Otwarte MP Sztuk Walki Mińsk Mazowiecki 2017 – Owocna wyprawa wojowników z Warmii i Mazur

14 stycznia w Mińsku Mazowieckim odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walki , których organizatorem był Klub Sportowy Walhalla W imprezie wzięło udział blisko 250 zawodników z 20 klubów. Zawodnicy mogli brać udział w walkach kalaki dla najmłodszych oraz walkach semi contac, light kick i dla najstarszych K1 na ringu. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Warmii i Mazur

Egidę skupiającą zawodników z Olsztynka, Biskupca, Barczewa i Jezioran reprezentowała grupa 12 zawodników, która zdobyła w sumie 18 medali ( 9 złotych, 8 srebrnych, 1 brązowy).

Wyniki zawodników:

Dzieci:

- Marsel Castalano - 1 miejsce walki soft stick - 125 cm, 1 miejsce walki soft stick - 135 cm ,1 miejsce walki semi contact - 125 cm, 1 miejsce walki semi contact - 135 cm.

- Wojciech Nowakowski - 1 miejsce walki soft stick - 140 cm

- Wiktor Augustowski - 2 miejsce walki soft stick - 125 cm , 2 miejsce walki semi contact - 125 cm

- Wiktor Gulbiński - 2 miejsce walki soft stick - 140 cm, 3 miejsce walki semi contact - 140 cm.

img 20170114 141031 361521

Ostródzianie (wyjechało siedmiu wojowników) z klubu Gladius stawali na podium osiem razy . Najlepiej powalczył zdobywca trzech złotych medali Krzesimir Kasza. Ponadto krążki zdobyli: Tobiasz Ociepski (złoto light-kick i srebro semi-contact), Kacper Sobieski (srebro semi-contact), Adrian Kołakowski (srebro semi-contact) i Jakub Dziliński (brąz semi-contact).

16105551 1250527895012331 4709242027947835880 n 359269

W Mińsku Mazowieckim wystąpiło trzech reprezentantów Bartoszyckiej Szkoły Taekwon do: bracia Michał i Sebastian Kuźniak oraz trener Tomasz Zaremba. Cała trójka walczyła w formule kicklight i wszyscy stanęli na podium

Michał okazał się najlepszy w kat. +65 kg kadetów, wygrywając w turnieju wszystkie cztery walki. Sebastian zwyciężył w wadze +75 kg juniorów. Na podium stanął także ich szkoleniowiec. Tomasz Zaremba przegrał dopiero w finale kat. -90 kg seniorów, gdzie został... zdyskwalifikowany (zawinił sekundant, który zbyt głośno wypowiadał swe uwagi)

kaliniak1

Z klubu Arrachion Mrągowo zaprezentowało się czworo zawodników. Wiktoria Wilga (kick - light ), Bartek Różański (K-1) oraz Tomasz Kalinowski (K-1) wywalczyli srebro, a Mateusz Modzelewski (K-1) zajął IV miejsce.