Baltic Judo Cup Gdynia 2018 – Młodsi też stawali na podium

Fot. nadesłane

Informowaliśmy już o występach judoków okręgu warmińsko-mazurskiego w starszych grupach wiekowych (juniorzy i juniorzy młodsi). Zawody rozpoczęły się już w piątek (8 czerwca) od rywalizacji dzieci U12 i U14, a w sobotę walczyli też młodzicy (U16). Startowali w powodzeniem judocy z Olsztyna, Elblaga, Ełku i Ostródy, a zwycięstwa odnieśli: Szymon Bugowski i Gabriela Czyżewska (Gwardia Olsztyn) oraz Monika Wołoszyn (Tomita)

Wyniki młodszych kategorii wiekowych

MU12-46 (7)

2. Mikołaj CHODAŃ T.S. GWARDIA Olsztyn

MU12-50 (5)

1. Szymon BUGOWSKI T.S. GWARDIA Olsztyn

2. Filip KARKOTKA T.S. GWARDIA Olsztyn

MU12-60 (4)

2. Krystian ŻBIKOWSKI MKS ŻAK EŁK

WU14-49 (2)

1. Gabriela CZYŻEWSKA T.S. GWARDIA Olsztyn

MU14-39 (7)

3. Wojciech GALIŃSKI "MKS "Truso" Elblag- judo"

MU14-42 (10)

5. Adam MOZOL T.S. GWARDIA Olsztyn

MU14-46 (12)

5. Bernard MIK Klub Judo Shamo Ełk

MU14-50 (5)

5. Adam WOŁKOWSKI T.S. GWARDIA Olsztyn

MU14-55 (3)

2. Maksymilian STRAUSS T.S. GWARDIA Olsztyn

WU16-40 (4)

4. Wiktoria PIOTROWICZ "UKS "SHIZOKU" Ostróda"

WU16-48 (9)

5. MAJA GUTOWSKA Klub Judo Shamo Ełk

7. Kinga FIRAN "UKS "SHIZOKU" Ostróda"

WU16-57 (6)

1. Monika WOŁOSZYN UKS Tomita Ebląg

WU16+70 (3)

2. Joanna GRUDZIŃSKA T.S. GWARDIA Olsztyn

MU16-46 (12)

7. Maciej JOŃCA T.S. GWARDIA Olsztyn

MU16-50 (10)

5. Jakub KOLOS T.S. GWARDIA Olsztyn

MU16-55 (23)

3. PIOTR DANIELUK Klub Judo Shamo Ełk

5. OSKAR SZURAKOWSKI Klub Judo Shamo Ełk

MU16-60 (18)

5. PATRYK LASKOWSKI Klub Judo Shamo Ełk

MU16-66 (17)

3. BARTOSZ KUKLIŃSKI Klub Judo Shamo Ełk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn