Ogólnopolska Konsultacja Juniorów Wałcz 2014 – To tylko sprawdzian, ale...

Zwieńczeniem sezonu kajakowego były tradycyjnie już jesienne konsultacje juniorów i juniorów młodszych. Jest to rodzaj sprawdzianu w różnych konkurencjach sprawnościowo-siłowych oraz wyścigów na wodzie, o klasyfikacji decydowała suma zdobytych punktów. Z reprezentantów okręgu warmińsko-mazurskiego pierwsze miejsce wśród kanadyjkarzy juniorów młodszych zajął Dominik Bugaj (OKSW Olsztyn).

W czołówce znalazły się też kanadyjkarki (Julia Walczak z OKSW pierwsza w juniorkach młodszych), ale tu konkurencji praktycznie nie ma. Piąte miejsce w rywalizacji kajakarek – juniorek młodszych wywalczyła Zuzanna Matysiak (Baza Mrągowo). Oczywiście to tylko konsultacja, ale jest to wskazówka, którą selekcjonerzy reprezentacji biorą pod uwagę.

Kajaki

Juniorzy

1 ZIELIŃSKI KAMIL 97 Energetyk Poznań 428,60

2 WITCZAK SŁAWOMIR 97 Energetyk Poznań 422,40

3 CHARKO KACPER 97 Sparta Augustów 417,00

...................................

16 STAŃCZAK MICHAŁ 98 KSC Olsztyn 381,80

23 PTASZKOWSKI KAMIL 97 KSC Olsztyn 371,20

28 ZAWALICH PRZEMYSŁAW 97 KSC Olsztyn 364,60

31 SZRAM ADRIAN 97 UKS Koszałek Węgorzewo 358,20

48 RĘKAWIK SZYMON 97 Korona Elbląg 337,80

59 PUśNIEWSKI KAROL 98 KSC Olsztyn 303,90

60 WRÓBLEWSKI DOMINIK 97 Sokół Ostróda 290,00

62 KUNIEC KRYSTIAN 97 KSC Olsztyn 276,80

Kanadyjki

Juniorzy

1 HOŁDAK MARCEL 97 KKS Nowa Sól 407,00

2 WIETRAK JAKUB 97 Posnania Poznań 391,80

3 SŁAWIŃSKI SEBASTIAN 98 Zawisza Bydgoszcz 389,40

................................

15 ŻEBROWSKI PATRYK 97 UKS Koszałek Węgorzewo 349,00

16 CYBULSKI RAFAŁ   97 UKS Koszałek Węgorzewo 348,40

30 GŁUCH MAREK 97 Olimpia Elbląg 281,40

Kajaki

Juniorki

1 ISKRZYCKA JUSTYNA 97 UKS-4 Katowice 317,40

2 WĘCŁAWEK WIKTORIA 98 Warta Poznań 306,60

3 PASZEK PAULINA 97 UKS-4 Katowice 305,20

..................................

5 MATYSIAK ZUZANNA 97 Baza Mrągowo 297,90

34 KUCABA DARIA 97 Sokół Ostróda 225,80

Kanadyjki

Juniorki

1 KONSTANTYNÓW JULIA 97 Admira Gorzów Wlkp 193,40

2 KOZAKIEWICZ KATARZYNA 98 UKS Koszałek Węgorzewo 169,40

3 GROHS BIANKA 97 Sokół Ostróda 154,00

Kajaki

Juniorzy młodsi

1 TRACZ WOJCIECH 99 Posnania Poznań 418,00

2 KOWALCZYK STANISŁAW 99 Zawisza Bydgoszcz 389,40

3 WRZOSEK MICHAŁ 99 WTW Warszawa 379,40

...................................................

14 RAFALSKI ADRIAN 99 KSC Olsztyn 341,70

27 CZUBAK KORNEL 99 KSC Olsztyn 326,80

31 ORLIKOWSKI PAWEŁ 99 Sokół Ostróda 319,20

43 SZRAM MICHAŁ 99 UKS Koszałek Węgorzewo 303,40

45 ZYCH PATRYK 00 KSC Olsztyn 301,00

57 ŻUKOWSKI JAKUB 00 Olimpia Elbląg 267,80

66 GŁUCH JÓZEF 00 Olimpia Elbląg 238,00

69 PIOTROWSKI JAKUB 00 KSC Olsztyn 231,20

Kanadyjki

Juniorzy młodsi

1 BUGAJ DOMINIK 99 OKSW Olsztyn 370,40

2 ZEZULA NORMAN 99 Piast Człuchów 348,00

3 KOWALSKI PATRYK 99 Orzeł Wałcz 339,00

...........................................

5 TRACZEWSKI JAKUB 99 OKSW Olsztyn 323,60

23 WOJCIECHOWSKI JAKUB 01 UKS Koszałek Węgorzewo 230,00

Kajaki

Juniorki młodsze

1 WIŚNIEWSKA HELENA 99 Zawisza Bydgoszcz 282,20

2 DROŹDZIEL NATALIA 99 Hubertus Biały Bór 281,40

3 GAWLIK NATALIA 99 AZS AWF Poznań 276,00

.....................................

10 JANKOWSKA KINGA 99 Baza Mrągowo 259,80

11 WITKOWSKA MARTA 99 Olimpia Elbląg 259,40

14 DOBRZYNIECKA DARIA 99 Baza Mrągowo 248,40

39 WIELIKI MAGDA 99 KSC Olsztyn 216,20

Kanadyjki

Juniorki młodsze

1 WALCZAK JULIA 00 OKSW Olsztyn 174,00

2 SZAJDEK MAJA 00 OKSW Olsztyn 148,60

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn