Gwardziści wykorzystali ferie na sportowo – Dalej pracują bo marzą im się medale...

Fot. nadesłane

Judocy TS Gwardia Olsztyn czas wolny od nauki spędzili bardzo pracowicie. Zwolnieni z obowiązków szkolnych mogli poświęcić się w całości treningowi. Z zapałem więc ładowali akumulatory, poprawiali technikę by jak najlepiej wypaść w zbliżających się imprezach najwyższej krajowej rangi. Trenerzy odpowiedzialni za swoje grupy też starali się wykorzystać każda wolna chwilę.

W drugim tygodniu ferii grupy dzieci i młodzików z Andrzejem Grudzińskim oraz trenerami Ferdynandem Stelmachem i Jackiem Cydzikem wyjechały do Cetniewa, gdzie trenowały na macie, brały udział w grach i ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz uczestniczyły w organizowanych wycieczkach.

Grupa juniorów i juniorów młodszych ze Stanisławem Antczakiem wyjechała do Zakopanego by wziąć udział w treningach wysiłkowych przed czekającymi ich Mistrzostwami Polski w pierwszych miesiącach tego roku.

Zawodnicy pod kierunkiem trenera Wacława Najmowicza trenowali na macie, nartach biegowych, łyżwach, grali na zaśnieżonym boisku w piłkę nożną. Zmęczeni treningami odpoczywali w wodach termalnych pod gołym niebem, gdzie temperatura wody dochodziła do 40 stopni C, przy temperaturze powietrza minus 8 stopni C. Cała grupa biorąca udział w zgrupowaniu świetnie radziła sobie z jazdą na łyżwach i nartach pomimo długich tras pełnych trudnych podejść i zjazdów . Sportowcy powrócili do Olsztyna wzmocnieni i z zadowoleniem przystępują do pierwszego po feriach treningu.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn