Kujawy IKO Cup Włocławek 2018 – Warmia i Mazury z sukcesami, aż 15 medali trafiło do Olsztyna

Fot. olsztyński kkk facebook

W sobotę (2 grudnia) odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin 2018 - "Kujawy IKO Cup Włocławek". Rywalizowało 286 zawodników z 18 klubów z Polski, w tym karatecy z Olsztyna, Ostródy, Szczytna Iławy i Jonkowa, którzy często stawali na podium. Najwięcej sukcesów odnieśli zawodnicy ze stolicy Warmii i Mazur zdobywając 15 medali: 6 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe, co 3 miejsce drużynowo.

Reprezentanci ostródzkiego KKK przywieźli 5 krążków (1,1,3). Iławskiego KKK 5 krążków (1,3,1), ASW Novum Szczytno 5 krążków (0,1,4). ASW Jonkowo wróciła z jednym brązem.

Na najwyższym stopniu podium stanęli; Aisha Nadiaye (Olsztyn) dwa razy, Antoni Harpak (Olsztyn), Wiktoria Witkowicz (Olsztyn), Patryk Kurowski (Olsztyn), Monika Czupryńska (Olsztyn), Bartosz Drzewiecki (Ostróda), Wiktoria Witkowska (Iława).

Wyniki

Kata

Dzieci/Chłopcy 2012/11

1 Antoni Harpak (Olsztyn)

Kadeci młodsi 2010/09

2 Maciej Korpalski (Iława)

Młodziczki 2006/05

1 Aisha Nadiaye (Olsztyn)

2 Marika Zembek (Olsztyn)

Juniorki młodsze 2004/01

1 Wiktoria Witkowicz (Olsztyn)

2 Martyna Seroka (Olsztyn)

47166634 2108037419235045 5835911311657009152 n

Kumite Semi Contact

Dzieci/Chłopcy 2012/11 – 30 kg

3 Jakub Smoliński (Jonkowo)

3 Antoni Harpak (Olsztyn)

Kadetki młodsze 2010/09 +30 kg

2 Amelia Kurylak (Olsztyn)

3 Oliwia Skrzypczyk (Ostróda)

Kadeci młodsi 2010/09 – 35 kg

3 Maciej Korpalski (Iława)

Kadeci młodsi 2010/09 + 35 kg

1 Patryk Kurowski (Olsztyn)

47246597 2108049705900483 918797120700416000 n

Młodziczki 2006/05 – 45 kg

1 Aisha Nadiaye (Olsztyn)

2 Marika Zembek (Olsztyn)

Młodziczki 2006/05 – 50 kg

2 Natalia Krawczyk (Szczytno)

3 Patrycja Block (Olsztyn)

3 Martyna Korybska (Szczytno)

Młodziczki 2006/05 + 50 kg

2 Dominika Pogłód (Olsztyn)

3 Weronika Słota (Olsztyn)

Młodzicy 2006/05 – 45 kg

3 Marcel Bukowski (Ostróda)

3 Bartosz Duda (Szczytno)

Młodzicy 2006/05 +50 kg

2 Miłosz Pniewski (Iława)

3 Krzysztof Bracki (Szczytno)

47377706 1956762764400429 5083392247798431744 n

Juniorki młodsze 2004/03 – 50 kg

1 Monika Czupryńska (Olsztyn)

2 Zuzanna Żegunia (Ostróda)

Juniorki młodsze 2004/03 + 50 kg

3 Maja Orlikowska (Ostróda)

Juniorzy młodsi 2004/03 – 60 kg

1 Bartosz Drzewiecki (Ostróda)

3 Jakub Duda (Szczytno)

Juniorzy młodsi 2004/03 + 60 kg

2 Kamil Sochaczek (Iława)

mazury cup ostro da 2018r 1 510368

Juniorki 2002/01 open

1 Wiktoria Witkowska (Iława)

3 Zuzanna Węgrocka (Olsztyn)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn