XXIX Turniej im. Antoniego Reitera Gdańsk 2019 – Medale w silnej konkurencji

Fot. olimpia judo elbląg

W sobotę (16 listopada) w Gdańsku odbył się XXIX TURNIEJ im. ANTONIEGO REITERA. Rywalizowało ponad 600 zawodników z 62 klubów, z Polski, Rosji, Czech, Ukrainy i Szwecji. Startowali też młodzi judocy z Elbląga, Braniewa i Olsztyna. Złote medale zdobyli: w U11:Zuzanna Sielska,w U13 Aleksandra Kocięba, w U15 Urszula Zdunek (wszystkie UKS Olimpia Judo Elbląg), Tymoteusz Lic (UKS Tomita Elbląg) i Kinga Machnowska (Zaroka Braniewo)

Wyniki

U11

Waga 28 kg

1 Zuzanna Sielska UKS Olimpia Judo Elbląg

5 Julia Leńska UKS Senshi Olsztyn

Waga 31 kg

5 Hanna Winnicka UKS Senshi Olsztyn

7 Natasza Cydzik UKS Senshi Olsztyn

Waga 37 kg

3 Hanna Hulanicka UKS Olimpia Judo Elbląg

Waga 33 kg

2 Kacper Bednarczuk UKS Tomita Elbląg

U13

Waga +56 kg

1 Aleksandra Kocięba UKS Olimpia Judo Elbląg

Waga 42 kg

7 Jan Cydzik UKS Senshi Olsztyn

Waga 46 kg

7 Piotr Buczek UKS Olimpia Judo Elbląg

Waga 55 kg

3 Sebastian Filipowicz UKS Tomita Elbląg

7 Bartosz Różański UKS Olimpia Judo Elbląg

Waga 60 kg

3 Maciej Dryka MOS Zatoka Braniewo

U15

Waga 36 kg

1 Urszula Zdunek UKS Olimpia Judo Elbląg

Waga 40 kg

2 Urszula Zdunek UKS Olimpia Judo Elbląg

Waga 57 kg

1 Kinga Machnowska MOS Zatoka Braniewo

Waga +70 kg

3 Zofia Szczerba MOS Zatoka Braniewo

Waga 34 kg

2 Jakub Sielski UKS Olimpia Judo Elbląg

Waga 38 kg

1 Tymoteusz Lic UKS Tomita Elbląg

72565416 2292109301101823 8844103455132876800 o

Inne turnieje

Młodzi adepci judo w województwa warmińsko-mazurskiego w ostatnich tygodniach startowali w wielu turniejach krajowych. Oto ciekawsze wyniki

Sochaczew

Gwardia Szczytno

Młodzicy

1 Maja Rykowska

1 Wiktor Dodajewski (-73 kg). -

Dzieci

3 Natalia Dodajewska

23 fotojudo2

Grudziądz

Tomita Elbląg

Rocznik 2012

2 Sebastian Anaszko

3 Igor Donzalski

5 Oskar Chmielewski

2 Gabriel Korzyb

Truso Elbląg

Rocznik 2011- 2012

1 Nadia Wojtas

1 Krzysztof Ołdakowski

3 Barbara Mazurek

Rocznik 2009- 2010

1 Justyna Adamczyk

2 Gabriela Janik

3 Stanisław Mazurek

2 Szymon Zieliński

2 Hashem Alwaqedi

Rocznik 2007- 2008

3 Filip Poręba

3 Martyna Derdowska

3 Dawid Bródka

Gdynia

Tomita Elbląg

Rocznik 2010-2011

1 Karol Laszuk

3 Ksawery Dzik

9 Alex Berdowski

Rocznik 2008 -2009

3 Kacper Bednarczuk

2 Jan Apanowicz

Rocznik 2006 -2007

1 Tymoteusz Lic

1 Sebastian Filipowicz

Zatoka Braniewo

1 Dominik Krynicki

1 Zosia Szczerba

2 Szymon Stodolnik.

3 Sebastian Gniadek

Toruń

Tomita Elbląg

1 Jan Apanowicz

Płock

Tomita Elbląg

Dzieci:

5 Tymek Lic

2 Sebastian Filipowicz

Młodzik:

3 Tymek Lic

Zatoka Braniewo

1 Zosia Szczerba.

2 Maciej Dryka

2 Wiktoria Samokar

2 Kinga Kwiatkowska.

3 Hubert Maliszewski

5 Sebastian Gniadek

Słupsk

Zatoka Braniewo

1 Zosia Szczerba

1 Maciej Dryka.

2 Igor Łutaj

5 Kinga Kwiatkowska.

Tomita Elbląg

1 Tymek Lic

5 Piotr Cwaliński

5 Sebastian Filipowicz

Truso Elbląg

Dzieci:

1 Poręba Filip

2 Zieliński Szymon

2 Derdowska Martyna

7 Adamczyk Justyna

5 Hashem Alwaqedi

1 Czacharowska Gabriela

Młodzicy:

2 Hołowata Ada

2 Bieńkowski Szymon

1 Cieślak Alan

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn