Puchar Polski Juniorów i Młodzików Bydgoszcz 2018 – Na podium tylko Julia Wlczak i Przemysław Rojek

Fot. ilustracja

W Bydgoszczy odbyły się 9 i 10 czerwca regaty eliminacyjne juniorów i młodzików w randze Pucharu Polski. Impreza była liczniej i mocniej obsadzona niż krajowy championat i doprawdy ciężko było wdrapać się na podium. Julia Walczak (OKSW Olsztyn) zdobyła brąz w c-1 1000 m juniorek, także trzeci w wyścigu k-1 1000 juniorów był Przemysław Rojek (Olimpia Elbląg).

Julia zajęła także czwarte miejsce na 500 m i piąte na 200 m. Bardzo blisko medalu był Jakub Wojciechowski (Koszałek Opałem) – czwarty w c-1 1000 m juniorów o piąty w c-1 500 m. W grupie juniorów młodszych w finale A Igor Komorowski był piąty, a Gabriel Gładykowski szósty (obaj Olimpia Elbląg). W konkurencjach k-1 startowało około 100 zawodników.

Wyniki

C-1 1000 JUNIOREK

Finał A

3 WALCZAK JULIA OKSW OLSZTYN 05.06.472

5 SZAJDEK MAJA MAGDALENA OKSW OLSZTYN 05.15.524

C-1 500 JUNIOREK

Finał A

4 WALCZAK JULIA OKSW OLSZTYN 02.22.893

7 SZAJDEK MAJA MAGDALENA OKSW OLSZTYN 02.31.327

C-1 200 JUNIOREK

Finał A

5 WALCZAK JULIA OKSW OLSZTYN 00.55.669

9 SZAJDEK MAJA MAGDALENA OKSW OLSZTYN 01.00.503

C-1 1000 JUNIORÓW

Finał A

4 WOJCIECHOWSKI JAKUB KOSZAŁEK OPAŁEK" WEGORZEWO 04.33.978

Finał B

6 GŁUCH JÓZEF ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 04.47.532

Finał C

4 KOPCZYNSKI MARCIN KS "SOKÓŁ" OSTRÓDA 04.54.085

K-1 1000 JUNIORÓW

Finał A

3 ROJEK PRZEMYSŁAW ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 03.56.813

Finał B

3 WITKOWSKI ADAM ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 04.02.709

Finał C

2 HORBA JAKUB PLASTEX KSC OLSZTYN 04.09.251

Finał D

4 PIOTROWSKI JAKUB PLASTEX KSC OLSZTYN 04.08.630

Finał E

2 WERNER ADAM PLASTEX KSC OLSZTYN 04.10.267

Finał G

3 ZYCH PATRYK PLASTEX KSC OLSZTYN 04.17.288

C-1 500 JUNIORÓW

Finał A

5 WOJCIECHOWSKI JAKUB KOSZAŁEK OPAŁEK" WEGORZEWO 02.04.986

Finał B

7 KOPCZYNSKI MARCIN KS "SOKÓŁ" OSTRÓDA 02.15.982

Finał C

2 GŁUCH JÓZEF ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 02.17.151

K-1 500 JUNIORÓW

Finał B

2 ROJEK PRZEMYSŁAW ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 01.49.145

Finał C

3 WITKOWSKI ADAM ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 01.50.554

7 HORBA JAKUB PLASTEX KSC OLSZTYN

Finał D

1 PIOTROWSKI JAKUB PLASTEX KSC OLSZTYN 01.50.533

Finał E

2 ZYCH PATRYK PLASTEX KSC OLSZTYN 01.52.668

3 WERNER ADAM PLASTEX KSC OLSZTYN 01.54.791

C-1 200 JUNIORÓW

Finał A

8 WOJCIECHOWSKI JAKUB KOSZAŁEK OPAŁEK" WEGORZEWO 00.47.533

Finał B

9 KOPCZYNSKI MARCIN KS "SOKÓŁ" OSTRÓDA 00.51.506

Finał C

3 GŁUCH JÓZEF ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 00.52.485

K-1 200 JUNIORÓW

Finał B

5 PIOTROWSKI JAKUB PLASTEX KSC OLSZTYN 00.40.854

9 ROJEK PRZEMYSŁAW ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 00.41.114

Finał C

1 WITKOWSKI ADAM ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 00.40.986

3 ZYCH PATRYK PLASTEX KSC OLSZTYN 00.41.743

Finał D

8 HORBA JAKUB PLASTEX KSC OLSZTYN 00.42.722

Finał F

4 WERNER ADAM PLASTEX KSC OLSZTYN 00.43.276

Fot. olimpia sekcja kajakowa facebook

K-1 500 JUNIOREK MŁODSZYCH

Finał B

7 KOISZEWSKA NATALIA KS "BAZA" MRAGOWO 02.14.432

Finał G

7 SULEWSKA WIKTORIA KS "BAZA" MRAGOWO 02.28.486

C-1 1000 JUNIORÓW MŁODSZYCH

Finał B

8 BURAKOWSKI ROBERT OKSW OLSZTYN 04.44.271

Finał C

3 SZAJDEK MICHAŁ OKSW OLSZTYN 04.44.317

4 SZRAM PATRYK UKS "KOSZAŁEK OPAŁEK" WEGORZEWO 04.44.321

Finał D

7 WALNICKI BARTOSZ KOSZAŁEK OPAŁEK" WEGORZEWO 04.59.458

8 WISNIEWSKI PAWEŁ OKSW OLSZTYN 05.05.823

Finał E

GŁUCH TYMOTEUSZKOSZAŁEK OPAŁEK" WEGORZEWO 04.53.927

K-1 1000 JUNIORÓW MŁODSZYCH

Finał A

5 KOMOROWSKI IGOR ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 04.00.518

6 GŁADYKOWSKI GABRIEL ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 04.01.748

Finał C

3 KRAUSE PAWEŁ ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 04.08.255

Finał F

2 KUSTRA KAMIL PLASTEX KSC OLSZTYN 04.14.716

3 WOLSKI SZYMON PLASTEX KSC OLSZTYN 04.14.750

6 ROMANIUK KAMIL KS "BAZA" MRAGOWO 04.23.469

7 WAŁACH STANISŁAW KOSZAŁEK OPAŁEK" WEGORZEWO 04.26.312

Finał G

1 PAŹDZIORKO ŁUKASZ PLASTEX KSC OLSZTYN 04.28.318

5 GRABLEWSKI BARTOSZ PLASTEX KSC OLSZTYN 04.33.808

7 PIECZKO SZYMON KS "BAZA" MRAGOWO 04.35.704

Finał H

3 KOZIEŁŁO JAKUB KS "SOKÓŁ" OSTRÓDA 04.36.564

5 MAJKRZAK JAKUB ZKS "OLIMPIA" ELBLAG 04.42.055

8 KRAWCZYK BARTOSZ PLASTEX KSC OLSZTYN 04.48.181

Finał J

8 JODKO JAKUB KOSZAŁEK OPAŁEK" WEGORZEWO 05.03.902

K-1 1000 MŁODZIKÓW

Finał B

2 BANAS JAKUB PKS "KORONA" ELBLAG 04.39.091

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn