XII Memoriał Józefa Matrackiego Olsztyn 2019 - W Uranii pole walki dla młodzików i dzieci

Fot.ilustracja

W najbliższą sobotę (25 maja) w hali widowiskowo – sportowej „Urania” w Olsztynie odbędą się zawody sportowe pod nazwą „Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Olsztyna młodzików i dzieci w judo – XII. Memoriał Józefa Jerzego Matrackiego”. Turniej organizuje TS Gwardia przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Olsztyna i objęty został Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Startować będą młodzicy U15 (rocznik 2004 – 2005) oraz dzieci U13 (2006 - 2007) z północno-wschodniej Polski oraz zaproszone ekipy z Kaliningradu i Grodna (Białoruś). Sobotni turniej jest kolejną edycją otwartych mistrzostw Olsztyna młodzików i dzieci. Po raz dwunasty występować będzie pod nazwą „Memoriał Józefa Jerzego Matrackiego”- byłego trenera olsztyńskiego klubu, którego pamięci ten turniej jest poświęcony. Spodziewany jest udział ponad 150 uczestników z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego a także zaprzyjaźnionych ekip z Kaliningradu i Grodna.

Podczas otwarcia uczestnicy będą mogli po raz pierwszy w Olsztynie zobaczyć pokaz hapkido (w wykonaniu zawodników z olsztyńskiego klubu Korio) - koreańskiego sportu który wykorzystuje techniki m.in. zaczerpnięte z judo.

Zawody, na które bardzo serdecznie zapraszamy sympatyków judo rozpoczną się o godzinie 12.00

fre1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn