Akademickie MP w sportach walki – Piotr Kołakowski lubi wyzwania

Fot. nadesłane

Piotr Kołakowski jeden z czołowych kickboxerów Zamku Expom Kurzętnik udowodnił, że kocha wyzwania. W ciągu trzech dni zanotował dwa udane starty w Akademickich Mistrzostwach Polski 17 maja udał się do Lublina gdzie reprezentował swój Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w formule light contact w kategorii wagowej – 79 kg, gdzie po dobrych walkach wywalczył srebrny krążek .

Po zakończeniu turnieju w Lublinie udał się do Wrocławia. Tam na jeden dzień zamienił strój kickboxera na kimono żeby rywalizować i spróbować swych w Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate WKF i tu też wraz w kolegami w turnieju drużynowym wywalczył brązowy krążek dla UKW w Bydgoszczy w formule pointfighting . Ponadto w klasyfikacji punktowej mężczyzn studenci UWK zajęli pierwsze miejsce wśród uniwersytetów .

rte3

Teraz przed nami najważniejsza impreza sezonu Mistrzostwa Polski w formule light contact które odbędą się 8-10 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy już dziś .

kol1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn