Otwarte MP Sztuk Walki (WKSF) Mińsk Mazowiecki 2018 – Mocne wejście w nowy rok

Fot. ks egida

W Mińsku Mazowieckim odbyły się w sobotę (13 stycznia) Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk Federacji World Karate & Kickboxing Sport Federation (WKSF). Startowało 260 zawodników, w tym kilka sekcji z Warmii i Mazur, które jak zwykle wróciły z pokaźnym dorobkiem medalowym. Egida (Olsztynek, Barczewo, Biskupiec) zdobyła 19 krążków, Gladius Ostróda -15, Bartoszycka Szkoła Taekwon Do – 4.

Wyniki KS EGIDA:

Egida Olsztynek:

- Kacper Szczepański - 2 miejsce walki kick light kadet - 45 kg , 2 miejsce walki pointfighting kadet - 155 cm

- Klaudia Argalska - 1 miejsce walki K1 senior + 60 kg

- Mikołaj Młodkowski - po za podium

Egida Biskupiec:

- Antonina Milewska - 1 miejsce kalaki dzieci dziewczynki - 135 cm, 2 miejsce kalaki dzieci dziewczynki - 140 cm

- Wojciech Nowakowski - 1 miejsce walki kalaki dzieci chłopcy - 145 cm, 2 miejsce walki pointfighting dzieci chłopcy - 145 cm

- Barbara Budek - 2 miejsce walki pointfigting dzieci dziewczynki - 130 cm, 3 miejsce walki kalaki dzieci dziewczynki - 130 cm

- Wiktor Augustowski - 2 miejsce kalaki dzieci chłopcy - 135 cm , 3 miejsce walki pointfightin dzieci chłopcy - 135 cm

Egida Barczewo:

- Maja Staniszewska - 1 miejsce walki light kick kadet młodszy dziewczynki - 40 kg, 1 miejsce walki pointfighting kadet młodszy dziewczynki - 140 cm

- Marsel Castalano - 1 miejsce kalaki dzieci chłopcy -135 cm, 2 miejsce walki pointfighting dzieci chłopcy - 135 cm

- Leila Castalano - 1 miejsce walki pointfighting dzieci dziewczynki - 125 cm, 2 miejsce kalaki dzieci dziewczynki - 125 cm

- Wiktor Gulbiński - 3 miejsce walki kalaki dzieci chłopcy - 145 cm

- Rafał Frenkiel - 2 miejse walki poitfighting senior - 180 cm

Wyniki Gladius Ostróda

- Krzesimir Kasza -1 miejsce walki semi-contact junior – 185 cm, 2 miejsce walki semi-contact junior +185 cm, 1 miejsce walki kick-light junior – 75 kg

- Jakub Dziliński – 1 miejsce walki semi-contact junior + 185 cm, 2 miejsce walki semi-contact junior -185 cm

- Marcin Dolecki – 3 miejsce walki semi-contact kadet +170 cm, 1 miejsce walki kick-light junior kat. +80 kg

- Hubert Bursztyka – 2 miejsce walki semi-contact kadet +170 cm

- Dominika Sobieska – 3 miejsce walki semi-contact kadet młodszy – 140 cm

- Paweł Stachowicz – 2 miejsce walki semi-contact kadet młodszy – 145 cm

- Kacper Sobieski -1 miejsce walki semi-contact kadet młodszy – 155 cm

- Krzysztof Sobociński – 1 miejsce walki semi-contact dzieci starsze – 145 cm, 2 miejsce konkurencja techniczna kalaki

- Tobiasz Ociepski – 1 miejsce walki semi-contact – kadet młodszy +155 cm, 1 miejsce walki kick-light kadet młodszy – 45 kg

26909423 1621837431214707 2100441764 o 440355

Bartoszycka Szkoła Taekwon Do

- Michał Kuźniak - 1 miejsce walki K1 junior +80 kg

- Sebastian Kuźniak – 2 miejsce walki K1 senior +80 kg

- Kamil Sobiecki – 3 miejsce walki kick-light kadet starszy +70 kg

- Kami Paszkowski – 3 miejsce walki kick-light junior

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn