Mali Wojownicy Katana Szczytno i Arrachionu pokazali moc w Wołominie – Akcenty Tomity i MOS Braniewo w Gdyni, Łapach i Grudziądzu

Fot. mali wojownicy katana szczytno facebook

W sobotę (28 października) Mali Wojownicy Katana Szczytno i Arrachionu Olsztyn uczestniczyli w Wołominie Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzieży Ne-waza/BJJ, gdzie walczyli w dwóch formułach w kimonach (Gi) i bez kimon (No Gi). Spisali się doskonale zdobywając mnóstwo nagród. Judocy MOS Braniewo i TomityElbląg rywalizowali w turbiejach judo w Grudziądzu, Łapach i Gdyni

Turniej Dzieci i Młodzieży Ne-waza/BJJ Wołomin

Osiągnięcia indywidualne Małych Wojowników Katana Szczytno

Marcel Kobylas w Gi 5 miejce i w No Gi 4 miejsce

Tomasz Kacprzak w Gi- brąz i w No Gi- brąz

Ignacy Stachula w Gi 4 miejsce

Igor Szewczak w Gi- srebro i w No Gi- srebro.

Ksawery Ochenkowski w Gi- złoto i w No Gi- złoto

Dominik Szczerbo w Gi-brąz i w No Gi- brąz

Oliwia Gajk w Gi- 4miejsce i w No Gi- 4 miejsce

Marcin Błaszczak w Gi- złoto i w No Gi- brąz

Tymoteusz Stachula w Gi- złoto i w No Gi- złoto.

Antoni Skowroński w Gi- 4miejsce i w No Gi- brąz.

Piotr Szewczak w No Gi walka w Super Fight - złoto

Gaspar Swięciński w Gi- złoto i w No Gi- złoto

Damian Srebrzyński w Gi- brąz i w No Gi- brąz.

Igor Szatkowski w No Gi- srebro

Fot. mali wojownicy katana szczytno facebook

Osiągnięcia indywidualne Arrachion Olsztyn

Hubert Hrymowicz - 1 miejsce (No Gi)

Wiktor Wierzbicki - 1 miejsce (No Gi) 2 miejsce (Gi)

Martyna Kołakowska - 2 miejsce (No Gi)

Lena Błotniak - 2 miejsce (No Gi)

Jakub Zawadzki - 2 miejsce (No Gi) 1 miejsce (Gi)

Alan Kornatowski - 2 miejsce (No Gi)

Norbert Rostek - 2 miejsce (No Gi)

Adam Ciński - 2 miejsce (No Gi) 3 miejsce (Gi)

Paweł Cieślak - 2 miejsce (No Gi) 2 miejsce (Gi)

Bartek Krawczyński - 3 miejsce (No Gi) 3 miejsce (No Gi - Wyższa Kategoria Wagowa)

Aleksander Kolendo - 3 miejsce (No Gi)

Oliwier Staniszewski - 4 miejsce (No Gi) 4 miejsce (Gi)

Maksymilian Kolendo - 4 miejsce (No Gi)

Fot. Arrachion.pl

36

Mistrzostwa Pomorza Gdynia 2017

W sobotę (28 października) odbyły się XXV Mistrzostwa Pomorza w Gdyni. Tomitę Elbląg reprezentowało dwóch zawodników: Kacper Bednarczuk (kat.29kg), który zajął pierwsze miejsce i Rafał Kurbat (kat.50kg) – uplasował się na 7 pozycji

Kacper stoczył 5 walk i wszystkie wygrał z czego 4 walki wygrał przez ippon, a walkę finałową w pięknym stylu zakończył przez waza-ri w dogrywce pokazując swoją dominację w tej wadze.

22852877 1847506565289748 6890700160412185817 n

Turniej im. Antoniego Laszuka Łapy

Tymek Lic (Tomita) w Międzynarodowym Turnieju judo im. Antoniego Laszuka w Łapach, w kat wag. do 33 kg wywalczył złoto.

23031221 1847690455271359 3107188960316626089 n

Festiwal Judo Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza

W Festiwalu Judo Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza wzięło udział ponad 200 zawodników z północnej Polski. Miejski Ośrodek Sportu w Braniewie reprezentowało pięciu zawodników, wszyscy wrócili z medalami

Złote zdobyli:

Wiktoria Samokar – waga do 34 kg

Maciej Dryka – waga do 46 kg

Srebrne

Kinga Machnowska – waga + 41 kg

Igor Łutaj – waga do 28 kg

Brązowy

Dominik Krynicki – waga do 38 kg

ju9

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn