienia

Najlepszy zawodnik Dawid Pażuś

Najlepsza zawodniczka Patrycja Włodarczyk

23658781 1122986471170146 4048141757947284105 n

Klasyfikacja klubowa

1 Szczytno 66

2 Bartoszyce 57

3 Radzymin 29

4 Lidzbark Warmiński 28

5 Ełk 22

6 Giżycko 12

7 Łosice 6

8 Dobre Miasto 6

9 Węgorzewo 5

10 Tarnów 3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn