Turniej Młodych Wojowników o Puchar Wójta Gminy Obrowo 2017 – Nowa fala Zamkowców z Kurzętnika

Fot. nadesłane

W sobotę (18 marca) najmłodsi kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik wzięli udział w Turnieju Młodych Wojowników o Puchar Wójta Gminy Obrowo koło Torunia . Była to świetnie zorganizowana impreza skierowana do kadetów młodszych 10 -13 lat w formule kick light .To ostatnie przetarcie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Kartuzach 24-26 marca. O występie zamkowców opowiada trener Leszek Jobs.

- Na zawody zabrałem 10 kadetów i jednego juniora Wiktora Wilkanowskiego który stoczył walkę towarzyską z miejscowym rywalem. Jestem mega zadowolony z występu swoich podopiecznych, którzy w świetnym stylu wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej , na co złożyły się 3 złote krążki Czarka Kowalkowskiego , Samanty Klein i Adama Szeligi , 3 srebrne: Klaudii Kendziorskiej , Mieszka Siemiątkowskiego i Kamila Mączkowskiego. Jeden brązowy wywalczył Dawid Mączkowski . Na podium nie udało się stanąć Bartkowi Jasińskiemu , Karolowi Kulwickiemu i Olafowi Siemiątkowskiemu ,ale oni także mogą być zadowoleni ze swoich występów. Generalnie wszyscy dali z siebie maximum możliwości, a to dla mnie najważniejsze.. Ciężka i mozolna praca na treningach powolutku przynosi efekty więc ze spokojem można patrzeć w przyszłość . Ponadto puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju przypadł naszej Samancie Klein .

Chciałbym serdecznie podziękować rodzicom którzy zapewnili transport i żywiołowy doping naszym młodym wojownikom podczas turnieju .

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn