Samorządowe Mistrzostwa o Puchar Marszałka Województwa Kaczory 2017 – Dziesiątki na zamówienie

Fot. gmina orneta facebook

Klub Strzelecki Garda Ostróda i Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS zorganizowały przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Samorządowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Gustawa Marka Brzezina. Na obiekcie KS Garda Kaczory wystartowały reprezentacje ponad 20 gmin. Uczestnicy strzelali z broni krótkiej i karabinów. W najbardziej prestiżowej klasyfikacji drużynowej wygrała Gmina Iława II.

Na podium znalazły się jeszcze Gmina Orneta i Gmina Ryn. Indywidualnie najlepszym strzelcem z broni krótkiej okazał się Robert Mazurowski (Iława II), a z długiej Marcin Jurek (Mrągowo).

Wyniki

Klasyfikacja drużynowa

1 Gmina Iława II (Kamil Stępniak, Robert Mazurowski, Mateusz Szcześniak) 485

2 Gmina Orneta (Mirosław Bieliński, Waldemar Olender, Mirosław Kurenda) 474

3 Gmina Ryn ( Tadeusz Kwiatkowski, Krzysztof Modzelewski, Andrzej Żmijewski) 460

4 Gmina Sorkwity (Zygmunt Jurek, Dawid Kurda, Julian Drężek) 452

5 Gmina Gietrzwałd (Grzegorz Pawłowski, Dariusz Gałka, Dariusz Kamiński) 450

6 Gmina Ostróda I (Marcin Ługiewicz, Paweł Fijas, Kacper Wszałkowski) 445

7 Górowo Iławeckie 443

8 Gmina Mrągowo 440

9 Gmina Grunwald 436

10 Starostwo Powiatowe w Iławie 419

11 Gimna Morąg 413

12 Gmina Bisztynek 410

13 Gmina Iława I 397

14 Starostwo Powiatowe w Kętrzynie 388

15 Miasto Mrągowo 381

16 Miasto Bartoszyce 345

17 Gmina Lidzbark Welski 322

18 Miasto Braniewo 316

19 Nadleśnictwo Stare Jabłonki 311

20 Gmina Ostróda II 293

21 Gimna Lubawa 273

22 Port Lotnicz Szymany 271

23 Miasto Ostróda 271

24 Gmina Lubawa II 225

25 Gmina Jeziorany 205

26 Starostwo Nowe Miasto Lubawskie 205

27 Gmina Kozłowo 124

21231826 1714988111853379 3609973738438220934 n

Wyniki indywidualne

Pistolet

1 Robert Mazurowski (Gmina Iława II) 89

2 Kamil Stępniak (Gmina Iława II) 86

3 Włodzimierz Mońka (Gmina Bisztynek) 81

4 Dawid Kurda Gmina Sorkwity) 79

5 Łukasz Borszewski (Starostwo Powiatowe w Iławie) 78

6 Krzysztof Modzelewski Gmina Ryn) 77

7 Dariusz Gałka (Gmina Gietrzwałd) 77

8 Mateusz Woźniczak Gimna Ostróda II) 77

9 Marcin Jurek (Gmina Mrągowo) 76

10 Jan Laskowski (Gmina Lubawa) 75

21231713 1714988118520045 4425101186320435196 n

Karabin

1 Marcin Jurek (Gmina Mrągowo) 95

2 Kamil Stępniak (Gmina Iława II) 95

3 Kacper Wszałkowski (Gmina Ostróda I) 94

4 Robert Pająk (Miasto Bartoszyce) 94

5/6 Waldemar Olender (Gmina Ostróda) 93

5/6 Andrzej Żmijewski (Gmina Ryn) 93

7 Robert Grzegolec (Starostwo Powiatowe w Iławie) 92

8/9 Włodzimierz Mońka (Gmina Bisztynek) 92

8/9 Mirosław Kurenda (Gmina Orneta) 92

10 Marek Furmanek (Miasto Mrągowo) 91

10 Dawid Kurda (Gmina Sorkwity) 91

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn