The Hague Grand Prix 2018 – Maciej Sarnacki tym razem na podium

W niedziele (18 listopada) zakończył się turniej Grand Prix Haga zaliczany do rankingowej punktacji, która stanowi eliminacje do Igrzysk Olimpijskich. Maciej Sarnacki z TS Gwardia Olsztyn tym razem stanął na podium, zdobywając brązowy medal. Z uwagi na małą liczbę zawodników kategorii +100 olsztynian rozpoczął rywalizacje od ćwierćfinału, gdzie dość niespodziewanie przegrał przed czasem z Włochem Vincenzo d’Arco.

Potem jednak odniósł dwa zwycięstwa nad Ukraińcem Andrii Kolesnykiem i Holendrem Jurem Spijkersem. W efekcie zajął tzrecie miejsce w turnieju i zdobył kolejne punkty do rankingu, w którym aktualnie jest piąty