Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Augustów 2019 – Olimpia i Koszałek Opałek liderami ekipy

Fot.ilustracja

W sobotę (21 września) w Augustowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kajakarstwie. Przy okazji rozegrano tez regaty dzieci (2008 i młodsi). Startowali zawodnicy z województw: podlaskiego, mazowieckiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Plonem występu młodzików z Warmii i Mazur było 12 medali (3 złote, 4 srebrne i 5 brązowych). Liderami reprezentacji były: Olimpia Elbląg i Koszałek Opałek Węgorzewo.

Elblążanie zdobyli 5 krążków(2,2,1), Koszałek 3 (1,1,1), Korona Elbląg 3 (0,1,2), KSC Olsztyn 1 (0,0,1). Na najwyższym stopniu podium stanęli: w k-2 2000 m:Alicja Kumor i Zuzanna Wojciechowska (Koszałek Opałek Węgorzewo), w k-2 2000 m: Jakub Łyczkowski i Damian Kwiatkowski (Olimpia Elbląg) i w k- 2000 m Olimpia Elblag w składzie: Krzysztof Kulma, Bartosz Aleksandrowicz, Szymon Róźalski i Damian Kwiatkowski

W regatach dzieci zwycięstwo odniosła Wiktoria Wysocka z Bazy Mrągowo w k-1 200 m.

Wyniki

Młodziczki

k-1 2000 m

1 Zimnoch Dominika 2006 UKS „Dojlidy" Białystok 10..32

2 Wojciechowska Zuzanna 2005 UKS „Koszałek Opałek” Węgorzewo 10.56

3 Kot Julia 2006 ZKS „Olimpia” Elbląg 11.48

…............................

9 Kumur Alicja 2006 UKS „Koszałek Opałek” Węgorzewo 13.09

10 Krzyszkowska Milena 2007 KS „Baza” Mrągowo 13.11

14 Dembowska Zofia 2007 Kayak Sport Club Olsztyn 15.06

k-2 2000 m

1 Kumur Alicja 2006/Wojciechowska Zuzanna 2005 UKS „Koszałek Opałek” Węgorzewo 10.30.33

2 Zimnoch Dominika 2006/Kucikowicz Maja 2007 UKS „Dojlidy" Białystok 10.43.90

3 Rymarczyk Faustyna 2005/Kotarska Marysia AKS „Sparta” Augustów 11.12.73

…..................................

5 Krzyszkowska Milena 2007/Nowak Zuzanna 2007 KS „Baza” Mrągowo 12.58.23

Młodzicy

k-1 2000 m

1 Trochim Grzegorz 2005 8588 AKS „Sparta” Augustów 9.52.85

2 Łyczkowski Jakub 2005 „Olimpia” Elbląg 9.55.21

3 Petrykowski Szymon 2005 NOSiR Nowy Dwór Maz. 10.06.38

…..............................................................

4 Kot Mikołaj 2006 Olimpia Elbląg 10.18.90

5 Rudkowski Kacper 2005 KS „Baza” Mrągowo 10.26.76

6 Matwiejczyk Michał 2006 UKS „Koszałek Opałek” Węgorzewo 10.27.87

7 Tocha Cyprian 2005 Olimpia Elbląg 10.30.76

8 Mińczuk Jakub 2006 UKS „Koszałek Opałek” Węgorzewo 10.36.11

9 Matczyński Grzegorz 2005 KSC Olsztyn 10.37.58

13 Radziński Maciej 2005 KSC Olsztyn 10.52.21

17 Rossi Nikolo 2007 UKS „Koszałek Opałek” Węgorzewo 11.41.85

18 Hrynakowski Igor 2007 KSC Olsztyn 11.58.49

19 Postek Ignacy 2005 KSC Olsztyn 12.03.69

20 Gąsiorowski Igor 2005 KSC Olsztyn 13.51.86

k-2 200 m

1 Łyczkowski Jakub 2005/Kwiatkowski Damian 2005 ZKS „Olimpia” Elbląg 8.58.99

2 Tocha Cyprian 2005/Kot Mikołaj 2006 ZKS „Olimpia” Elbląg 9.26.35

3 Matwiejczyk Michał 2006/Mińczuk Jakub UKS „Koszałek Opałek” Węgorzewo 9.37.10

…............................................

5 Różalski Szymon 2005/Aleksandrowicz Bartosz 2005 ZKS „Olimpia” Elbląg 10.00.10

6 Rudkowski Filip 2005/Kłys Michał 2005 „BAZA” Mrągowo 10.44.24

9 Dulko Dominik 2003/Kulma Krzysztof 2003 ZKS „Olimpia” Elbląg 11.44.49

11 Rossi Nikolo 2007/Rossi Simone 2007 UKS „Koszałek Opałek” Węgorzewo 11.56.06

12 Bojnarowski Wiktor 2007/Puszkar Jacek 2007 Kayak Sport Club Olsztyn 12.43.10

k-4 2000 m

1 ZKS „Olimpia” Elbląg (Kulma Krzysztof 2007, Aleksandrowicz Bartosz 2005, Różalski Szymon 2006 , Kwiatkowski Damian 2005) 9.11.97

2 WTW Warszawa 9.16.91

3 Kayak Sport Club Olsztyn (Matczyński Grzegorz 2005, Radziński Maciej 2005, Gąsiorowski Maciej 2005, Postek Ignacy2005) 9.38.55

c-1 2000 m

1 Suprun Maciej 2006 UKS „Dojlidy" Białystok 12.29.60

2 Korzonek Rafał 2005 UKS „Dojlidy" Białystok 13.04.64

3 Kampiński Piotr 2005 „Korona” Elbląg 13.05.23

4 Staniszewski Nikodem 2005 „Korona” Elbląg 13.28.14

5 Kreczman Hubert 2006 „Korona” Elbląg 13.56.44

6 Kiełczewski Szymon 2005 „Korona” Elbląg 14.23.06

7 Stasiełowicz Patryk 2006 „Korona” Elbląg 14.33.38

8 Stańczewski Dominik 2006 „Korona” Elbląg 14.41.06

c-2 2000 m

1 Korzonek Rafał 2005/Suprun Maciej 2006 UKS „Dojlidy" Białystok

2 Kampiński Piotr 2005/Staniszewski Nikodem 2005 „Korona” Elbląg

3 Kreczman Hubert 2006/Stasiełowicz Patryk 2006 „Korona” Elbląg

…..............................

4 Brykalski Jan 2006/Kiełczwski Szymon 2005 „Korona” Elbląg

Dziewczęta 2008 i młodsza

k-1 200 m

1 Wysocka Wiktoria 2008 KS „Baza” Mrągowo 56.69

2 Juchno Maja 2008 UKS „Dojlidy" Białystok 57.23

3 Deptuła Pola 2008 KS „Baza” Mrągowo 59.26

….........................

8 Paradowska Julia 2008 KS „Baza” Mrągowo 1.11

k-2 200 m

1 Juchno Maja 2008/Piotrowska Weronika 2009 UKS „Dojlidy" Białystok 57.71

2 Deptuła Pola 2008/Wysocka Wiktoria 2008 KS „Baza” Mrągowo 1.01

3 Rymarczyk Emilia 2008/Grochowska Aleksandra 2008 AKS „Sparta” Augustów 1.04

Chłopcy 2008

k-1 200 m

1 Jatkowski Cyprian 2008 AKS „Sparta” Augustów 59.01

2 Zawistowski Damian 2008 KS „Baza” Mrągowo 59.46

3 Bachora Artur 2008 KS „Baza” Mrągowo 1.01

….......................................................................

4 Rudkowski Filip 2008 KS „Baza” Mrągowo 1.04

5 Matwiejczyk Marcin 2008 UKS „Kosz. Opałek” Węgorzewo 1.05

6 Bachora Bartosz 2008 KS „Baza” Mrągowo 1.06

k-2 200 m

1 Jatkowski Cyprian 2008/Osewski Aleksander 2008 AKS „Sparta” Augustów 1.00

2 Kiełbasa Hubert 2009/Matwiejczyk Marcin 2008 UKS „Koszałek Opałek” Węgorzewo 1.01

3 Rudkowski Filip 2008/Bachora Bartosz 2008 KS „Baza” Mrągowo 1.03

Chłopcy 2009 i młodsi

K-1 200 m

1 Dahan Kamil 2009 WTW Warszawa 1.04

2 Augustynek Dominik 2009 LTK „Fala” 1.06

3 Piotrowski Michał 2009 AKS „Sparta” Augustów 1.08

4 Kiełbasa Hubert 2009 UKS „Kosz. Opałek” Węgorzewo 1.13

…..........................................................

6 Wydra Adam 2009 KSC Olsztyn 1.19

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn