Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Memoriał Mariana Rapackiego – Narybek jest, oby tylko wytrwał...

Fot. sportowemragowo.pl

Na jeziorze Czo w Mrągowie odbyły się w sobotę (29 maja) Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kajakarstwie. Jest to jednocześnie Memoriał Mariana Rapackiego jednego z pionierów tej dyscypliny sportu na Warmii i Mazurach. Na starcie pojawiło się ponad stu uczestników, głównie młodych zawodników, bo przecie z liczba seniorów w regionie jest znikoma.

Do Mrągowa oprócz sekcji warmińsko-mazurskich przybyli też kajakarze silnych klubów z Podlasia i Pomorza (Sparta Augustów, Dojlidy Białystok, Victoria Sztum), co z pewności uatrakcyjniło imprezę. Rywalizowano w kilku kategoriach wiekowych na dystansie około 250 metrów. Dla wielu najmłodszych zawodników medale mistrzostw województwa mają dużą wartość. Oby były zachętą do pozostania przy tej trudnej, ale jakże pięknej dyscyplinie sportu.

Wyniki

K-2 200m JUNIORÓW - FINAŁ  

1 Burzym Marcin 99 / Dubnicki Karol 99 - AKS Sparta Augustów

2 Zych Partyk 00 / Piotrowski Jakub 00 - Plastex KSC Olsztyn

3 Zalewski Michał 99 / Sztuk Bartosz 00 - AKS Sparta Augustów

4 Czubak Kornel 99 / Pawelec Kasjan 00 - Plastex KSC Olsztyn

K-2 200m JUNIOREK - FINAŁ              

1 Skorupa Faustyna 01 / Twardowska Aleksandra 00 - AKS Sparta Augustów

2 Dobrzyniecka Daria 99 / Romaniuk Julia 00 - KS Baza Mrągowo

3 Grohs Aleksandra 99 - Grodzka Aleksandra 99 - KS Sokół Ostróda

C-1 200m JUNIORÓW MŁODSZYCH - FINAŁ  

1 Ceckowski Jacek 01 - OKSW Olsztyn

2 Szram Patryk 02 - Koszałek Opałek Węgorzewo

3 Głuch Tymoteusz 02 - Koszałek Opałek Węgorzewo

4 Walnicki Bartosz 02 - Koszałek Opałek Węgorzewo

5 Tomaszuk Łukasz 02 - UKS Dojlidy Białystok

6 Danilczuk Michał 01 - UKS Dojlidy Białystok

7 Świstak Hubert 02 - UKS Dojlidy Białystok

K-2 200m MŁODZIKÓW - FINAŁ          

1 Komorowski Igor 03 / Gładykowski Gabriel 03 - ZKS Olimpia Elbląg

2 Walulik Mikołaj 03 / Barszczewski Łukasz 03 - AKS Sparta Augustów

3 Krawczyk Bartosz 03 / Paździorko Łukasz 03 - Plastex KSC Olsztyn

4 Milinkiewicz Bartosz 04 / Jodko Jakub 03 - Koszałek Opałek Węgorzewo

5 Polkowski Wojciech 04 / Trochim Grzegorz 05 - AKS Sparta Augustów

6 Moszoński Bartłomiej 04 / Traczewski Kacper 03 - Victoria Sztum

7 Kustra Kamil 03 / Radzik Stanisław 03 - Plastex KSC Olsztyn

8 Filipiak Aleksander 04 / Abramowski Wiktor 04 - Plastex Ksc Olsztyn

SMYK 200 M DZIECI CHŁOPCY 07 - FINAŁ  

1 Woźniewski Kacper 07 - UKS Dojlidy Białystok

2 Świstak Stanisław 07 - UKS Dojlidy Białystok

3 Świstak Grzegorz 07 - UKS Dojlidy Białystok

4 Nowak Bartosz 07 - UKS Dojlidy Białystok

5 Stańczewski Dominik 07 - PKS Korona Elbląg

6 Krause Michał 07 - PKS Korona Elbląg

K-1 200m JUNIOREK MŁODSZYCH - FINAŁ  

1 Skorupa Faustyna 01 - AKS Sparta Augustów

2 Romaniuk Julia 01 - KS Baza Mrągowo

3 Paździorko Paulina 02 - Plastex KSC Olsztyn

C-1 200m MŁODZICZEK - FINAŁ          

1 Marońska Natalia 03 - UPKS Poncio Lidzbark

2 Grzebicka Alicja 04 - OKSW Olsztyn

3 Dąbrowska Wiktoria 03 - UKS Dojlidy Białystok

4 Kudyba Kamila 05 - OKSW Olsztyn

5 Kordalska Zuzanna 03 - UPKS Poncio Lidzbark

C-1 200m JUNIORÓW - FINAŁ              

1 Zaręba Wiktor 99 - ZKS Olimpia Elbląg

2 Głuch Józef 00 - ZKS Olimpia Elbląg

3 Kopczyński Marcin 00 - KS Sokół Ostróda

K-1 200m JUNIORÓW - FINAŁ              

1 Szram Michał 99 - Koszałek Opałek Węgorzewo

2 Zych Patryk 00 - Plastex KSC Olsztyn

3 Burzym Marcin 99 - AKS Sparta Augustów

4 Piotrowski Jakub 00 - Plastex ZKS Olsztyn

5 Dubnicki Karol 99 - AKS Sparta Augustów

6 Czubak Kornel 99 - Plastex KSC Olsztyn

7 Zalewski Michał 99 - AKS Sparta Augustów

8 Sztuk Bartosz 00 - AKS Sparta Augustów

9 Pawelec Kasjan 00 - Plastex KSC Olsztyn

C-1 200m MŁODZIKÓW - FINAŁ                  

1 Sadowski Damian 03 - UPKS Poncio Lidzbark

2 Szajdek Michał 03 - OKSW Olsztyn

3 Kitewski Juliusz 03 - UPKS Poncio Lidzbark

3 Bartkowski Kacper 03 - UPKS Poncio Lidzbark

4 Wiśniewski Paweł 03 - OKSW Olsztyn

5 Kucharewicz Kacper 05 - UKS Dojlidy Białystok

K-2 200m DZIEWCZĄT - FINAŁ                  

1 Jesiołowska Anna 05 / Majewska Marta 05 - KS Baza Mrągowo

2 Zimnoch Dominika 06 / Bekisz Amelia 06 - UKS Dojlidy Białystok

K-1 200m CHŁOPCÓW - FINAŁ    

1 Trochim Grzegorz 05 - AKS Sparta Augustów

2 Matwiejczyk Michał 06 - Koszałek-Opałek Węgorzewo

3 Wesołowski Wojciech 05 - KS Baza Mrągowo

4 Rudkowski Kacper 05 - KS Baza Mragowo

5 Matczyński Grzegorz 05 - Plastex Ksc Olsztyn

6 Kamiński Miłosz 05 - UKS Sokolik Czernin

7 Kościuczuk Sebastian 05 - KS Baza Mrągowo

8 Aleksandrowicz Bartosz 06 - ZKS Olimpia Elbląg

9 Gąsiorowski Igor 05 - Plastex KSC Olsztyn

K-1 200m WETERANÓW - FINAŁ                  

1 Wysocki Adam - AKS Sparta Augustów

2 Wróblewski Dominik - KS Sokół Ostróda

3 Kreczman Mirosław - ZKS Olimpia Elblag

4 Zrajkowski Tomasz - Plastex KSC Olsztyn

5 Balcerowicz Ireneusz – OKSW Olsztyn

C-1 200m JUNIOREK MŁODSZYCH - FINAŁ      

1 Szajdek Maja 00 - OKSW Olsztyn

2 Trzcińska Klaudia 02 - UPKS Poncio Lidzbark

3 Dębowska Aniela 02 - OKSW Olsztyn

4 Marońska Wiktoria 02 - UPKS Poncio Lidzbark

K-1 200m JUNIORÓW MŁODSZYCH - FINAŁ

1 Horba Jakub 01 - Plastex KSC Olsztyn

2 Rojek Przemysław 02 - ZKS Olimpia Elbląg

3 Ostrowski Jakub 01 - Plastex KSC Olsztyn

4 Witkowski Adam 02 - ZKS Olimpia Elbląg

5 Minda Mateusz 01 - Plastex KSC Olsztyn

6 Werner Adam 01 - Plastex KSC Olsztyn

7 Marcinkowski Natan 01 - Plastex KSC Olsztyn

8 Śliwiński Mateusz 02 - KS Sokół Ostróda

9 Krause Marek 01 - ZKS Olimpia Elbląg

C-2 200m JUNIORÓW MŁODSZYCH - FINAŁ      

1 Szram Patryk 02 / Głuch Tymoteusz 02 - Koszałek Opałek Węgorzewo

2 Szajdek Michał 03 / Wiśniewski Paweł 03 – OKSW Olsztyn

3 Tomaszuk Łukasz 02 / Danilczuk Michał 01 - UKS Dojlidy Białystok

K-1 200m MŁODZICZEK - FINAŁ

1 Koiszewska Natalia 03 - KS Baza Mrągowo

2 Majewska Oliwia 03 - UKS Sokolik Czernin

3 Sulewska Wiktoria 03 - KS Baza Mrągowo

4 Piekarska Julia 03 - AKS Sparta Augustów

5 Mickiewicz Maja 03 - KS Baza Mrągowo

6 Ewertowska Julia 03 - UKS Sokolik Czernin

7 Dąbrowska Aleksandra 04 - UKS Dojlidy Białystok

8 Gliszczyńska Maja 04 - KS Baza Mragowo

9 Werner Anna 03 - Plastex KSC Olsztyn

K-1 200m Juniorek - Finał                  

1 Dobrzyniecka Daria 99 - KS Baza Mrągowo

2 Rowińska Karolina 99 - AKS Sparta Augustów

3 Twardowska Aleksandra 00 - AKS Sparta Augustów

4 Grohs Aleksandra 99 - KS Sokół Ostróda

K-2 200m CHŁOPCÓW - FINAŁ                  

1 Wesołowski Wojciech 05 / Kościuczuk Sebastian 05 - KS Baza Mrągowo

2 Kot Mikołaj 06 / Aleksandrowicz Bartosz 06 - ZKS Olimpia Elbląg

3 Łyczkowski Jakub 05 / Kiełczewski Szymon 05 - ZKS Olimpia Elbląg

4 Matczyński Grzegorz 05 / Gąsiorowski Igor 05 - Plastex KSC Olsztyn

5 Trochim Grzegorz 05 / Polkowski Wojciech 04 - AKS Sparta Augustów

6 Tocha Cyprian 07 / Dulko Dominik 07 - ZKS Olimpia Elbląg

7 Staniczewski Dominik 07 / Kreczman Hubert 06 - PKS Korona Elbląg

K-1 200m DZIEWCZYNKI - FINAŁ                  

1 Wojciechowska Zuzanna 05 - Koszałek Opałek Węgorzewo

2 Jesiołowska Anna 05 - KS Baza Mrągowo

3 Zimnoch Dominika 06 - UKS Dojlidy Białystok

4 Ewertowska Lena 05 - UKS Sokolik Czernin

5 Bekisz Amelia 06 - UKS Dojlidy Białystok

6 Majewska Marta 05 - KS Baza Mrągowo

7 Krause Maja 06 - PKS Korona Elbląg

C-2 200M JUNIOREK MŁODSZYCH - FINAŁ        

1 Dębowska Aniela 02 / Szajdek Maja 00 - OKSW Olsztyn

2 Trzcińska Klaudia 02 / Marońska Wiktoria 02 - UPKS Poncio Lidzbark

3 Dąbrowska Wiktoria 03 / Dąbrowska Aleksandra 04 - UKS Dojlidy Białystok

K-1 200m MŁODZIKÓW - FINAŁ      

1 Gładykowski Gabriel 03 - ZKS Olimipa Elbląg

2 Komorowski Igor 03 - ZKS Olimipa Elbląg

3 Walulik Mikołaj 03 - AKS Sparta Augustów

4 Barszczewski Łukasz 03 - AKS Sparta Augustów

5 Traczewski Kacper 03 - KS Victoria Sztum

6 Krause Paweł 03 - ZKS Olimpia Elbląg

7 Milinkiewicz Bartosz 04 - Koszałek Opałek Węgorzewo

8 Mszoński Bartłomiej 04 - KS Victoria Sztum

9 Polkowski Wojciech 04 - AKS Sparta Augustów

K-2 200m JUNIORÓW MŁODSZYCH - FINAŁ    

1 Rojek Przemysław 02 / Witkowski Adam 02 - ZKS Olimpia Elbląg

2 Marcinkowski Natan 01 / Ostrowski Jakub 01 - Plastex KSC Olsztyn

3 Werner Adam 01 / Grablewski Bartosz 02 - Plastex KSC Olsztyn

4 Romaniuk Kamil 02 / Pieczko Szymon 02 - KS Baza Mrągowo

5 Brakowiecki Patryk 01 / Wolski Szymon 02 - Plastex KSC Olsztyn

6 Śliwiński Mateusz 02 / Koziełło Jakub 02 - KS Sokół Ostróda

7 Miłoszewski Łukasz 01 / Charun Filip 02 - Plastex KSC Olsztyn

8 Krause Marek 01 / Aleksandrowicz Kacper 01 - ZKS Olimipia Elbląg

K-2 200m MŁODZICZEK - FINAŁ                  

1 Ewertowska Julia 03 / Majewska Oliwia 03 - UKS Sokolik Czernin

2 Koiszewska Natalia 03 / Sulewska Wiktoria 03 - KS Baza Mragowo

3 Mickiewicz Maja 03 / Gliszczyńska Maja 04 - KS Baza Mragowo

4 Piekarska Julia 03 / Werner Anna 03 - AKS Sparta Augustów - Plastex Ksc Olsztyn

5 Ambroziak Zuzanna 04 / Zajkowska Julia 03 - UKS Dojlidy Białystok

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn