Northtec MTB Zimą (1) Jabłonna 2017 – W Mega Tomasz Skalski blisko czoła

Fot. Tomasz Skalski facebook

W miejscowości Jabłonna koło Warszawy rozegrano 22 stycznia pierwszy etap cyklu Northtec MTB Zimą. Z powodzeniem startowali kolarze Warmii i Mazur. Na dystansie Mega w czołówce na 6 miejscu przyjechał Tomasz Skalski (Mrągowo) – trzeci w kat. M3. W Fit w kategorii M6 zwyciężył Janusz Supiński (Prostki). Na pierwszym miejscu w Mega w kategorii M6 sklasyfikowano Sławomira Dłoniaka (Bogdany)

Na podium w swoich grupach wiekowych znaleźli się jeszcze: Jolanta Sosnowska-Dłoniak (Bogdany) w FK4 i Kostek Sawicki (Olsztyn) w MM1.

Wyniki

Mega

Mężczyźni

Open

1 Jusiński Arkadiusz MM3 Jasienica RENAULT TEAM 01:40:47

2 Rozpłoch Andrzej MM3   01:42:40

3 Stram Marek MM3 Dziekanów Leśny GERAPPA 01:44:39

4 Szafran Arkadiusz MM2 Zelów LSKK Lityński Bełchatów 01:44:49

5 Nabiałek Michał MM2 Częstochowa Scout Częstochowa 01:45:17

6 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:45:21

.........................................

23 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team 01:51:51

29 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:53:29

41 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:57:12

58 Sawicki Ryszard MM4 Olsztyn Michelin Team 02:05:28

75 Szczepański Artur MM3 Dorotowo KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:05

79 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 02:13:19

80 Sawicki Kostek MM1 Olsztyn Michelin Team 02:13:59

85 Piotrowski Krzysztof MM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:19:01

87 Lewandowski Rafał MM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:19:59

Kategorie

M1

2 Sawicki Kostek MM1 Olsztyn Michelin Team 02:13:59

M2

24 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 02:13:19

26 Lewandowski Rafał MM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:19:59

M3

4 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:45:21

8 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team 01:51:51

10 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:53:29

26 Szczepański Artur MM3 Dorotowo KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:05

M4

14 Sawicki Ryszard MM4 Olsztyn Michelin Team 02:05:28

20 Piotrowski Krzysztof MM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:19:01

M6

1 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:57:12

Fot. mtb prostki facebook

Fit

Kobiety

Open

1 Tarnowska Justyna FK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 01:13:37

2 Lach Aleksandra FK1 Wołomin GKK Opty Grodzisk Mazowiecki 01:18:48

3 Moćko Beata FK4 Wołomin Shockblaze Team 01:21:18

4 Wiśniewska Dominika FK1 Nowy Dwór Mazowiecki UKK Huragan Wołomin 01:23:26

5 Marcinkiewicz Alicja FK2 Warszawa Nasz Bike Team 01:24:07

6 Troinska Agnieszka FK3 Warszawa 01:25:52

...................................................

10 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:32:19

Kategorie

FK4

2 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:32:19

Mężczyźni

Open

1 Płoski Adam FM2 Ciechanów T4B Bike Team 01:02:19

2 Marcinkiewicz Grzegorz Henryk FM2 Warszawa Wesoła Nasz Bike Team 01:02:54

3 Sawa Robert FM3 Turka GO SPORT AK-SPED TEAM 01:03:08

4 Szturnoga Sylwester FM4 SMARDZEWICE NIEWIADÓW BORO 01:04:00

5 Grzybowski Paweł FM3 Janowice NORTHTEC-BIKE TEAM 01:04:48

6 Struzik Bartosz FM3 Wola Aleksandra ProCycling 01:05:15

...........................................

23 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:08:36

34 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:09:59

95 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo Bike Sport Działdowo 01:16:38

114 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:18:16

135 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 01:20:06

145 Sułowski Krzysztof FM3 Ryn 01:22:14

Kategorie

FM0

7 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:18:16

8 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 01:20:06

FM3

28 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo Bike Sport Działdowo 01:16:38

46 Sułowski Krzysztof FM3 Ryn 01:22:14

FM4

3 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:09:59

FM6

1 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:08:36

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn